position-stickright

Телефонный справочник МолдовыТелефоны Сынжерей
Скачать Телефонный справочник Молдовы.

Телефонный справочник Сынжерей Юридические Лица



Название

Часть

Подразделение

Номер телефона

Город-Село

Улица

"abircom-agro" s.r.l. s.dobrogea veche, 6222Contabil-sef 59336Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
 Depozit 59324Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
 Director 59367Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
 Economist 59369Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
 Secretar 59368Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
"abisalagro" s.r.l. s.copaceni, 6218Director 30401CopaceniCopaceni /satul/
"accept digital" s.r.l. or.Сынжерей, 6201  26073СынжерейIndependentei
"accesal-grup" s.r.l. s.pepeni, 6234Contabilitatea 42367PepeniPepeni /satul/
 Director 42317PepeniPepeni /satul/
 Secretar 42598PepeniPepeni /satul/
"agentia nationala pentru ocuparea fortei de munca" or.Сынжерей, 6201Comun 20321СынжерейIndependentei
   20322СынжерейIndependentei
"agentia teritoriala Бэлць a companiei nasionale de asigurari in medicina" or.Сынжерей, 6201  26231СынжерейTestemiteanu nicolae
"agricol-nord" s.r.l. s.alexandreni, 6211Director 61505AlexandreniAlexandreni /satul/
"agro-Сынжерей" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 22578СынжерейIndependentei
 Director 22240СынжерейIndependentei
 Dispecerat 24585СынжерейIndependentei
"agroenergetica"s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun 23635СынжерейIndependentei
"agroindsind" uniunea sindicatelor din agricultura or.Сынжерей, 6201Comitetul sindical 23557СынжерейIndependentei
"agroserv" s.a. or.biruinta, 6202Administratia 61111BiruintaIndependentei
"agroserv" s.a. or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 22485СынжерейIndependentei
 Director 22533СынжерейIndependentei
 Secretar 24303СынжерейIndependentei
"agroserv" s.a. s.bilicenii noi, 6213Director 92950Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
"agrotrans-autoservice" s.a. or.Сынжерей, 6201  22381СынжерейIndependentei
"alaperius-agro" s.r.l. s.bilicenii noi, 6213  32331Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
 Sef brigada de tractoare 32332Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
"alaperius-agro" s.r.l. s.mindresti noi, 6231Sef depozit 45322Mindrestii noiMindrestii noi /satul/
"albinuta" al "combinatul de panificatie" s.a. or.Сынжерей, 6201Comun 21422СынжерейMateevici alexei
"alcolux" s.r.l. s.grigorauca, 6225Contabil sef 51600GrigoraucaGrigorauca /satul/
 Contabilitatea 51630GrigoraucaGrigorauca /satul/
 Director 51310GrigoraucaGrigorauca /satul/
 Fax 51500GrigoraucaGrigorauca /satul/
"alodiu-nord" s.r.l. s.heciul nou, 6226Contabilitatea 57321Heciul nouHeciul nou /satul/
 Director 57316Heciul nouHeciul nou /satul/
 Sef depozit 57324Heciul nouHeciul nou /satul/
"alodiu-nord" s.r.l. s.trifanesti, 6226Sef brigada tractoare 64245TrifanestiTrifanesti /satul/
"andronic ion" i.i. s.iezarenii vechi, 6227Comun 34600Iezarenii vechiIezarenii vechi /satul/
"angrocoop moldcoop" or.biruinta, 6202Contabilitatea/fax 61374BiruintaBiruinta
 Director 61635BiruintaBiruinta
"angrocoop" i.c.c al moldcoop s.alexandreni, 6211  60428AlexandreniAlexandreni /satul/
"apa-canal" directie de producere or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 22206СынжерейIndependentei
 Director 22090СынжерейIndependentei
 Paza / dispecerat 22347СынжерейIndependentei
 Statia de purificare 23523СынжерейIndependentei
"arpan" s.r.l. brutaria or.biruinta, 6202Comun / fax 60311BiruintaIndependentei
"arpan" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun 24354СынжерейIndependentei
"arpan" s.r.l. s.alexandreni, 6211Administratia 60211AlexandreniAlexandreni /satul/
"as-petrol rafinaria" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Operator de serviciu 22671СынжерейIndependentei
"asito" s.a. filiala companiei de asigurari or.Сынжерей, 6201Director 22305СынжерейPresei
"asociatia de economii si imprumut" s.Сынжерей noi, 6238Presedinte 73111Сынжерейi noiСынжерейi noi
"asociatia veteranilor de razboi si de munca" or.Сынжерей, 6201  24694СынжерейIndependentei
"asociatie colectari si productii" s.a. or.Сынжерей, 6201Anticamera 22290СынжерейPresei
 Contabilitatea 23172СынжерейPresei
 Director 22280СынжерейPresei
 Fax 23258СынжерейPresei
 Merceolog 23169СынжерейPresei
 Sef abator 24253СынжерейPresei
 Sef depozit 23604СынжерейPresei
 Sef depozit central 22447СынжерейPresei
"audient-agro" s.r.l. s.iezarenii vechi, 6227Contabilitatea 34341Iezarenii vechiIezarenii vechi /satul/
 Director 94321Iezarenii vechiIezarenii vechi /satul/
"auratus" s.r.l. or.singertei, 6102Comun 21971СынжерейIndependentei
"auto revizor" s.a. or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 26104СынжерейIndependentei
 Director 26103СынжерейIndependentei
"autogara-trafic" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun / informatia 24046СынжерейGlavan boris
 Director 24150СынжерейGlavan boris
 Schimb valutar 22088СынжерейGlavan boris
"autoprim-service" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun 21761СынжерейIndependentei
"avicena" s.a. or.biruinta, 6202  60711BiruintaIndependentei
"avicola-shaver" s.r.l. s.brejeni, 6217Director 92958BrejeniBrejeni/satul/
"badarau-speranta" i.i. or.Сынжерей, 6201Comun 24491СынжерейIndependentei
"Бэлць-gaz" s.r.l. or.Сынжерей, 6200Operator de serviciu 24590СынжерейBuianov
"Бэлць-gaz" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 26079СынжерейBuianov
 Director 21804СынжерейBuianov
 Dispecerat 22204СынжерейBuianov
 Sectia de urgenta 904СынжерейBuianov
 Serviciul interventie gaze 92104СынжерейBuianov
"Бэлць-gaz" s.r.l. s.dobrogea veche, 6222Statie reducere gaz - operator de serviciu 59601Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
"Бэлць-gaz" s.r.l. s.marinesti, 6229  53957MarinestiMarinesti /satul/
"Бэлць-gaz" s.r.l. statie reducere gaz or.Сынжерей, 6201Operator de serviciu 25304СынжерейIndependentei
"Бэлць-slobozia" gara feroviara or.biruinta, 6202Seful garii 61439BiruintaIndependentei
"Бэлцьfarm trading compani" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Director 94190СынжерейRadoaei
"banca de economii" s.a. filiala nr.40 or.Сынжерей, 6201Contabil sef / contabilitatea 23333СынжерейGlavan boris
 Director 22698СынжерейGlavan boris
 Sala de operatiuni 22582СынжерейGlavan boris
 Sectia credite 23181СынжерейGlavan boris
 Sectia valutara 22574СынжерейGlavan boris
 Transferuri si carduri 22576СынжерейGlavan boris
 Filiala (red- nord)Comun25112СынжерейViilor
"banca de economii" s.a. s.pepeni, 6234Director 72080PepeniPepeni /satul/
"banca de economii" s.a. s.radoaia, 6237Comun 37997RadoaiaRadoaia /satul/
"banca de economii" s.a.filiala biruinta, 6202Operator 60714BiruintaIndependentei
"banca de economii" s.a.filiala draganesti, 6223  39683DraganestiDraganesti /satul/
"banca de economii" s.a.filiala s.chiscareni, 6216  41392ChiscareniChiscareni /satul/
"banca de economii" s.coscodeni, 6219Director 36766CoscodeniCoscodeni/satul/
"banca sociala" s.a., reprezentanta 24, 6201Casa / casa de schimb valutar (csv) / comun 25193СынжерейPresei
 Sef 22353СынжерейPresei
 Sef reprezentanta 26266СынжерейPresei
"bar nr 1" al "consumcoop draganesti" s.radoaia, 6237Administratia 37882RadoaiaRadoaia /satul/
"bar nr 1" al "consumcoop draganesti" s.radoaia, 6237Administratia 37882RadoaiaRadoaia /satul/
"basapetrol" s.r.l. s.copaceni, 6218Operator de serviciu 30736CopaceniCopaceni /satul/
"basapetrol" s.r.l. s.coscodeni, 6219  36536FlaminzeniFlaminzeni
"basarabia-nord" s.a. or.Сынжерей, 6201Comun 24408СынжерейIndependentei
"baza transporturilor auto-35" s.a. or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 23540Сынжерей1 mai
 Director 23600Сынжерей1 mai
 Dispecerat 22231Сынжерей1 mai
"bel- alco" s.r.l. s.grigorovca, 6225Director 51700GrigoraucaGrigorauca /satul/
"bemol retail"s.r.l.statie de alimentare cu petrol or.Сынжерей, 6201  26216СынжерейIndependentei
"beriozca" al i.i."bodnari p.m" or.Сынжерей, 6201Comun 22804СынжерейAsachi gheorghe
"bg-service" s.r.l. statia de alimentare cu petrol or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 26220СынжерейStadionului
 Operator de serviciu 22498СынжерейStadionului
 Taxi 22022СынжерейStadionului
"biamus-prim" s.r.l. s.octeabriscoe, 6233Contabilitatea 94198OcteabriscoeOcteabriscoe /satul/
 Director 31333OcteabriscoeOcteabriscoe /satul/
"birou notarial de stat" or.Сынжерей, 6201Notar 23826СынжерейIndependentei
"biroul notarial horosaia galina" or.Сынжерей, 6201Comun 22076СынжерейTestemiteanu nicolae
 Notar 94299СынжерейTestemiteanu nicolae
"biroul proiectare si sistematizare" or.Сынжерей, 6201Arhitector 24580СынжерейLautaru barbu
"bostan maria" g.t. or.Сынжерей, 6201Director 26006СынжерейNucilor
"bucuria" al "interfobos grup" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun 22563СынжерейIndependentei
"buna dispozitie" s.a. casa de prestari servicii or.Сынжерей, 6201Director 22363СынжерейIndependentei
"buna dispozitie" s.a. or.Сынжерей, 6201Sef de sala 24259СынжерейIndependentei
"bunvolentia grigorauca" organizatie nonguvernamentala s.grigorauca, 6225Contabilitatea 51665GrigoraucaGrigorauca /satul/
 Director 51685GrigoraucaGrigorauca /satul/
"business-marchet" s.r.l.societate comerciala or.Сынжерей, 6201  21862СынжерейIndependentei
"camenic" s.r.l. s.slobozia-chiscareni, 6239Contabilitatea 92590Slobozia-chiscareniSlobozia-chiscareni /satul/
 Director 41291Slobozia-chiscareniSlobozia-chiscareni /satul/
"camera de comert si industrie" or.Сынжерей, 6201Biroul de informatica 21808СынжерейIndependentei
 Director 24733СынжерейIndependentei
"candidas-agro" s.r.l. or.Сынжерей, 6201  22488СынжерейIndependentei
"candidas-agro" s.r.l. s.vranesti, 6201Sef brigada 65313VranestiVranesti /satul/
"caritas" a.c.societatea de binefacere s.grigorauca, 6225Contabilitatea 51582GrigoraucaGrigorauca /satul/
 Director 51340GrigoraucaGrigorauca /satul/
"carnevarus" s.a. or.Сынжерей, 6201Ferma de porcine 23303СынжерейIndependentei
"carnevarus" s.a. s.mindresti noi, 6231Administratia 45338Mindrestii noiMindrestii noi /satul/
 Director 45283Mindrestii noiMindrestii noi /satul/
"casa de cultura" or.biruinta, 6202Administratia 61186BiruintaIndependentei
"casa de cultura" or.Сынжерей, 6201Director 22946СынжерейLautaru barbu
 Instructor 24238СынжерейLautaru barbu
"casa teritoriala de asigurari sociale" or.Сынжерей, 6201Director 22548СынжерейTestemiteanu nicolae
 Director adjunct 22348СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sef sectie compensatii 23034СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sef sectie pensii 22168СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sef sectie personificare 22392СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sef sectie venituri 23893СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sefa directiei 22044СынжерейTestemiteanu nicolae
"cazacu mihail" i.i. s.balasesti, 6212Comun 74111BalasestiBalasesti/satul/
"centrul de creatie" or.Сынжерей, 6201Biroul de informatica 21742СынжерейIndependentei
 Director 23762СынжерейIndependentei
"centrul de creatie" s.chiscareni, 6216Biroul de informatica 41060ChiscareniChiscareni /satul/
 Director 41505ChiscareniChiscareni /satul/
"centrul de educatie profesionala a tineretului" s.grigorauca, 6225Contabilitatea 51639GrigoraucaGrigorauca /satul/
 Director 51640GrigoraucaGrigorauca /satul/
"centrul de elaborari economice si de producere" or.biruinta, 6202  60371BiruintaIndependentei
 Laborator 61257BiruintaIndependentei
"centrul medicilor de familie" or.Сынжерей, 6201Cabinetul ginecologic 22931СынжерейTestemiteanu nicolae
 Casangerie 24331СынжерейTestemiteanu nicolae
 Centru endoscopie 22710СынжерейTestemiteanu nicolae
 Contabil sef 26076СынжерейTestemiteanu nicolae
 Jurist 22997СынжерейTestemiteanu nicolae
 Medic de familie 21968СынжерейTestemiteanu nicolae
   21977СынжерейTestemiteanu nicolae
 Medic de familie / cab.313 26268СынжерейTestemiteanu nicolae
 Medic de familie / cab.316 26275СынжерейTestemiteanu nicolae
 Medic de familie / cab.317 26274СынжерейTestemiteanu nicolae
 Medic de familie / cab.322 26277СынжерейTestemiteanu nicolae
 Medic-sef 22662СынжерейTestemiteanu nicolae
 Registratura 22958СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sef centru sanatate 23339СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sef centrul sanatate 21639СынжерейTestemiteanu nicolae
 Vice director(mama si copil) 26170СынжерейTestemiteanu nicolae
"centrul medicilor de familie" s.Сынжерейi noi, 6238Medic de familie 73321Сынжерейi noiСынжерейi noi
"cernogal gheorghe" g.t. s.ciuciuieni, 6217Director 50366CiuciuieniCiuciuieni /satul/
"cimbrisor" s.a. s.draganesti, 6223Comun 39324DraganestiDraganesti /satul/
"cmc-knauf" s.a. or.biruinta, 6202Director 61562BiruintaStamati constantin
"codreanca" al "combinatul de panificatie coscodeni" s.a. s.coscodeni, 6219Comun 36434CoscodeniCoscodeni/satul/
"colos" s.r.l. brutaria s.Сынжерейi noi, 6238Director 73349Сынжерейi noiСынжерейi noi
"combinatul de panificatie" s.a. or.Сынжерей, 6201Contabil-sef 23299СынжерейBaltului
 Contabilitatea 24281СынжерейBaltului
 Director adjunct 21495СынжерейBaltului
 Director/fax 22653СынжерейBaltului
 Expeditor 22407СынжерейBaltului
 Programator 22603СынжерейBaltului
 Sef laborator/depozit 22701СынжерейBaltului
"comemerald" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Operator de serviciu 23154СынжерейOcolirii
"comert-gaz" s.r.l. statia de alimentare cu gaz or.biruinta, 6202  61931BiruintaIndependentei
"comert-gaz" s.r.l.statie de alimentare cu gaz s.chiscareni, 6216Operator de seviciu 41007ChiscareniChiscareni /satul/
"conceb" s.a. s.radoaia, 6237Comun 92455RadoaiaRadoaia /satul/
"consiliul raional" or.Сынжерей, 6201Anticamera 22058СынжерейIndependentei
 Cancelaria 25171СынжерейIndependentei
 Contabil sef 22303СынжерейIndependentei
 Economist 23285СынжерейIndependentei
 Jurist / specialist resurse umane 22541СынжерейIndependentei
 Presedinte 22650СынжерейIndependentei
 Secretar 22057СынжерейIndependentei
 Sef sectie administrare publica 25230СынжерейIndependentei
 Sef sectie agricultura 23356СынжерейIndependentei
 Sef sectie privatizare 22106СынжерейIndependentei
 Sef serviciu arhiva 22051СынжерейIndependentei
"consiliul raional" or.Сынжерей, 6201Sef serviciu arhiva 22051СынжерейIndependentei
 Sef serviciu cadastru 22145СынжерейIndependentei
 Specialist coordonator 21723СынжерейIndependentei
 Vicepresedinte 22056СынжерейIndependentei
   22750СынжерейIndependentei
"consulado" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 21413СынжерейIndependentei
 Director 21412СынжерейIndependentei
"consumcoop draganesti" s.alexeuca, 6220Comun 93971AlexeucaAlexeuca /satul/
"consumcoop draganesti" s.cotiujenii mici, 6220  63393Cotiujenii miciCotiujenii mici /satul/
"consumcoop draganesti" s.izvoare, 6228  38356IzvoareIzvoare /satul/
"consumcoop draganesti" s.Сынжерей-noi, 6238  73775Сынжерейi noiСынжерейi noi
"consumcoop vranesti" or.Сынжерей, 6201  22568СынжерейIndependentei
"cooperativa de consum alexandreni" or.biruinta, 6202  61665BiruintaBiruinta
"cooperativa de consum alexandreni" s.alexandreni, 6211Director 61275AlexandreniAlexandreni /satul/
 Ontabilitatea 61448AlexandreniAlexandreni /satul/
"cooperativa de consum coscodeni" s.bocancea-schit, 6224Comun 94335Bocancea-schitBocancea -schit /satul/
"cooperativa de consum coscodeni" s.bursuceni, 6215  56392BursuceniBursuceni /satul/
"cooperativa de consum coscodeni" s.coscodeni, 6219Contabilitatea 36351CoscodeniCoscodeni/satul/
 Director 36254CoscodeniCoscodeni/satul/
"cooperativa de consum coscodeni" s.dumbravita, 6224Comun 43169DumbravitaDumbravita /satul/
"cooperativa de consum coscodeni" s.slobozia-magura, 6215  94336Slobozia-maguraSlobozia-magura /satul/
"cooperativa de consum draganesti" s. marinesti, 6229  53035MarinestiMarinesti /satul/
"cooperativa de consum draganesti" s.draganesti, 6223Contabilitatea 39116DraganestiDraganesti /satul/
 Director 39317DraganestiDraganesti /satul/
"cooperativa de consum pepeni" s.pepeni, 6234Contabilitatea 42370PepeniPepeni /satul/
 Director 42385PepeniPepeni /satul/
"cooperativa de consum pepeni" s.prepelita, 6236  52401PrepelitaPrepelita /satul/
"cooperativa de consum Сынжерей" or.Сынжерей, 6201Contabil sef 24382СынжерейIndependentei
 Contabilitatea 22161СынжерейIndependentei
 Director 23089СынжерейIndependentei
"cooperativa de consum vranesti" or.Сынжерей, 6201Contabil-sef 23858СынжерейIndependentei
 Contabilitatea 23245СынжерейIndependentei
 Director 22948СынжерейIndependentei
 Merceolog 22191СынжерейIndependentei
 Sef depozit 23778СынжерейIndependentei
"coriandro-agro" s.r.l. s.flaminzeni, 6219Director 36366FlaminzeniFlaminzeni
"cosovan-stil" i.i. or.Сынжерейi noi, 6238Comun 73755Сынжерейi noiСынжерейi noi
 Director 73153Сынжерейi noiСынжерейi noi
"cozesteanul" s.r.l. s.cozesti, 5839Comun 56230CozestiCozesti /satul/
   93061CozestiCozesti /satul/
"crausanius" s.r.l. s.Сынжерей noi, 6238Director 94245Сынжерейi noiСынжерейi noi
"creativ-nord" s.r.l. s.alexandreni, 6211  60460AlexandreniAlexandreni /satul/
"crusin" s.a. s.pepeni, 6234Comun 42311PepeniPepeni /satul/
"cursuri de pregatire a uniunii conducatorilor auto din rm" or.Сынжерей, 6201Director 22601СынжерейIndependentei
"dim-jan ochinca" i.i. baza de carbune or.biruinta, 6202Comun 61108BiruintaBiruinta
"dim-jan ochinca" i.i. baza de carbuni or.Сынжерей, 6201  22442СынжерейIndependentei
"directia asistenta sociala si protectia familiei" or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 24443СынжерейIndependentei
 Sef 24666СынжерейIndependentei
 Sef serviciul asistenta sociala la domiciliu 24688СынжерейIndependentei
 Specialist principal 24838СынжерейIndependentei
 Specialisti / persoane in etate si dezabilitati 23062СынжерейIndependentei
"directia cultura" or.Сынжерей, 6201Sef 24898СынжерейLautaru barbu
"directia finante" or.Сынжерей, 6201Anticamera 25190СынжерейIndependentei
 Contabilitatea 23282СынжерейIndependentei
 Inspectori 26258СынжерейIndependentei
 Sectia bugetara 25189СынжерейIndependentei
 Sef 21970СынжерейIndependentei
 Sef adjunct 25210СынжерейIndependentei
"directia generala invatamint,tineret si sport" or.Сынжерей, 6201Biroul de informatica 21764СынжерейIndependentei
 Cabinetul metodic 21937СынжерейIndependentei
 Contabilitatea 25233СынжерейIndependentei
 Inspectori 22785СынжерейIndependentei
 Sef 25232СынжерейIndependentei
 Sef adjunct 23106СынжерейIndependentei
 Sef sectie metodica 25231СынжерейIndependentei
 Specialist resurse umane 21116СынжерейIndependentei
"directia statistica" or.Сынжерей, 6201Sectia agricola 22258СынжерейIndependentei
 Sectia constructii si comert 23134СынжерейIndependentei
 Sef 22193СынжерейIndependentei
 Specialisti 25319СынжерейIndependentei
"djerela-agro" s.r.l. s.tiplesti, 6211Director 92900TiplestiTiiplesti /satul/
"dominic" s.r.l. s.bilicenii vechi, 6214  94255Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
"donaris group" s.a. societate de asigurari-reasigurari or.Сынжерей, 6201Manager 21961СынжерейIndependentei
"draganistenii" s.r.l. s.draganesti, 6223Director 39497DraganestiDraganesti /satul/
"e.popescu" biroul individual de avocati or.Сынжерей, 6201Avocat 22335СынжерейTestemiteanu nicolae
"educatori si parinti" s.chiscareni, 6216Biroul de informatica 41065ChiscareniChiscareni /satul/
"efedra" s.r.l. s.radoaia, 6237Comun 67170RadoaiaRadoaia /satul/
"eleganta" al i.i."bordei" or.Сынжерей, 6201  26040СынжерейIndependentei
"elehservice-grup" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Director 94422СынжерейIndependentei
"elex" s.r.l or.Сынжерей, 6201Comun / paralel 21113СынжерейIndependentei
 Contabilitatea 26265СынжерейIndependentei
 "peco-75" (ocolirii.3)Comun / paralel22646СынжерейOcolirii
  Comun / paralel23154СынжерейOcolirii
"elex" s.r.l. statia de alimentare or.Сынжерей, 6201Operator de serviciu 21113СынжерейIndependentei
"elim-caritate" s.a. societate de binefacere or.Сынжерей, 6201Director 23860СынжерейIndependentei
"euridice" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun 22544СынжерейGlavan boris
   23506СынжерейGlavan boris
"euroconfex" s.r.l. or.Сынжерей, 6201  26004СынжерейIndependentei
 Director 94140СынжерейIndependentei
"fabrica de vinuri" s.a. or.biruinta, 6201Punct vinificatie 61232BiruintaIndependentei
"fabrica de vinuri" s.a. or.Сынжерей, 6201Anticamera 22308СынжерейIndependentei
 Comun 24307СынжерейIndependentei
 Contabil sef 23939СынжерейIndependentei
 Contabilitatea 22847СынжерейIndependentei
 Director 22444СынжерейIndependentei
 Fax 22708СынжерейIndependentei
 Inginer sef 23853СынжерейIndependentei
 Laborator 24349СынжерейIndependentei
 Paza 24204СынжерейIndependentei
"fabrica de vinuri" s.a. s.chiscareni, 6216Punct vinificatie 41381ChiscareniChchiscareni /satul/
"fabrica de vinuri" s.a. s.chiscareni, 6216Punct vinificatie 41381ChiscareniChiscareni /satul/
"fabrica de vinuri" s.a. s.prepelita, 6236  52346PrepelitaPrepelita /satul/
"faitec" s.r.l. statia reducere a presiunii gazului s.alexandreni, 6211Operator de serviciu 60364AlexandreniAlexandreni /satul/
"feciorii lupacescu" i.i. s.Сынжерей noi, 6238Contabilitatea 73299Сынжерейi noiСынжерейi noi
 Director 73388Сынжерейi noiСынжерейi noi
"filantropie" organizatie nonguvernamentala s.pepeni, 6234Biroul de informatica 42902PepeniPepeni /satul/
"fincombanc" s.a. or.Сынжерей, 6201Director 26030СынжерейIndependentei
"flagel-lux" s.r.l. s.chiscareni, 6216  55930ChiscareniChiscareni /satul/
"floribel" s.r.l. s.dobrogea veche, 6222  92592Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
"fortuna-bezzub" i.i. or.Сынжерей, 6201  93939СынжерейIndependentei
"furculita mihail" i.i. s.radoaia, 6237  37347RadoaiaRadoaia /satul/
"gaz-traf-grup" s.r.l. s.grigoresti, 6211Serviciul de urgenta 60244GrigorestiGrigoresti/satul/
 Statie reducere gaz - operator de serviciu 60361GrigorestiGrigoresti/satul/
"gelibert" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Director 23002СынжерейBaltului
 La intrare 26147СынжерейBaltului
 Menager 25151СынжерейBaltului
 Secretar 24990СынжерейBaltului
"ghips-biruinta" s.r.l. or.biruita, 6202Anticamera 20410BiruintaIndependentei
 Dispecer gaz 60404BiruintaIndependentei
"goldstar-cons" s.r.l. fabrica de conserve or.Сынжерей, 6201Director 21111СынжерейUreche grigore
"gospodaria comunala" or.biruinta, 6202  61356BiruintaBiruinta
"grawe carat asigurari"i.m. s.a. or.Сынжерей,6201Sef 26259СынжерейIndependentei
"hermes" al i.i "ciobanu ana-comert" or.Сынжерей, 6201Comun 21435СынжерейIndependentei
 Depozit 92140СынжерейIndependentei
"ideia-dascalciuc" i.i. or.Сынжерей, 6201Comun 21830СынжерейIndependentei
"inarita-exim" s.r.l.societate comerciala or.Сынжерей, 6201Director 93427СынжерейPlamadeala alexandru
"indmetalcongaz" i.m. or.Сынжерей, 6201  93478СынжерейIndependentei
"inspectia de stat in constructii" or. Сынжерей, 6201Comun 26213СынжерейIndependentei
"inspectoratul ecologic de stat" or.Сынжерей, 6201Inspector 24059СынжерейIndependentei
"instalemix-prim" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun 21718СынжерейIndependentei
"intehagro" inspectorat de stat or.Сынжерей, 6201Inspector 22391СынжерейIndependentei
"intreprinderea pentru reparatia si desarvirea tehnicii agricole" s.grigorovca, 6225Comun 51728GrigoraucaGrigorauca /satul/
"italstil" s.r.l. or.Сынжерей, 6202Director 26192СынжерейIndependentei
"iuco-gaz" s.r.l. s.pepeni, 6234Administratia 92704PepeniPepeni /satul/
"knauf-gips" s.r.l. or.biruinta, 6202Contabilitatea 61731BiruintaStamati constantin
 Depozit 61218BiruintaStamati constantin
 Director 60542BiruintaStamati constantin
 Energetic 60543BiruintaStamati constantin
 Tehnicieni 61690BiruintaStamati constantin
"lantehagro" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Director 21748СынжерейOcolirii
"laur goras" i.i. s.chiscareni, 6216Comun 41241ChiscareniChiscareni /satul/
"logitex future" s.r.l. s.chiscareni, 6216Contabilitatea 41081ChiscareniChiscareni /satul/
 Director 41080ChiscareniChiscareni /satul/
"lucoare" s.a. or.Сынжерей, 6201Comun 24383СынжерейIndependentei
"lumina-grosu" i.i. s.pepeni, 6234  42566PepeniPepeni /satul/
"madinim lia" s.r.l. s.chiscareni, 6216Director 41199ChiscareniChiscareni /satul/
"mag-mgn grup" s.c. s.r.l. s.pepeni, 6234Comun 72333PepeniPepeni /satul/
"magma culacov" i.i. or.Сынжерей, 6201  25116СынжерейVoinitchi eugen
 Depozit 21776СынжерейVoinitchi eugen
"marea" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Atelier 22542СынжерейGlavan boris
 Contabilitatea 22237СынжерейGlavan boris
 Depozit 22239СынжерейGlavan boris
 Moara 24099СынжерейGlavan boris
"mariana chitan" i.i. or.Сынжерей, 6201Comun 21500СынжерейVoinitchi eugen
 Depozit 21700СынжерейVoinitchi eugen
 Magazin"mariana"Comun94488СынжерейIndependentei
  Comun94499СынжерейIndependentei
"mariana chitan" i.i. s.chiscareni, 6216Comun 55955ChiscareniChiscareni /satul/
"materiale forestiere de constructie" s.a. or.biruinta, 6202Sef depozit 61545BiruintaIndependentei
"maxconfort" s.r.l. s.radoaia, 6237Director 67165RadoaiaRadoaia /satul/
 Fax 92999RadoaiaRadoaia /satul/
"metalistul" s.a. or.Сынжерей, 6201Director 23431СынжерейViilor
"mileniul-iii" club-internet asociatie durabila s.chiscareni, 6216  41888ChiscareniChiscareni /satul/
"moldasig" s.r.l. or.Сынжерей, 6201  26070СынжерейIndependentei
"moldova agroindbank" s.a. or.Сынжерей, 6201Casier 24273СынжерейIndependentei
 Contabil-sef 22704СынжерейIndependentei
 Contabilitatea 22385СынжерейIndependentei
 Director 22590СынжерейIndependentei
 Sectia de credite 22072СынжерейIndependentei
"moldova" al "consumcoop" or.Сынжерей, 6201Produse alimentare 24397СынжерейIndependentei
"moldova-astrovaz" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Director 21620СынжерейIndependentei
"moldovatransgaz" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun 94204Сынжерей1 mai
"moldovatransgaz" s.r.l. s.grigoresti, 6211Statie reducere gaz - operator de serviciu 61657GrigorestiGrigoresti/satul/
"moldtelecom" s.a. or.Сынжерей, 6201Anticamera 22370СынжерейIndependentei
 Contabilitatea 22270СынжерейIndependentei
 Director(a.cucos) 21570СынжерейIndependentei
 Inginer birou retele rurale 24500СынжерейIndependentei
 Inginer birou retele urbane 21940СынжерейIndependentei
 Inginer calitate 20204СынжерейIndependentei
 Inginer protectia muncii si tehnica securitatii 23049СынжерейIndependentei
 Magazinier 24565СынжерейIndependentei
 Paza 24345СынжерейIndependentei
 Programator 21904СынжерейIndependentei
 Resurse umane 23049СынжерейIndependentei
 Sef serviciul tehnic(v.dodul) 21188СынжерейIndependentei
 Biroul centralizat reparatiiElectromecanic superior22171СынжерейIndependentei
  Operator119СынжерейIndependentei
  Operator20203СынжерейIndependentei
  Reparatii aparate de telefone24511СынжерейIndependentei
 Biroul trafic telefon,telegraf,punctul de convorbiri,xerox,faxFax21384СынжерейIndependentei
  Operatori22006СынжерейIndependentei
 Biroul vinzari (instalari)Operator persoane fizice21902СынжерейIndependentei
  Operator persoane juridice21901СынжерейIndependentei
  Serviciul internet26262СынжерейIndependentei
  Serviciul max dsl20206СынжерейIndependentei
  Specialist birou vinzari21690СынжерейIndependentei
 Serviciul comercialSef serviciului comercial(iu.cujba)21842СынжерейIndependentei
  Tehnician evidenta in telecomunicatii92020СынжерейIndependentei
"morins-con" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun 24869СынжерейStefan cel mare
 "morins-con" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Fortan26095СынжерейBagrin s.
"morins-con" s.r.l. or.Сынжерей, 6201"morins-con" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Fortan26095СынжерейBagrin s.
"multival" s.r.l.(spirt zavod) or.biruinta, 6202Administratia 60160BiruintaBiruinta
 Depozit 60444BiruintaBiruinta
 Director 60163BiruintaBiruinta
   93691BiruintaBiruinta
 Inginer-sef(confectionarea mobilei) 60165BiruintaBiruinta
 Jurist 93692BiruintaBiruinta
 Laboratoria 93690BiruintaBiruinta
 Termopan 60164BiruintaBiruinta
"n.malanciuc" biroul de avocati or.Сынжерей, 6201Avocat 23268СынжерейIndependentei
"nord-gaz" Сынжерей s.r.l. or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 21733СынжерейIndependentei
 Director 21753СынжерейIndependentei
 Serviciu de urgenta 94105СынжерейIndependentei
"oficiul de stare civila " or.Сынжерей, 6201Seful 22256СынжерейPresei
 Specialisti 24309СынжерейPresei
"olser-zonal"s.r.l. s.sloveanca, 6212Director 92306SloveancaSloveanca /satul/
"orhdonc" s.r.l.statia de alimentare cu petrol or.Сынжерей, 6201Operator de serviciu 24378СынжерейIndependentei
"orhdonc" s.r.l.statia de alimentare cu petrol s.chiscareni, 6216  41203ChiscareniChiscareni /satul/
"orient" al s.r.l. "vinamex" or.Сынжерей, 6201Comun 26205СынжерейIndependentei
   26206СынжерейIndependentei
"pansea-agro" s.r.l. s.radoaia, 6237Director 37890RadoaiaRadoaia /satul/
"parc-tehservice" s.r.l. or.biruinta, 6202Sectia deservire 60381BiruintaIndependentei
"parohia romano-catolica nasterea sfinta" s.grigorauca, 6225Administratia 51482GrigoraucaGrigorauca /satul/
"partidul comunistilor din republica moldova" or.Сынжерей, 6201Reprezentant 25353СынжерейIndependentei
"partidul democrat al moldovei" or.sinerei, 6201  24548СынжерейPresei
"partidul liberal democrat din moldova" or.Сынжерей,6201  26080СынжерейIndependentei
"partidul popular crestin democrat" filiala or.Сынжерей, 6201  21532СынжерейCrihan anton
"partidul social democrat al rm" filiala or.Сынжерей, 6201  94144СынжерейPresei
"partidul uniunea centrista din moldova" or.Сынжерей 6201  23638СынжерейIndependentei
"plai Сынжерейan" publicatie periodica or.Сынжерей, 6201Redactor 21722СынжерейIndependentei
"plastal" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Director 24544СынжерейIndependentei
 Menager 24768СынжерейIndependentei
"plastpat-compani" s.r.l. s.grigorauca, 6225Director 51555GrigoraucaGrigorauca /satul/
"posta moldovei" i.s. or.biruinta, 6202Sef oficiu postal 61233BiruintaIndependentei
"posta moldovei" i.s. or.Сынжерей, 6201Casier 22082СынжерейIndependentei
 Contabil sef 23145СынжерейIndependentei
 Director 22250СынжерейIndependentei
 Director exploatare 22005СынжерейIndependentei
 Sef oficiu postal 24282СынжерейIndependentei
 Sef sectie pensii 22092СынжерейIndependentei
 Sef sectie presa 23645СынжерейIndependentei
 Sef sectie sortare 23079СынжерейIndependentei
"posta moldovei" i.s. s.alexandreni, 6211Sef oficiului postal 61330AlexandreniAlexandreni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.balasesti, 6212  92030BalasestiBalasesti/satul/
"posta moldovei" i.s. s.bilicenii noi, 6213Sef oficiu postal 32233Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
"posta moldovei" i.s. s.bilicenii vechi, 6214Sef 33330Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
"posta moldovei" i.s. s.bursuceni, 6215Sef oficiu postal 56330BursuceniBursuceni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.chiscareni, 6216  41282ChiscareniChiscareni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.ciuciuieni, 6217  50330CiuciuieniCiuciuieni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.copaceni, 6218  30330CopaceniCopaceni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.coscodeni, 6219  36330CoscodeniCoscodeni/satul/
"posta moldovei" i.s. s.cotiujenii mici, 6220  93233Cotiujenii miciCotiujenii mici /satul/
"posta moldovei" i.s. s.cubolta, 6221  58330CuboltaCubolta/satul/
"posta moldovei" i.s. s.dobrogea veche, 6222  59330Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
"posta moldovei" i.s. s.draganesti, 6223  39330DraganestiDraganesti /satul/
"posta moldovei" i.s. s.dumbravita, 6224  43230DumbravitaDumbravita /satul/
"posta moldovei" i.s. s.grigorauca, 6225  51330GrigoraucaGrigorauca /satul/
"posta moldovei" i.s. s.heciul nou, 6226  57330Heciul nouHeciul nou /satul/
"posta moldovei" i.s. s.iezarenii vechi, 6227  34330Iezarenii vechiIezarenii vechi /satul/
"posta moldovei" i.s. s.izvoare, 6226  38338IzvoareIzvoare /satul/
"posta moldovei" i.s. s.marinesti, 6229  53763MarinestiMarinesti /satul/
"posta moldovei" i.s. s.mihailovca, 6230  35330MihailovcaMihailovca /satul/
"posta moldovei" i.s. s.mindrestii noi, 6231  45351Mindrestii noiMindrestii noi /satul/
"posta moldovei" i.s. s.nicolaevca, 6232  41371NicolaevcaNicolaevca /satul/
"posta moldovei" i.s. s.octiabriscoe, 6233  31396OcteabriscoeOcteabriscoe /satul/
"posta moldovei" i.s. s.pepeni, 6234  42330PepeniPepeni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.petrovca, 6235  35550PetrovcaPetrovca/satul/
"posta moldovei" i.s. s.prepelita, 6236  52330PrepelitaPrepelita /satul/
"posta moldovei" i.s. s.radoaia, 6237  37334RadoaiaRadoaia /satul/
"posta moldovei" i.s. s.Сынжерей noi, 6238  73330Сынжерейi noiСынжерейi noi
"posta moldovei" i.s. s.slobozia-chiscareni, 6239  41372Slobozia-chiscareniSlobozia-chiscareni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.tambula, 6241  31325TambulaTambula /satul/
"posta moldovei" i.s. s.taura veche, 6240  55330Taura vecheTaura veche /satul/
"posta moldovei" i.s. s.tipletesti, 6242  44393TipletestiTipletesti /satul/
"posta moldovei" i.s. s.valea norocului, 6243  38330Valea noroculuiValea norocului /satul/
"protion-agro" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Brigada de tractoare 93677СынжерейIndependentei
 Depozitul de cereale 93660СынжерейIndependentei
 Ditector 22471СынжерейIndependentei
"protuvim-agro" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun 21559СынжерейIndependentei
 Contabilitatea 21242СынжерейIndependentei
 Director 24241СынжерейIndependentei
 Sef brigada de cimp 92957СынжерейIndependentei
"punctul de reglare agazelor"Comun 58684CuboltaCubolta/satul/
"racu nicolai" g.t. s.copaceni, 6218Director 30777CopaceniCopaceni /satul/
"radioul local" s.r.l. s.chiscareni, 6216Redactor 41155ChiscareniChiscareni /satul/
"radoianca" s.r.l. s.radoaia, 6237Contabilitatea 37317RadoaiaRadoaia /satul/
 Director 37310RadoaiaRadoaia /satul/
 Ferma de vaci 92969RadoaiaRadoaia /satul/
 Mecanic sef 37351RadoaiaRadoaia /satul/
"red-nord" retelele electrice de distributie or.biruita, 6202Operator de serviciu 61597BiruintaIndependentei
"red-nord" retelele electrice de distributie or.Сынжерей, 6201Anticamera 20300СынжерейViilor
 Birou informatii 23259СынжерейViilor
 Contabilitatea 22404СынжерейViilor
 Dispecerat 22477СынжерейViilor
 Linia ferbinte 20306СынжерейViilor
"red-nord" retelele electrice de distributie s.chiscareni, 6216Operator de serviciu 41280ChiscareniChiscareni /satul/
"red-nord" retelele electrice de distributie s.pepeni, 6234  42399PepeniPepeni /satul/
"registru" biroul evidenta si documentare a populatiei (sectia de pasapoarte) or.Сынжерей, 6201Inspectori 21822СынжерейIndependentei
   21838СынжерейIndependentei
 Seful 21000СынжерейInindependentei
"registru" biroul evidenta si documentare a populatiei (sectia de pasapoarte) or.Сынжерей, 6201Seful 21000СынжерейIndependentei
"roma" s.r.l. s.bilicenii vechi, 6227Abator 93615Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
"rongalit" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun 24890СынжерейIndependentei
"rosiori-lux" s.r.l. s.chiscareni, 6216  93854ChiscareniChiscareni /satul/
 Contabil-sef 41343ChiscareniChiscareni /satul/
 Contabilitatea 41344ChiscareniChiscareni /satul/
 Inginer 41252ChiscareniChiscareni /satul/
 Mecanic-sef 41201ChiscareniChiscareni /satul/
 Secretar 41341ChiscareniChiscareni /satul/
 Sef brigada nr.1 94251ChiscareniChiscareni /satul/
 Sef depozit central 41346ChiscareniChiscareni /satul/
"rovilem" s.r.l. s.brejeni, 6217Director 93173BrejeniBrejeni/satul/
"ruvimax-prim" s.r.l. or.Сынжерей, 6201  21809СынжерейIndependentei
"sanatatea" - post de radio cu emisie prin unde radio al centrului de promovare a sanatatii si educatie pentru sanatate "sanatatea" - sediu teritorial - filiala, or.Сынжерей, 6201Emisie directa 21736СынжерейTestemiteanu nicolae
"sandu vasile" i.i. s.heciul nou, 6226Director 57395Heciul nouHeciul nou /satul/
"sectia de politie" s.alexandreni, 6211Inspector 60463AlexandreniAlexandreni /satul/
"sectia de politie" s.coscodeni, 6219  36713CoscodeniCoscodeni/satul/
"sectia de politie" s.heciul nou, 6226  57668Heciul nouHeciul nou /satul/
"sectia de politie" s.petrovca, 6235  30804PetrovcaPetrovca/satul/
"sectia de politie" s.Сынжерей noi, 6238  73322Сынжерейi noiСынжерейi noi
"sectie de politie" s.bilicenii noi, 6213  92039Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
"sectie de politie" s.ciuciueni, 6217  50566CiuciuieniCiuciuieni /satul/
"sectie de politie" s.copaceni, 6218  30885CopaceniCopaceni /satul/
"sectie de politie" s.cotiujenii mici, 6220  93706Cotiujenii miciCotiujenii mici /satul/
"sectie de politie" s.dobrogea veche, 6222  59843Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
"sectie de politie" s.dumbravita, 6224  43577DumbravitaDumbravita /satul/
"sectie de politie" s.grigorovca, 6225  51523GrigoraucaGrigorauca /satul/
"sectie de politie" s.iezarenii vechi, 6227  34589Iezarenii vechiIezarenii vechi /satul/
"sectie de politie" s.izvoare, 6226  38513IzvoareIzvoare /satul/
"sectie de politie" s.tambula, 6241  92034TambulaTambula /satul/
"semedar-agro" s.r.l. s.coada iazului, 6214Contabilitatea 94280Coada iazuluiCoada-iazului /satul/
 Director 33610Coada iazuluiCoada-iazului /satul/
"semincierul unic" s.r.l. s.izvoare, 6226Contabilitatea 38345IzvoareIzvoare /satul/
 Director 38321IzvoareIzvoare /satul/
"servcom-chiscareni" i.m. s.chiscareni, 6216  94370ChiscareniChiscareni /satul/
"silvestru" s.a. s.coscodeni, 6219Comun 36109FlaminzeniFlaminzeni
"siminoc" s.a. s.bilicenii noi, 6213  32372Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
"siminoc" s.a. s.Сынжерейi noi, 6238  73400Сынжерейi noiСынжерейi noi
"singerar" s.a. or.Сынжерей, 6201  23658СынжерейTestemiteanu nicolae
"societatea orbilor" or.Сынжерей, 6201Sef 24279СынжерейIndependentei
"societatea vinatorilor si pescarilor din rm" s.copaceni, 6217Presedinte 30315CopaceniCopaceni /satul/
"speranta caterinciuc" i.i. s.Сынжерейi noi, 6238Anticamera 73100Сынжерейi noiСынжерейi noi
 Director/fax 73384Сынжерейi noiСынжерейi noi
"spicul" al"combinatul de panificatie Сынжерей" s.a. or.Сынжерей, 6201Comun 24380СынжерейIndependentei
"stapelia-exim" s.r.l. ziarul raional "ecoul nostru" or.Сынжерей, 6201Redactor 22675СынжерейIndependentei
 Specialisti 22390СынжерейIndependentei
"sudzucker-moldova" s.a.( fabrica de zahar ) s.alexandreni, 6202Anticamera, fax 60180AlexandreniAlexandreni /satul/
 Centrala termoelectrica 60376AlexandreniAlexandreni /satul/
 Contabil pe materie prima 60384AlexandreniAlexandreni /satul/
 Depozit 60452AlexandreniAlexandreni /satul/
   61400AlexandreniAlexandreni /satul/
   61648AlexandreniAlexandreni /satul/
 Depozit lubrifianti 61352AlexandreniAlexandreni /satul/
 Director / anticamera 60380AlexandreniAlexandreni /satul/
 Director tehnic 60389AlexandreniAlexandreni /satul/
 Inginer-tehnica securitatii 61474AlexandreniAlexandreni /satul/
 Jurist 60391AlexandreniAlexandreni /satul/
 Laborator 60390AlexandreniAlexandreni /satul/
   61536AlexandreniAlexandreni /satul/
 Poarta centrala 61171AlexandreniAlexandreni /satul/
 Poarta pentru transport 61191AlexandreniAlexandreni /satul/
 Sectia control 60383AlexandreniAlexandreni /satul/
 Sectia materie prima 60393AlexandreniAlexandreni /satul/
 Sectia metrologie 60385AlexandreniAlexandreni /satul/
 Sectia planificare 60387AlexandreniAlexandreni /satul/
 Sectia resurse umane 60395AlexandreniAlexandreni /satul/
 Sef serviciu personal 60379AlexandreniAlexandreni /satul/
"svet ghenadii" g.t. s.petrovca, 6235Director 35551PetrovcaPetrovca/satul/
"svetlana-trandafilov" i.i. or.biruinta, 6202Comun 61823BiruintaIndependentei
"tati-exim" s.r.l. s.grigorovca, 6225Director 94055GrigoraucaGrigorauca /satul/
"tehno-oil" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Anticamera 22288СынжерейOcolirii
 Contabilitatea 22646СынжерейOcolirii
 Director comercial 23039СынжерейOcolirii
 Fax 23150СынжерейOcolirii
 Operator de serviciu 94279СынжерейOcolirii
"telemedia grup" s.a. s.octeabriscoe, 6233Administratia 92945OcteabriscoeOcteabriscoe /satul/
"teleradio-moldova" or.Сынжерей, 6201Reporter 23161СынжерейIndependentei
"tirex-petrol" s.a. statia de alimentare cu petrol s.radoaia, 6237Operator de serviciu 92944RadoaiaRadoaia /satul/
"tofan si c" i.i. s.bilicenii vechi, 6214Director 33650Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
 Moara 33775Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
"tofan si c" i.i. s.grigorauca, 6225Sef brigada 51489GrigoraucaGrigorauca /satul/
"tonov rodica" i.i. s.Сынжерей noi, 6238Director 92051Сынжерейi noiСынжерейi noi
"tutun-ctc" s.a. magazin de firma or.Сынжерей, 6201Comun 23004СынжерейCrihan anton
"unite" s.a.(moldtelecom) or.Сынжерей, 6201Consultant vinzari telefonie mobila 21115СынжерейIndependentei
"uniunea conducatorilor auto din republica moldova" or. Сынжерей, 6201Director 21892СынжерейColhoznicilor
"universal" al "cooperativa de consum Сынжерей" or.Сынжерей, 6201Produse alimentare 22857СынжерейIndependentei
"vad-crin" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Comun 21504СынжерейIndependentei
"vadcrin" s.r.l. s.chiscareni, 6216  41494ChiscareniChiscareni /satul/
"valmeh-com" s.r.l. s.chiscareni, 6216  41370ChiscareniChiscareni /satul/
"vast-protect" s.a. (selihozhimia) or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 22938СынжерейIndependentei
 Director 22790СынжерейIndependentei
"vast-protect" s.a. filiala or.biruinta, 6202Sef depozit 61620BiruintaIndependentei
"verisvin" s.r.l. s.draganesti, 6223Comun 94242DraganestiDraganesti /satul/
 Sectia producere alcool 39222DraganestiDraganesti /satul/
"vetservis" s.a. farmacia veterinara or.Сынжерей, 6201Comun 22521СынжерейCrihan anton
"victoriabanc" s.a. or. Сынжерей, 6201Casa 26011СынжерейIndependentei
 Contabil sef 26008СынжерейIndependentei
 Director 26007СынжерейIndependentei
 Economist 26010СынжерейIndependentei
 Sectia credite 26009СынжерейIndependentei
"victoriabanc" s.a. or. Сынжерей, 6201Sectia credite 26009СынжерейIndependentei
 "victoriabanc" s.a. or.Сынжерей, 6201Comun26094СынжерейGlavan boris
"virtim-lux" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 25282СынжерейIndependentei
 Director 25272СынжерейIndependentei
 Taxi la comanda 26026СынжерейIndependentei
"virtim-lux" s.r.l. s.grigorauca, 6225Director 51207GrigoraucaGrigorauca /satul/
"virtuozimpex" s.r.l. s.bilicenii vechi, 6214  33552Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
"vivas-jmurciuc" i.i. s.grigorovca, 6225Sef 93815GrigoraucaGrigorauca /satul/
"vocatie" s.r.l. or.biruinta, 6202Director 61994BiruintaIndependentei
"zamahin vasili" i.i. or.Сынжерей, 6201  21517СынжерейIndependentei
"zarafa" i.i.(gheizer) or.Сынжерей, 6201Administratia 21719СынжерейGlavan boris
"zidarul iscusit" s.a. or.biruinta, 6202Contabilitatea / fax 60388BiruintaBiruinta
 Director 61388BiruintaBiruinta
***garatuit*** "drumuri-Сынжерей" s.a. or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 23636СынжерейIndependentei
 Director 93699СынжерейIndependentei
 Dispecerat 24543СынжерейIndependentei
 Inginer 22040СынжерейIndependentei
Agentia teritoriala pentru ocuparea fortei de munca or.Сынжерей, 6201Director 25102СынжерейIndependentei
 Specialisti 23867СынжерейIndependentei
 Telefon pentru someri 21751СынжерейIndependentei
Arhiva or.Сынжерей, 6201Sef 22051СынжерейIndependentei
Azilul pentru batrini "sfintul gheorghe" s.draganesti, 6223Medic de serviciu 39678DraganestiDraganesti /satul/
Bar "acord" al i.i."usatii in c" or.Сынжерей, 6201Comun 24436СынжерейGlavan boris
Bar"saigon" al i.i."usatii in c" or.Сынжерей, 6201  21691СынжерейTestemiteanu nicolae
Biblioteca or.Сынжерей, 6201Biroul de informatica 21417СынжерейStefan cel mare
 Director 22753СынжерейStefan cel mare
Biblioteca s.bilicenii vechi, 6214Bibliotecara 33670Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
Biblioteca s.chiscareni, 6216Director 41086ChiscareniChiscareni /satul/
Biblioteca s.Сынжерейi noi, 6238Comun 94035Сынжерейi noiСынжерейi noi
Biroul vamal Бэлць or.Сынжерей, 6201Seful biroului 22401СынжерейIndependentei
Biserica catolica "nazarineanul" s.grigorauca, 6225Administratia 51609GrigoraucaGrigorauca /satul/
Biserica crestinilor evanghelisti baptisti or.Сынжерей, 6201Biserica 21683СынжерейSadoveanu mihai
Cafenea "fortuna-bezzub" al i.i."fortuna-bezub" or.Сынжерей, 6201Comun 22233СынжерейGlavan boris
Cafenea "prestigiu" al i.i."prestigiu - teron" or.biruinta, 6202  61698BiruintaIndependentei
Cafenea"agroregina"al s.r.l."consulado" or.Сынжерей,6201Pizza 21122СынжерейIndependentei
Cafenea"beciul vechi" al cooperativei de consum vranesti or.Сынжерей, 6201Comun 24395СынжерейGlavan boris
Cafenea"consumcoop vranesti" al cooperativei de consum vranesti s.copaceni, 6218  30598CopaceniCopaceni /satul/
Cafenea"exspres" al cooperativei de consum vranesti or.Сынжерей, 6201  24255СынжерейIndependentei
Cafenea"ghiocel" al cooperativei de consum vranesti or.Сынжерей, 6201  94233СынжерейIndependentei
Cafenea"la rascruce" al cooperativei de consum vranesti or.Сынжерей, 6201  24252СынжерейTestemiteanu nicolae
Cafenea"luceafarul" al cooperativei de consum vranesti or.Сынжерей, 6201  22162СынжерейIndependentei
Cafenea"marea" s.r.l. or.Сынжерей, 6201  22781СынжерейGlavan boris
Caminul scolii profesionale polivalente or.biruinta, 6202  61776BiruintaIndependentei
Cefenea "consumcoop vranesti" al cooperativei de consum vranesti s.grigorauca, 6225  51304GrigoraucaGrigorauca /satul/
Centrala telefonica s.cozesti, 5839Montorul 56216CozestiCozesti /satul/
Centrul de medicina preventiva or.Сынжерей, 6201Anticamera 23398СынжерейTestemiteanu nicolae
 Contabilitatea 22993СынжерейTestemiteanu nicolae
 Director 22003СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sef laborator 24254СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sef sectie dezinfectii 22782СынжерейTestemiteanu nicolae
Centrul de plasament "raza soarelui" or.Сынжерей, 6201Comun 26225СынжерейIndependentei
Centrul de pregatire a specialistilor pentru armata nationala , scoala auto [dosaaf] or.Сынжерей, 6201Centrul de instruire 21950СынжерейIndependentei
 Director 23450СынжерейIndependentei
Centrul de reabilitare a copiilor cu dizabilitati fizice "luminita" al"caritas" or.Сынжерей, 6201Medic de serviciu 25160СынжерейTestemiteanu nicolae
Centrul militar or.Сынжерей, 6201Comandantul centrului militar 26261СынжерейIndependentei
 Comisar 25100СынжерейIndependentei
 Comun 21929СынжерейIndependentei
Centrul pentru persoane in etate "agape" or.Сынжерей, 6201  26280СынжерейIndependentei
 Sef 92751СынжерейIndependentei
Clinica stomatologica a centrului medicilor de familie or.Сынжерей, 6201Comun 23443СынжерейTestemiteanu nicolae
Clubul sportiv "spicul" or.Сынжерей, 6201Antrenor 23069СынжерейIndependentei
 Director 22763СынжерейIndependentei
Comisariatul de politie or.Сынжерей, 6201Cancelaria 23265СынжерейIndependentei
 Comisar 22880СынжерейIndependentei
 Comisar-adjunct 22109СынжерейIndependentei
 Comisar-adjunct, ordinea publica 23471СынжерейIndependentei
 Contabilitatea 23382СынжерейIndependentei
 Politia criminala 22780СынжерейIndependentei
   23953СынжерейIndependentei
 Politia economica 22093СынжерейIndependentei
 Politia rutiera 22188СынжерейIndependentei
 Practica administrativa 22065СынжерейIndependentei
 Sectia analiza si control 22400СынжерейIndependentei
 Sectia anchetare 23084СынжерейIndependentei
 Sectia evidenta 22235СынжерейIndependentei
 Sectia politiei orasanesti 23402СынжерейIndependentei
 Sef politie criminala 23058СынжерейIndependentei
 Unitatea de garda 22980СынжерейIndependentei
Consiliul electoral de circumscriptie or.Сынжерей, 6201Comun 26292СынжерейIndependentei
Consiliul republican de expertiza medicala a vitalitatii [raisobes] or.Сынжерей, 6201Medic de serviciu 23649СынжерейVoinitchi eugen
Directia teritoriala control administrativ or.Бэлць filiala Сынжерей or.Сынжерей, 6201Comun 26130СынжерейIndependentei
Farmacia bugetara (centrul medicilor de familie) or.Сынжерей, 6201Comun / etaj 2 24702СынжерейTestemiteanu nicolae
Farmacia bugetara (la spital) or.Сынжерей, 6201Comun 22742СынжерейTestemiteanu nicolae
Farmacia extrabugetara (centrul medicilor de familie) or.Сынжерей, 6201Comun / etaj 1 21715СынжерейTestemiteanu nicolae
Geadinita "albinuta" s.sloveanca, 6212Sefa 92607SloveancaSloveanca /satul/
Gimnaziul s.alexandreni, 6211Biroul de informatica 60153AlexandreniAlexandreni /satul/
 Director 61368AlexandreniAlexandreni /satul/
Gimnaziul s.balasesti, 6212Biroul de informatica 74018BalasestiBalasesti/satul/
 Director 92029BalasestiBalasesti/satul/
Gimnaziul s.bilicenii noi, 6213Biroul de informatica 32373Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
 Director 32346Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
Gimnaziul s.bilicenii vechi, 6214Biroul de iformatica 92996Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
 Director 33478Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
Gimnaziul s.bocancea schit, 6224Biroul de calculatoare 93924Bocancea-schitBocancea -schit /satul/
 Director 43440Bocancea-schitBocancea -schit /satul/
Gimnaziul s.bursuceni, 6215Biroul de informatica 93926BursuceniBursuceni /satul/
Gimnaziul s.chiscareni, 6216  41602ChiscareniChiscareni /satul/
 Director 41398ChiscareniChiscareni /satul/
Gimnaziul s.ciuciueni, 6217Sala internet 94220CiuciuieniCiuciuieni /satul/
Gimnaziul s.ciuciuieni, 6217Director 50317CiuciuieniCiciuciuieni /satul/
Gimnaziul s.ciuciuieni, 6217Director 50317CiuciuieniCiuciuieni /satul/
Gimnaziul s.coada iazului, 6214Biroul de informatica 93879Coada iazuluiCoada-iazului /satul/
 Director 33668Coada iazuluiCoada-iazului /satul/
Gimnaziul s.copaceni, 6218Biroul de informatica 30729CopaceniCopaceni /satul/
 Director 30341CopaceniCopaceni /satul/
Gimnaziul s.cotiujenii mici, 6220Biroul de informatica 93138Cotiujenii miciCotiujenii mici /satul/
 Director 93109Cotiujenii miciCotiujenii mici /satul/
Gimnaziul s.dobrogea veche, 6222Biroul de iformatica 59322Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
 Director 59319Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
Gimnaziul s.draganesti, 6223Biroul de informatica 39663DraganestiDraganesti /satul/
 Director 39315DraganestiDraganesti /satul/
Gimnaziul s.dumbravita, 6224Biroul de informatica 93925DumbravitaDumbravita /satul/
 Director 43278DumbravitaDumbravita /satul/
Gimnaziul s.grigorauca, 6225Biroul de informatica 51581GrigoraucaGrigorauca /satul/
 Director 51319GrigoraucaGrigorauca /satul/
Gimnaziul s.heciul nou, 6226Biroul de informatica 57555Heciul nouHeciul nou /satul/
 Director 57311Heciul nouHeciul nou /satul/
Gimnaziul s.heciul vechi, 6211Biroul de informatica 54316Heciul vechiHeciul vechi /satul/
 Director 54067Heciul vechiHeciul vechi /satul/
Gimnaziul s.iezarenii vechi, 6227Biroul de informatica 93914Iezarenii vechiIezarenii vechi /satul/
 Director 34344Iezarenii vechiIezarenii vechi /satul/
Gimnaziul s.izvoare, 6226Biroul de informatica 92951IzvoareIzvoare /satul/
Gimnaziul s.marinesti, 6229Biroul de informarica 53003MarinestiMarinesti /satul/
 Director 53903MarinestiMarinesti /satul/
Gimnaziul s.mihailovca, 6230Biroul de informatica 92930MihailovcaMihailovca /satul/
Gimnaziul s.mindrestii noi, 6231  93896Mindrestii noiMindrestii noi /satul/
 Director 45352Mindrestii noiMindrestii noi /satul/
Gimnaziul s.petrovca, 6218Biroul de informatica 35661PetrovcaPetrovca/satul/
 Director 35681PetrovcaPetrovca/satul/
Gimnaziul s.prepelita, 6236Biroul de informatica 52587PrepelitaPrepelita /satul/
 Director 52392PrepelitaPrepelita /satul/
Gimnaziul s.sacarovca, 6223Biroul de informatica 92948SacarovcaSacarovca /satul/
 Director 39643SacarovcaSacarovca /satul/
Gimnaziul s.slobozia-magura, 6215Biroul de informatica 93916Slobozia-maguraSlobozia-magura /satul/
Gimnaziul s.sloveanca, 6212  92287SloveancaSloveanca /satul/
 Director 92090SloveancaSloveanca /satul/
Gimnaziul s.tambula, 6241Biroul de informatica 93895TambulaTambula /satul/
 Director 31298TambulaTambula /satul/
Gimnaziul s.taura veche, 6240  55367Taura vecheTaura veche /satul/
Gimnaziul s.tiplesti, 6211Biroul de informatica 44114TiplestiTiiplesti /satul/
Gimnaziul s.tipletesti, 6211  44115TipletestiTipletesti /satul/
Gimnaziul s.valea-norocului, 6226Biroul de iformatica 92949Valea noroculuiValea norocului /satul/
Gospodaria comunala or.Сынжерей, 6201Cazangeria 23289СынжерейViilor
 Contabilitatea 24371СынжерейViilor
 Inginer 24372СынжерейViilor
 Sectia achitari 24390СынжерейViilor
 Sectia control 24249СынжерейViilor
Gradinita "albinuta" s.bilicenii vechi, 6214Sefa 33925Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
Gradinita "albinuta" s.heciul nou, 6226Sef 57456Heciul nouHeciul nou /satul/
Gradinita "andries" s.heciul vechi, 6211  54394Heciul vechiHeciul vechi /satul/
Gradinita "andries" s.iezarenii vechi, 6227Comun 34287Iezarenii vechiIezarenii vechi /satul/
Gradinita "andries" s.pepeni, 6234Sef 42612PepeniPepeni /satul/
Gradinita "floricica" s.vranesti, 6201  65311VranestiVranesti /satul/
Gradinita "ingerasul" or.biruinta, 6202  61477BiruintaIndependentei
Gradinita "izvoras" s.coscodeni, 6219  36711CoscodeniCoscodeni/satul/
Gradinita "licurici" s.dumbravita, 6224  43272DumbravitaDumbravita /satul/
Gradinita "matrioschi" s.petropavlovca, 6225  94102PetropavlovcaPetropavlovca /satul/
Gradinita "prichindel" s.chirileni, 6223Sefa 92587ChirileniChirileni /satul/
Gradinita "romanita" s.radoaia, 6237Sef 37436RadoaiaRadoaia /satul/
Gradinita "romanita" s.Сынжерейi noi, 6238  73233Сынжерейi noiСынжерейi noi
Gradinita "solnisco" s.dobroea veche, 6222  59316Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
Gradinita 1 or.Сынжерей, 6201  24289СынжерейVieru igor
Gradinita 4 or.Сынжерей, 6201  24381СынжерейIndependentei
Gradinita 5 or.Сынжерей, 6201  24376СынжерейGlavan boris
Gradinita 6 or.Сынжерей, 6201  24398СынжерейIndependentei
Gradinita s.balasesti, 6212Sefa 74232BalasestiBalasesti/satul/
Gradinita s.bilicenii noi, 6213Sef 92017Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
Gradinita s.chiscareni, 6216  41066ChiscareniChiscareni /satul/
Gradinita s.copaceni, 6218  30630CopaceniCopaceni /satul/
Gradinita s.cubolta, 6221  58665CuboltaCubolta/satul/
Gradinita s.draganesti, 6223Sefa 92586DraganestiDraganesti /satul/
Gradinita s.izvoare,6226  92428IzvoareIzvoare /satul/
Gradinita s.mindrestii noi, 6213Sef 92018Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
Inspectoratul energetic de stat filiala or.Сынжерей, 6201Inspector 23109СынжерейViilor
Inspectoratul fiscal de stat or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 22887СынжерейIndependentei
 Posta electronica 21475СынжерейIndependentei
 Sef sectie control 22686СынжерейIndependentei
 Sef sectie deservire 22337СынжерейIndependentei
 Sef sectie evidenta 22987СынжерейIndependentei
 Sef sectie impozitare 23944СынжерейIndependentei
 Seful 22690СынжерейIndependentei
Inspectoratul general de supraveghere fitosanitara or.Сынжерей, 6201Comun 22032СынжерейIndependentei
 Sef 22733СынжерейIndependentei
Inspectoratul teritorial de munca or.Сынжерей, 6201Inspector 24177СынжерейIndependentei
Intreprinderea de stat "centrul zonal pentru ameliorarea si reproductia animalelor" or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 21767СынжерейIndependentei
 Director 23533СынжерейIndependentei
Judecatoria raionala or.Сынжерей, 6201Cancelaria 24569СынжерейTestemiteanu nicolae
 Contabilitatea 21613СынжерейTestemiteanu nicolae
 Judecator 21769СынжерейTestemiteanu nicolae
   22639СынжерейTestemiteanu nicolae
   23371СынжерейTestemiteanu nicolae
   24559СынжерейTestemiteanu nicolae
 Presedinte 23436СынжерейTestemiteanu nicolae
Liceul "a.agapie" s.pepeni, 6234Director 42694PepeniPepeni /satul/
Liceul "a.ruso" s.Сынжерей noi, 6238  53367Сынжерейi noiСынжерейi noi
 Sala de calculatoare 53579Сынжерейi noiСынжерейi noi
Liceul "d.Кантемир" or.Сынжерей, 6201Biroul de informatica 21399СынжерейTestemiteanu nicolae
 Director 24359СынжерейTestemiteanu nicolae
Liceul "luceafarul" or.biruinta, 6202Biroul de informatica 60411BiruintaIndependentei
 Director 61661BiruintaIndependentei
Liceul "luceafarul" or.biruinta, 6202Director 61661BiruintaIndependentei
Liceul "m.eminescu" or.Сынжерей, 6201Cartofon 21816СынжерейIndependentei
 Director 23257СынжерейIndependentei
Liceul "n.casso" s.chiscareni, 6216Biroul de informatica 41064ChiscareniChiscareni /satul/
 Director 41259ChiscareniChiscareni /satul/
Liceul "p.halipa" s.cubolta, 6221Biroul de informatica 94034CuboltaCubolta/satul/
 Director 58332CuboltaCubolta/satul/
Magazin 24 al "cooperativa de consum Сынжерей" or.Сынжерей, 6201Produse alimentare 24367СынжерейIndependentei
Magazinul de flori or.Сынжерей, 6201Comun 24866СынжерейIndependentei
Manastirea "sfintului apostol petru si pavel" s.bocancea- schit, 6224  93933Bocancea-schitBocancea -schit /satul/
Manastirea adormirii maicii domnului s.coada-iazului, 6214  33690Coada iazuluiCoada-iazului /satul/
Ocolul silvic or.Сынжерей, 6201Seful 22263СынжерейIndependentei
Ocolul silvic s.alexandreni, 6211  61633AlexandreniAlexandreni /satul/
Ocolul silvic s.bilicenii vechi, 6214  33349Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
Ocolul silvic s.chiscareni, 6216  41244ChiscareniChiscareni /satul/
Ocolul silvic s.coscodeni, 6219Contabilitatea 36400CoscodeniCoscodeni/satul/
 Seful 36277CoscodeniCoscodeni/satul/
Oficiul cadastral teritorial or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 26251СынжерейIndependentei
 Registrator 22094СынжерейIndependentei
 Seful 23769СынжерейIndependentei
Oficiul de executare a deciziilor judiciare or.Сынжерей, 6201Executori 23587СынжерейTestemiteanu nicolae
 Seful 22779СынжерейTestemiteanu nicolae
Oficiul postal s.cozesti,5839Sef 56233CozestiCozesti /satul/
Piata centrala Сынжерей "consumcoop vranesti" or.Сынжерей, 6201Comun 23547СынжерейGlavan boris
Primaria or.biruinta, 6202  60498BiruintaBiruinta
 Contabilitatea 61236BiruintaBiruinta
 Perceptor fiscal 60196BiruintaBiruinta
 Primar 61643BiruintaBiruinta
 Secretar 60565BiruintaBiruinta
Primaria or.Сынжерей, 6201Centrul de zi "dezna" 26152СынжерейIndependentei
 Contabilitatea 21834СынжерейIndependentei
   93656СынжерейIndependentei
 Contabilitatea sef 23576СынжерейIndependentei
 Fax 21777СынжерейIndependentei
 Perceptori fiscali 24275СынжерейIndependentei
 Primar 22480СынжерейIndependentei
 Secretar 23406СынжерейIndependentei
 Sectia impozitare 21837СынжерейIndependentei
 Specialist relatii cu publicul 24294СынжерейIndependentei
 Vice-primar 24260СынжерейIndependentei
Primaria s.alexandreni, 6211Contabilitatea 61468AlexandreniAlexandreni /satul/
 Primar 61691AlexandreniAlexandreni /satul/
Primaria s.balasesti, 6212Comun 74227BalasestiBalasesti/satul/
 Primar 92341BalasestiBalasesti/satul/
 Secretar 74249BalasestiBalasesti/satul/
Primaria s.bilicenii noi, 6213Contabilitatea 32238Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
 Primar 32236Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
Primaria s.bilicenii vechi, 6214Contabil sef 33333Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
 Contabilitatea 33331Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
 Primar 33901Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
Primaria s.bursuceni, 6215  56324BursuceniBursuceni /satul/
Primaria s.chiscareni, 6216Contabil sef 92102ChiscareniChiscareni /satul/
 Contabilitatea 41484ChiscareniChiscareni /satul/
 Primar 41249ChiscareniChiscareni /satul/
Primaria s.ciuciuieni, 6217Biroul de informatica 92992CiuciuieniCiuciuieni /satul/
 Contabilitatea 50440CiuciuieniCiuciuieni /satul/
 Primar 50419CiuciuieniCiuciuieni /satul/
Primaria s.copaceni, 6218  30325CopaceniCopaceni /satul/
 Secretar 30331CopaceniCopaceni /satul/
Primaria s.coscodeni, 6219Contabilitatea 36331CoscodeniCoscodeni/satul/
 Primar 36333CoscodeniCoscodeni/satul/
Primaria s.cotiujenii mici, 6220  93120Cotiujenii miciCotiujenii mici /satul/
 Secretar 93110Cotiujenii miciCotiujenii mici /satul/
Primaria s.cubolta, 6221Primar 58321CuboltaCubolta/satul/
 Secretar 58348CuboltaCubolta/satul/
Primaria s.dobrogea veche, 6222Primar 59360Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
 Secretar 59398Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
Primaria s.draganesti, 6223Contabilitatea 39331DraganestiDraganesti /satul/
 Primar 39316DraganestiDraganesti /satul/
 Secretar 39642DraganestiDraganesti /satul/
Primaria s.dumbravita, 6224Contabilitatea 43133DumbravitaDumbravita /satul/
 Primar 43132DumbravitaDumbravita /satul/
Primaria s.grigorauca, 6225Contabilitatea 51690GrigoraucaGrigorauca /satul/
 Primar 51680GrigoraucaGrigorauca /satul/
Primaria s.heciul nou, 6226Contabilitatea 57368Heciul nouHeciul nou /satul/
 Primar 57331Heciul nouHeciul nou /satul/
Primaria s.iezarenii vechi, 6227  34318Iezarenii vechiIezarenii vechi /satul/
 Secretar 34319Iezarenii vechiIezarenii vechi /satul/
Primaria s.izvoare, 6226Primar 38448IzvoareIzvoare /satul/
 Secretar 38447IzvoareIzvoare /satul/
Primaria s.pepeni, 6234Primar 42335PepeniPepeni /satul/
 Secretar 42396PepeniPepeni /satul/
Primaria s.prepelita, 6236Contabilitatea 52592PrepelitaPrepelita /satul/
 Primar 52325PrepelitaPrepelita /satul/
 Secretar 52331PrepelitaPrepelita /satul/
Primaria s.radoaia, 6237Contabilitatea 37381RadoaiaRadoaia /satul/
 Primar 37441RadoaiaRadoaia /satul/
 Secretar 37345RadoaiaRadoaia /satul/
 Vice-primar 37739RadoaiaRadoaia /satul/
Primaria s.Сынжерейi noi, 6238Contabil sef 73367Сынжерейi noiСынжерейi noi
 Contabilitatea 73273Сынжерейi noiСынжерейi noi
 Internet 93894Сынжерейi noiСынжерейi noi
 Perceptor fiscal 73501Сынжерейi noiСынжерейi noi
 Primar 73317Сынжерейi noiСынжерейi noi
 Secretar 73371Сынжерейi noiСынжерейi noi
Primaria s.tambula, 6241Contabilitatea 31519TambulaTambula /satul/
 Primar 31347TambulaTambula /satul/
Primaria s.taura veche, 6240  55387Taura vecheTaura veche /satul/
Procuratura raionala or.Сынжерей, 6201Procuror 22360СынжерейTestemiteanu nicolae
   22465СынжерейTetestemiteanu nicolae
Procuratura raionala or.Сынжерей, 6201Procuror 22465СынжерейTestemiteanu nicolae
   23646СынжерейTestemiteanu nicolae
 Procuror adjunct 26264СынжерейTestemiteanu nicolae
 Procuror general 22990СынжерейTestemiteanu nicolae
 Secretar 23235СынжерейTestemiteanu nicolae
Punctul medical or.biruinta, 6202Medic de serviciu 61893BiruintaIndependentei
 Sef 60346BiruintaIndependentei
Punctul medical s.alexeuca, 6220Medic de serviciu 93151AlexeucaAlexeuca /satul/
Punctul medical s.balasesti, 6212  92762BalasestiBalasesti/satul/
Punctul medical s.bilicenii noi, 6213  32333Bilicenii noiBilicenii noi /satul/
Punctul medical s.bilicenii vechi, 6214  33373Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
Punctul medical s.bobletici, 6219Medic de sericiu 36679BobleticiBobletici /satul/
 Salvarea(urgenta) 36342BobleticiBobletici /satul/
Punctul medical s.bocancea-schit, 6224Medic de serviciu 43420Bocancea-schitBocancea -schit /satul/
Punctul medical s.brejeni, 6217  50450BrejeniBrejeni/satul/
Punctul medical s.bursuceni, 6215  56283BursuceniBursuceni /satul/
Punctul medical s.chirileni, 6223  39378ChirileniChirileni /satul/
Punctul medical s.chiscareni, 6216  41345ChiscareniChiscareni /satul/
Punctul medical s.ciuciuleni, 6217  50394CiuciuieniCiuciuieni /satul/
Punctul medical s.coada iazului, 6214  33712Coada iazuluiCoada-iazului /satul/
Punctul medical s.copaceni, 6218  30342CopaceniCopaceni /satul/
Punctul medical s.coscodeni, 6219  36396CoscodeniCoscodeni/satul/
Punctul medical s.cotiujenii mici, 6220  93149Cotiujenii miciCotiujenii mici /satul/
Punctul medical s.cotovca, 6222  92963CotovcaCotovca/satul
Punctul medical s.cozesti, 5839Medicul de familie 56249CozestiCozesti /satul/
Punctul medical s.cubolta, 6221Medic de serviciu 58350CuboltaCubolta/satul/
Punctul medical s.dobrogea veche, 6222  59302Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
Punctul medical s.draganesti, 6223  39259DraganestiDraganesti /satul/
Punctul medical s.dumbravita, 6224  43190DumbravitaDumbravita /satul/
Punctul medical s.grigorauca, 6225  51347GrigoraucaGrigorauca /satul/
Punctul medical s.grigoresti, 6211  61038GrigorestiGrigoresti/satul/
Punctul medical s.gura-oituz, 6220  93152Gura-oituzGura oituz /satul/
Punctul medical s.heciul nou, 6226  57554Heciul nouHeciul nou /satul/
Punctul medical s.heciul vechi, 6211  54065Heciul vechiHeciul vechi /satul/
Punctul medical s.iezarenii vechi, 6214  34333Iezarenii vechiIezarenii vechi /satul/
Punctul medical s.izvoare, 6226  38372IzvoareIzvoare /satul/
Punctul medical s.lipovanca, 6213  21795LipovancaLipovanca /satul/
Punctul medical s.marasesti, 6227  58519MarasestiMarasesti/satul/
Punctul medical s.marinesti, 6229  53720MarinestiMarinesti /satul/
Punctul medical s.mihailovca, 6230  35217MihailovcaMihailovca /satul/
Punctul medical s.mindrestii noi, 6231  45309Mindrestii noiMindrestii noi /satul/
Punctul medical s.nicolaevca, 6232  55491NicolaevcaNicolaevca /satul/
Punctul medical s.octiabriscoe, 6233Medec de serviciu 31315OcteabriscoeOcteabriscoe /satul/
Punctul medical s.pepeni, 6234Medic de serviciu 42343PepeniPepeni /satul/
Punctul medical s.petropavlovca, 6225  51579PetropavlovcaPetropavlovca /satul/
Punctul medical s.petrovca, 6235  35657PetrovcaPetrovca/satul/
Punctul medical s.prepelita, 6236  52120PrepelitaPrepelita /satul/
Punctul medical s.radoaia, 6237Medic de sericiu 37335RadoaiaRadoaia /satul/
Punctul medical s.romanovca, 6234Medic de serviciu 92764RomanovcaRomanovca /satul/
Punctul medical s.sacarovca, 6223  93153SacarovcaSacarovca /satul/
Punctul medical s.Сынжерейi noi, 6238  53321Сынжерейi noiСынжерейi noi
Punctul medical s.slobozia-chiscareni, 6239  41059Slobozia-chiscareniSlobozia-chiscareni /satul/
Punctul medical s.slobozia-magura, 6215  56288Slobozia-maguraSlobozia-magura /satul/
Punctul medical s.sloveanca, 6212  92763SloveancaSloveanca /satul/
Punctul medical s.tambula, 6241  31409TambulaTambula /satul/
Punctul medical s.taura noua, 6240  55467Taura nouaTaura noua /satul/
Punctul medical s.taura veche, 6240  55318Taura vecheTaura veche /satul/
Punctul medical s.tiplesti, 6211  92766TiplestiTiiplesti /satul/
Punctul medical s.tipletesti, 6211  44497TipletestiTipletesti /satul/
Punctul medical s.trifanesti, 6226  64306TrifanestiTrifanesti /satul/
Punctul medical s.valea norocului, 6243  38384Valea noroculuiValea norocului /satul/
Punctul medical s.vranesti, 6201  65374VranestiVranesti /satul/
Scoala auxiliara s.razalai, 6234Director 42695RazalaiRazalai /satul/
Scoala de meserii s.valea-norocului, 6243Biroul de informatica 92947Valea noroculuiValea norocului /satul/
 Comun 93449Valea noroculuiValea norocului /satul/
 Director 38349Valea noroculuiValea norocului /satul/
Scoala izvoare s.izvoare, 6226  92033IzvoareIzvoare /satul/
Scoala medie "anton crihan" or.Сынжерей, 6201Biroul de informatica 21398СынжерейEminescu mihai
 Director 24368СынжерейEminescu mihai
Scoala medie s.coscodeni, 6219Biroul de informatica 36303FlaminzeniFlaminzeni
Scoala medie s.cozesti, 5839Cabinet de informatica 56304CozestiCozesti /satul/
Scoala medie s.radoaia, 6237Biroul de informatica 37740RadoaiaRadoaia /satul/
 Director 37387RadoaiaRadoaia /satul/
Scoala muzicala or.Сынжерей, 6201  23454СынжерейLautaru barbu
Scoala primara s.alexeuca, 6220Biroul de informatica 93139AlexeucaAlexeuca /satul/
Scoala primara s.ciuciueni, 6217Internet 92348CiuciuieniCiuciuieni /satul/
Scoala primara s.coscodeni, 6219Cabinet de informatica 93678CoscodeniCoscodeni/satul/
 Internet scoala primara 93935CoscodeniCoscodeni/satul/
Scoala primara s.grigoresti, 6211Director 61085GrigorestiGrigoresti/satul/
Scoala primara s.gura oituz, 6220Cabinetul de informatica 63258Gura-oituzGura oituz /satul/
Scoala primara s.taura noua, 6240Biroul de informatica 93923Taura nouaTaura noua /satul/
Scoala primara s.tiplesti, 6242Internet 44111TiplestiTiiplesti /satul/
Scoala primara s.tipletesti, 6264  44118TipletestiTipletesti /satul/
Scoala profesionala polivalenta or.biruinta, 6202Biroul de informatica 60345BiruintaIndependentei
 Cancelarie 60515BiruintaIndependentei
 Contabilitatea 60514BiruintaIndependentei
 Director 61358BiruintaIndependentei
Scoala sportiva or.Сынжерей, 6201Biroul de informatica 21745СынжерейIndependentei
 Director 22583СынжерейIndependentei
Sectia de politie or.biruinta, 6202Inspector 61787BiruintaIndependentei
 Sectia de garda 61202BiruintaIndependentei
Sectia de politie s.bilicenii vechi, 6214Inspector 33669Bilicenii vechiBilicenii vechi /satul/
Sectia de politie s.chiscareni, 6216Comun 41202ChiscareniChiscareni /satul/
 Inspector 55459ChiscareniChiscareni /satul/
Sectia de politie s.cubolta, 6227  58333CuboltaCubolta/satul/
Sectia de politie s.dobrogea veche, 6222  59389Dobrogea vecheDobrogea veche /satul/
Sectia de politie s.draganesti, 6223  39335DraganestiDraganesti /satul/
Sectia de politie s.pepeni, 6234  42305PepeniPepeni /satul/
Sectia de politie s.Сынжерей noi, 6238  53322Сынжерейi noiСынжерейi noi
Sectia orasaneasca de politie or.Сынжерей, 6202  26078СынжерейIndependentei
Sectia orasaneasca de politie or.Сынжерей, 6202Inspector 26078СынжерейIndependentei
Sectia situatii exceptionale or.Сынжерей, 6201  21431СынжерейIndependentei
Serviciul antigrindina s.pepeni, 6234Serviciul de garda 52025PepeniPepeni /satul/
Serviciul de informatii si securitate al rm r.Сынжерей, 6201Serviciul de informatii si securitate 23883СынжерейIndependentei
Serviciul paza de stat or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 23061СынжерейBuianov
 Operator de garda 22180СынжерейBuianov
   22607СынжерейBuianov
 Seful 22284СынжерейBuianov
Serviciul sanitar-veterinar de stat or.Сынжерей, 6201Comun 21963СынжерейAsachi gheorghe
 Contabilitatea 21474СынжерейAsachi gheorghe
 Director 23279СынжерейAsachi gheorghe
 Fax 21852СынжерейAsachi gheorghe
Serviciul sanitar-veterinar de stat s.chiscareni, 6216Medic de serviciu 55500ChiscareniChiscareni /satul/
Serviciul sanitar-veterinar s.cubolta, 6221Medic 92065CuboltaCubolta/satul/
Sindicatele educatiei si stiintei din r.moldova or.Сынжерей, 6201Comitetul sindical 23747СынжерейIndependentei
Societatea benevola antiincendiara or.Сынжерей, 6201Presedinte 24475СынжерейVictoriei
Spitalul raional or.Сынжерей, 6201Cabinetul consiliere si testarea voluntarilor 26102СынжерейTestemiteanu nicolae
 Casa 21676СынжерейTestemiteanu nicolae
 Cazangerie 21934СынжерейTestemiteanu nicolae
 Contabil-sef 23746СынжерейTestemiteanu nicolae
 Contabilitatea 24553СынжерейTestemiteanu nicolae
 Economist 24959СынжерейTestemiteanu nicolae
 Laborator de urgenta 21377СынжерейTestemiteanu nicolae
 Medic-sef 22448СынжерейTestemiteanu nicolae
 Medic-sef adjunct 24886СынжерейTestemiteanu nicolae
 Morga 21913СынжерейTestemiteanu nicolae
 Radiologie 21434СынжерейTestemiteanu nicolae
 Reanimarea medic 22387СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia cadre 25198СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia chirurgie 25173СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia consultativa chirurgie 26278СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia de boli infectioase 22493СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia de examinare 24809СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia de internare 22838СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia dermatologica 23076СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia endoscopie 22502СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia ginecologica 24041СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia maternitate 23496СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia neurologie 26013СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia pediatrie 23737СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia terapie 26012СынжерейTestemiteanu nicolae
 Sectia traumatologie 21714СынжерейTestemiteanu nicolae
 Spitalul raional or.Сынжерей, 6201Endocrenolog92743СынжерейTestemiteanu nicolae
  Infectionist92741СынжерейTestemiteanu nicolae
  Oftolmolog92745СынжерейTestemiteanu nicolae
Statia de asistenta medicala urgenta or.biruinta, 6202Medic de serviciu 61203BiruintaIndependentei
Statia de asistenta medicala urgenta or.Сынжерей, 6201  22867СынжерейTestemiteanu nicolae
Statia de asistenta medicala urgenta s.draganesti, 6223  39385DraganestiDraganesti /satul/
Statia de asistenta medicala urgenta s.pepeni, 6234  42003PepeniPepeni /satul/
Statia de pompare a apei al"sudzucker-moldova" s.a. fabrica de zahar s.tiplesti, 6242Comun 44424TiplestiTiiplesti /satul/
Tabara de odihna "emanuil" or.Сынжерей, 6201Director 21640СынжерейIndependentei
Tabara de odihna s.petrovca, 6235Comun 35699PetrovcaPetrovca/satul/
Televiziunea prin cablu "paritcom" s.r.l. or.Сынжерей, 6201Director 24577СынжерейIndependentei
Trezoraria teritoriala or.Сынжерей, 6201Contabilitatea 23861СынжерейPresei
 Director 24536СынжерейPresei
 Specialisti 21416СынжерейPresei
Unitatea profesionala de pompieri or.birunta, 6202Operator de serviciu 61201BiruintaIndependentei
Unitatea profesionala de pompieri or.Сынжерей, 6201Seful 22001Сынжерей1 mai
 Serviciul de urgenta 901Сынжерей1 mai
Uniunea fermierilor privati or.Сынжерей, 6201Presedinte 25166СынжерейIndependentei
 
Info1188.ru информационная служба предоставляет информацию о телефонных номеров Молдовы, частных лиц и государственных учреждений по полных и неполных данных. Если вы хотите узнатъ номер телефона физических лиц должны знать : Фамилия,Имя,Отчество, а если Юридические Лица необходимо знать только:Название компани и адрес... Статистика сайта: Физические лица: 951932, Компании: 84126. Обратите внимание! Для расширенного поиска номера телефонов на странице, нажмите на клавиатуре Ctrl + F