position-stickright

Телефонный справочник МолдовыТелефоны Сынжерей
Скачать Телефонный справочник Молдовы.

Телефонный справочник Сынжерей Юридические Лица



Название

Часть

Подразделение

Номер телефона

Город-Село

Улица

"abircom-agro" s.r.l. s.dobrogea veche, 6222 Contabil-sef   59336 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
  Depozit   59324 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
  Director   59367 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
  Economist   59369 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
  Secretar   59368 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
"abisalagro" s.r.l. s.copaceni, 6218 Director   30401 Copaceni Copaceni /satul/
"accept digital" s.r.l. or.Сынжерей, 6201     26073 Сынжерей Independentei
"accesal-grup" s.r.l. s.pepeni, 6234 Contabilitatea   42367 Pepeni Pepeni /satul/
  Director   42317 Pepeni Pepeni /satul/
  Secretar   42598 Pepeni Pepeni /satul/
"agentia nationala pentru ocuparea fortei de munca" or.Сынжерей, 6201 Comun   20321 Сынжерей Independentei
      20322 Сынжерей Independentei
"agentia teritoriala Бэлць a companiei nasionale de asigurari in medicina" or.Сынжерей, 6201     26231 Сынжерей Testemiteanu nicolae
"agricol-nord" s.r.l. s.alexandreni, 6211 Director   61505 Alexandreni Alexandreni /satul/
"agro-Сынжерей" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   22578 Сынжерей Independentei
  Director   22240 Сынжерей Independentei
  Dispecerat   24585 Сынжерей Independentei
"agroenergetica"s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun   23635 Сынжерей Independentei
"agroindsind" uniunea sindicatelor din agricultura or.Сынжерей, 6201 Comitetul sindical   23557 Сынжерей Independentei
"agroserv" s.a. or.biruinta, 6202 Administratia   61111 Biruinta Independentei
"agroserv" s.a. or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   22485 Сынжерей Independentei
  Director   22533 Сынжерей Independentei
  Secretar   24303 Сынжерей Independentei
"agroserv" s.a. s.bilicenii noi, 6213 Director   92950 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
"agrotrans-autoservice" s.a. or.Сынжерей, 6201     22381 Сынжерей Independentei
"alaperius-agro" s.r.l. s.bilicenii noi, 6213     32331 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
  Sef brigada de tractoare   32332 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
"alaperius-agro" s.r.l. s.mindresti noi, 6231 Sef depozit   45322 Mindrestii noi Mindrestii noi /satul/
"albinuta" al "combinatul de panificatie" s.a. or.Сынжерей, 6201 Comun   21422 Сынжерей Mateevici alexei
"alcolux" s.r.l. s.grigorauca, 6225 Contabil sef   51600 Grigorauca Grigorauca /satul/
  Contabilitatea   51630 Grigorauca Grigorauca /satul/
  Director   51310 Grigorauca Grigorauca /satul/
  Fax   51500 Grigorauca Grigorauca /satul/
"alodiu-nord" s.r.l. s.heciul nou, 6226 Contabilitatea   57321 Heciul nou Heciul nou /satul/
  Director   57316 Heciul nou Heciul nou /satul/
  Sef depozit   57324 Heciul nou Heciul nou /satul/
"alodiu-nord" s.r.l. s.trifanesti, 6226 Sef brigada tractoare   64245 Trifanesti Trifanesti /satul/
"andronic ion" i.i. s.iezarenii vechi, 6227 Comun   34600 Iezarenii vechi Iezarenii vechi /satul/
"angrocoop moldcoop" or.biruinta, 6202 Contabilitatea/fax   61374 Biruinta Biruinta
  Director   61635 Biruinta Biruinta
"angrocoop" i.c.c al moldcoop s.alexandreni, 6211     60428 Alexandreni Alexandreni /satul/
"apa-canal" directie de producere or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   22206 Сынжерей Independentei
  Director   22090 Сынжерей Independentei
  Paza / dispecerat   22347 Сынжерей Independentei
  Statia de purificare   23523 Сынжерей Independentei
"arpan" s.r.l. brutaria or.biruinta, 6202 Comun / fax   60311 Biruinta Independentei
"arpan" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun   24354 Сынжерей Independentei
"arpan" s.r.l. s.alexandreni, 6211 Administratia   60211 Alexandreni Alexandreni /satul/
"as-petrol rafinaria" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Operator de serviciu   22671 Сынжерей Independentei
"asito" s.a. filiala companiei de asigurari or.Сынжерей, 6201 Director   22305 Сынжерей Presei
"asociatia de economii si imprumut" s.Сынжерей noi, 6238 Presedinte   73111 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"asociatia veteranilor de razboi si de munca" or.Сынжерей, 6201     24694 Сынжерей Independentei
"asociatie colectari si productii" s.a. or.Сынжерей, 6201 Anticamera   22290 Сынжерей Presei
  Contabilitatea   23172 Сынжерей Presei
  Director   22280 Сынжерей Presei
  Fax   23258 Сынжерей Presei
  Merceolog   23169 Сынжерей Presei
  Sef abator   24253 Сынжерей Presei
  Sef depozit   23604 Сынжерей Presei
  Sef depozit central   22447 Сынжерей Presei
"audient-agro" s.r.l. s.iezarenii vechi, 6227 Contabilitatea   34341 Iezarenii vechi Iezarenii vechi /satul/
  Director   94321 Iezarenii vechi Iezarenii vechi /satul/
"auratus" s.r.l. or.singertei, 6102 Comun   21971 Сынжерей Independentei
"auto revizor" s.a. or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   26104 Сынжерей Independentei
  Director   26103 Сынжерей Independentei
"autogara-trafic" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun / informatia   24046 Сынжерей Glavan boris
  Director   24150 Сынжерей Glavan boris
  Schimb valutar   22088 Сынжерей Glavan boris
"autoprim-service" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun   21761 Сынжерей Independentei
"avicena" s.a. or.biruinta, 6202     60711 Biruinta Independentei
"avicola-shaver" s.r.l. s.brejeni, 6217 Director   92958 Brejeni Brejeni/satul/
"badarau-speranta" i.i. or.Сынжерей, 6201 Comun   24491 Сынжерей Independentei
"Бэлць-gaz" s.r.l. or.Сынжерей, 6200 Operator de serviciu   24590 Сынжерей Buianov
"Бэлць-gaz" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   26079 Сынжерей Buianov
  Director   21804 Сынжерей Buianov
  Dispecerat   22204 Сынжерей Buianov
  Sectia de urgenta   904 Сынжерей Buianov
  Serviciul interventie gaze   92104 Сынжерей Buianov
"Бэлць-gaz" s.r.l. s.dobrogea veche, 6222 Statie reducere gaz - operator de serviciu   59601 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
"Бэлць-gaz" s.r.l. s.marinesti, 6229     53957 Marinesti Marinesti /satul/
"Бэлць-gaz" s.r.l. statie reducere gaz or.Сынжерей, 6201 Operator de serviciu   25304 Сынжерей Independentei
"Бэлць-slobozia" gara feroviara or.biruinta, 6202 Seful garii   61439 Biruinta Independentei
"Бэлцьfarm trading compani" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Director   94190 Сынжерей Radoaei
"banca de economii" s.a. filiala nr.40 or.Сынжерей, 6201 Contabil sef / contabilitatea   23333 Сынжерей Glavan boris
  Director   22698 Сынжерей Glavan boris
  Sala de operatiuni   22582 Сынжерей Glavan boris
  Sectia credite   23181 Сынжерей Glavan boris
  Sectia valutara   22574 Сынжерей Glavan boris
  Transferuri si carduri   22576 Сынжерей Glavan boris
  Filiala (red- nord) Comun 25112 Сынжерей Viilor
"banca de economii" s.a. s.pepeni, 6234 Director   72080 Pepeni Pepeni /satul/
"banca de economii" s.a. s.radoaia, 6237 Comun   37997 Radoaia Radoaia /satul/
"banca de economii" s.a.filiala biruinta, 6202 Operator   60714 Biruinta Independentei
"banca de economii" s.a.filiala draganesti, 6223     39683 Draganesti Draganesti /satul/
"banca de economii" s.a.filiala s.chiscareni, 6216     41392 Chiscareni Chiscareni /satul/
"banca de economii" s.coscodeni, 6219 Director   36766 Coscodeni Coscodeni/satul/
"banca sociala" s.a., reprezentanta 24, 6201 Casa / casa de schimb valutar (csv) / comun   25193 Сынжерей Presei
  Sef   22353 Сынжерей Presei
  Sef reprezentanta   26266 Сынжерей Presei
"bar nr 1" al "consumcoop draganesti" s.radoaia, 6237 Administratia   37882 Radoaia Radoaia /satul/
"bar nr 1" al "consumcoop draganesti" s.radoaia, 6237 Administratia   37882 Radoaia Radoaia /satul/
"basapetrol" s.r.l. s.copaceni, 6218 Operator de serviciu   30736 Copaceni Copaceni /satul/
"basapetrol" s.r.l. s.coscodeni, 6219     36536 Flaminzeni Flaminzeni
"basarabia-nord" s.a. or.Сынжерей, 6201 Comun   24408 Сынжерей Independentei
"baza transporturilor auto-35" s.a. or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   23540 Сынжерей 1 mai
  Director   23600 Сынжерей 1 mai
  Dispecerat   22231 Сынжерей 1 mai
"bel- alco" s.r.l. s.grigorovca, 6225 Director   51700 Grigorauca Grigorauca /satul/
"bemol retail"s.r.l.statie de alimentare cu petrol or.Сынжерей, 6201     26216 Сынжерей Independentei
"beriozca" al i.i."bodnari p.m" or.Сынжерей, 6201 Comun   22804 Сынжерей Asachi gheorghe
"bg-service" s.r.l. statia de alimentare cu petrol or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   26220 Сынжерей Stadionului
  Operator de serviciu   22498 Сынжерей Stadionului
  Taxi   22022 Сынжерей Stadionului
"biamus-prim" s.r.l. s.octeabriscoe, 6233 Contabilitatea   94198 Octeabriscoe Octeabriscoe /satul/
  Director   31333 Octeabriscoe Octeabriscoe /satul/
"birou notarial de stat" or.Сынжерей, 6201 Notar   23826 Сынжерей Independentei
"biroul notarial horosaia galina" or.Сынжерей, 6201 Comun   22076 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Notar   94299 Сынжерей Testemiteanu nicolae
"biroul proiectare si sistematizare" or.Сынжерей, 6201 Arhitector   24580 Сынжерей Lautaru barbu
"bostan maria" g.t. or.Сынжерей, 6201 Director   26006 Сынжерей Nucilor
"bucuria" al "interfobos grup" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun   22563 Сынжерей Independentei
"buna dispozitie" s.a. casa de prestari servicii or.Сынжерей, 6201 Director   22363 Сынжерей Independentei
"buna dispozitie" s.a. or.Сынжерей, 6201 Sef de sala   24259 Сынжерей Independentei
"bunvolentia grigorauca" organizatie nonguvernamentala s.grigorauca, 6225 Contabilitatea   51665 Grigorauca Grigorauca /satul/
  Director   51685 Grigorauca Grigorauca /satul/
"business-marchet" s.r.l.societate comerciala or.Сынжерей, 6201     21862 Сынжерей Independentei
"camenic" s.r.l. s.slobozia-chiscareni, 6239 Contabilitatea   92590 Slobozia-chiscareni Slobozia-chiscareni /satul/
  Director   41291 Slobozia-chiscareni Slobozia-chiscareni /satul/
"camera de comert si industrie" or.Сынжерей, 6201 Biroul de informatica   21808 Сынжерей Independentei
  Director   24733 Сынжерей Independentei
"candidas-agro" s.r.l. or.Сынжерей, 6201     22488 Сынжерей Independentei
"candidas-agro" s.r.l. s.vranesti, 6201 Sef brigada   65313 Vranesti Vranesti /satul/
"caritas" a.c.societatea de binefacere s.grigorauca, 6225 Contabilitatea   51582 Grigorauca Grigorauca /satul/
  Director   51340 Grigorauca Grigorauca /satul/
"carnevarus" s.a. or.Сынжерей, 6201 Ferma de porcine   23303 Сынжерей Independentei
"carnevarus" s.a. s.mindresti noi, 6231 Administratia   45338 Mindrestii noi Mindrestii noi /satul/
  Director   45283 Mindrestii noi Mindrestii noi /satul/
"casa de cultura" or.biruinta, 6202 Administratia   61186 Biruinta Independentei
"casa de cultura" or.Сынжерей, 6201 Director   22946 Сынжерей Lautaru barbu
  Instructor   24238 Сынжерей Lautaru barbu
"casa teritoriala de asigurari sociale" or.Сынжерей, 6201 Director   22548 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Director adjunct   22348 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sef sectie compensatii   23034 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sef sectie pensii   22168 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sef sectie personificare   22392 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sef sectie venituri   23893 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sefa directiei   22044 Сынжерей Testemiteanu nicolae
"cazacu mihail" i.i. s.balasesti, 6212 Comun   74111 Balasesti Balasesti/satul/
"centrul de creatie" or.Сынжерей, 6201 Biroul de informatica   21742 Сынжерей Independentei
  Director   23762 Сынжерей Independentei
"centrul de creatie" s.chiscareni, 6216 Biroul de informatica   41060 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Director   41505 Chiscareni Chiscareni /satul/
"centrul de educatie profesionala a tineretului" s.grigorauca, 6225 Contabilitatea   51639 Grigorauca Grigorauca /satul/
  Director   51640 Grigorauca Grigorauca /satul/
"centrul de elaborari economice si de producere" or.biruinta, 6202     60371 Biruinta Independentei
  Laborator   61257 Biruinta Independentei
"centrul medicilor de familie" or.Сынжерей, 6201 Cabinetul ginecologic   22931 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Casangerie   24331 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Centru endoscopie   22710 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Contabil sef   26076 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Jurist   22997 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Medic de familie   21968 Сынжерей Testemiteanu nicolae
      21977 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Medic de familie / cab.313   26268 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Medic de familie / cab.316   26275 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Medic de familie / cab.317   26274 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Medic de familie / cab.322   26277 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Medic-sef   22662 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Registratura   22958 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sef centru sanatate   23339 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sef centrul sanatate   21639 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Vice director(mama si copil)   26170 Сынжерей Testemiteanu nicolae
"centrul medicilor de familie" s.Сынжерейi noi, 6238 Medic de familie   73321 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"cernogal gheorghe" g.t. s.ciuciuieni, 6217 Director   50366 Ciuciuieni Ciuciuieni /satul/
"cimbrisor" s.a. s.draganesti, 6223 Comun   39324 Draganesti Draganesti /satul/
"cmc-knauf" s.a. or.biruinta, 6202 Director   61562 Biruinta Stamati constantin
"codreanca" al "combinatul de panificatie coscodeni" s.a. s.coscodeni, 6219 Comun   36434 Coscodeni Coscodeni/satul/
"colos" s.r.l. brutaria s.Сынжерейi noi, 6238 Director   73349 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"combinatul de panificatie" s.a. or.Сынжерей, 6201 Contabil-sef   23299 Сынжерей Baltului
  Contabilitatea   24281 Сынжерей Baltului
  Director adjunct   21495 Сынжерей Baltului
  Director/fax   22653 Сынжерей Baltului
  Expeditor   22407 Сынжерей Baltului
  Programator   22603 Сынжерей Baltului
  Sef laborator/depozit   22701 Сынжерей Baltului
"comemerald" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Operator de serviciu   23154 Сынжерей Ocolirii
"comert-gaz" s.r.l. statia de alimentare cu gaz or.biruinta, 6202     61931 Biruinta Independentei
"comert-gaz" s.r.l.statie de alimentare cu gaz s.chiscareni, 6216 Operator de seviciu   41007 Chiscareni Chiscareni /satul/
"conceb" s.a. s.radoaia, 6237 Comun   92455 Radoaia Radoaia /satul/
"consiliul raional" or.Сынжерей, 6201 Anticamera   22058 Сынжерей Independentei
  Cancelaria   25171 Сынжерей Independentei
  Contabil sef   22303 Сынжерей Independentei
  Economist   23285 Сынжерей Independentei
  Jurist / specialist resurse umane   22541 Сынжерей Independentei
  Presedinte   22650 Сынжерей Independentei
  Secretar   22057 Сынжерей Independentei
  Sef sectie administrare publica   25230 Сынжерей Independentei
  Sef sectie agricultura   23356 Сынжерей Independentei
  Sef sectie privatizare   22106 Сынжерей Independentei
  Sef serviciu arhiva   22051 Сынжерей Independentei
"consiliul raional" or.Сынжерей, 6201 Sef serviciu arhiva   22051 Сынжерей Independentei
  Sef serviciu cadastru   22145 Сынжерей Independentei
  Specialist coordonator   21723 Сынжерей Independentei
  Vicepresedinte   22056 Сынжерей Independentei
      22750 Сынжерей Independentei
"consulado" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   21413 Сынжерей Independentei
  Director   21412 Сынжерей Independentei
"consumcoop draganesti" s.alexeuca, 6220 Comun   93971 Alexeuca Alexeuca /satul/
"consumcoop draganesti" s.cotiujenii mici, 6220     63393 Cotiujenii mici Cotiujenii mici /satul/
"consumcoop draganesti" s.izvoare, 6228     38356 Izvoare Izvoare /satul/
"consumcoop draganesti" s.Сынжерей-noi, 6238     73775 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"consumcoop vranesti" or.Сынжерей, 6201     22568 Сынжерей Independentei
"cooperativa de consum alexandreni" or.biruinta, 6202     61665 Biruinta Biruinta
"cooperativa de consum alexandreni" s.alexandreni, 6211 Director   61275 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Ontabilitatea   61448 Alexandreni Alexandreni /satul/
"cooperativa de consum coscodeni" s.bocancea-schit, 6224 Comun   94335 Bocancea-schit Bocancea -schit /satul/
"cooperativa de consum coscodeni" s.bursuceni, 6215     56392 Bursuceni Bursuceni /satul/
"cooperativa de consum coscodeni" s.coscodeni, 6219 Contabilitatea   36351 Coscodeni Coscodeni/satul/
  Director   36254 Coscodeni Coscodeni/satul/
"cooperativa de consum coscodeni" s.dumbravita, 6224 Comun   43169 Dumbravita Dumbravita /satul/
"cooperativa de consum coscodeni" s.slobozia-magura, 6215     94336 Slobozia-magura Slobozia-magura /satul/
"cooperativa de consum draganesti" s. marinesti, 6229     53035 Marinesti Marinesti /satul/
"cooperativa de consum draganesti" s.draganesti, 6223 Contabilitatea   39116 Draganesti Draganesti /satul/
  Director   39317 Draganesti Draganesti /satul/
"cooperativa de consum pepeni" s.pepeni, 6234 Contabilitatea   42370 Pepeni Pepeni /satul/
  Director   42385 Pepeni Pepeni /satul/
"cooperativa de consum pepeni" s.prepelita, 6236     52401 Prepelita Prepelita /satul/
"cooperativa de consum Сынжерей" or.Сынжерей, 6201 Contabil sef   24382 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea   22161 Сынжерей Independentei
  Director   23089 Сынжерей Independentei
"cooperativa de consum vranesti" or.Сынжерей, 6201 Contabil-sef   23858 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea   23245 Сынжерей Independentei
  Director   22948 Сынжерей Independentei
  Merceolog   22191 Сынжерей Independentei
  Sef depozit   23778 Сынжерей Independentei
"coriandro-agro" s.r.l. s.flaminzeni, 6219 Director   36366 Flaminzeni Flaminzeni
"cosovan-stil" i.i. or.Сынжерейi noi, 6238 Comun   73755 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
  Director   73153 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"cozesteanul" s.r.l. s.cozesti, 5839 Comun   56230 Cozesti Cozesti /satul/
      93061 Cozesti Cozesti /satul/
"crausanius" s.r.l. s.Сынжерей noi, 6238 Director   94245 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"creativ-nord" s.r.l. s.alexandreni, 6211     60460 Alexandreni Alexandreni /satul/
"crusin" s.a. s.pepeni, 6234 Comun   42311 Pepeni Pepeni /satul/
"cursuri de pregatire a uniunii conducatorilor auto din rm" or.Сынжерей, 6201 Director   22601 Сынжерей Independentei
"dim-jan ochinca" i.i. baza de carbune or.biruinta, 6202 Comun   61108 Biruinta Biruinta
"dim-jan ochinca" i.i. baza de carbuni or.Сынжерей, 6201     22442 Сынжерей Independentei
"directia asistenta sociala si protectia familiei" or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   24443 Сынжерей Independentei
  Sef   24666 Сынжерей Independentei
  Sef serviciul asistenta sociala la domiciliu   24688 Сынжерей Independentei
  Specialist principal   24838 Сынжерей Independentei
  Specialisti / persoane in etate si dezabilitati   23062 Сынжерей Independentei
"directia cultura" or.Сынжерей, 6201 Sef   24898 Сынжерей Lautaru barbu
"directia finante" or.Сынжерей, 6201 Anticamera   25190 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea   23282 Сынжерей Independentei
  Inspectori   26258 Сынжерей Independentei
  Sectia bugetara   25189 Сынжерей Independentei
  Sef   21970 Сынжерей Independentei
  Sef adjunct   25210 Сынжерей Independentei
"directia generala invatamint,tineret si sport" or.Сынжерей, 6201 Biroul de informatica   21764 Сынжерей Independentei
  Cabinetul metodic   21937 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea   25233 Сынжерей Independentei
  Inspectori   22785 Сынжерей Independentei
  Sef   25232 Сынжерей Independentei
  Sef adjunct   23106 Сынжерей Independentei
  Sef sectie metodica   25231 Сынжерей Independentei
  Specialist resurse umane   21116 Сынжерей Independentei
"directia statistica" or.Сынжерей, 6201 Sectia agricola   22258 Сынжерей Independentei
  Sectia constructii si comert   23134 Сынжерей Independentei
  Sef   22193 Сынжерей Independentei
  Specialisti   25319 Сынжерей Independentei
"djerela-agro" s.r.l. s.tiplesti, 6211 Director   92900 Tiplesti Tiiplesti /satul/
"dominic" s.r.l. s.bilicenii vechi, 6214     94255 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
"donaris group" s.a. societate de asigurari-reasigurari or.Сынжерей, 6201 Manager   21961 Сынжерей Independentei
"draganistenii" s.r.l. s.draganesti, 6223 Director   39497 Draganesti Draganesti /satul/
"e.popescu" biroul individual de avocati or.Сынжерей, 6201 Avocat   22335 Сынжерей Testemiteanu nicolae
"educatori si parinti" s.chiscareni, 6216 Biroul de informatica   41065 Chiscareni Chiscareni /satul/
"efedra" s.r.l. s.radoaia, 6237 Comun   67170 Radoaia Radoaia /satul/
"eleganta" al i.i."bordei" or.Сынжерей, 6201     26040 Сынжерей Independentei
"elehservice-grup" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Director   94422 Сынжерей Independentei
"elex" s.r.l or.Сынжерей, 6201 Comun / paralel   21113 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea   26265 Сынжерей Independentei
  "peco-75" (ocolirii.3) Comun / paralel 22646 Сынжерей Ocolirii
    Comun / paralel 23154 Сынжерей Ocolirii
"elex" s.r.l. statia de alimentare or.Сынжерей, 6201 Operator de serviciu   21113 Сынжерей Independentei
"elim-caritate" s.a. societate de binefacere or.Сынжерей, 6201 Director   23860 Сынжерей Independentei
"euridice" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun   22544 Сынжерей Glavan boris
      23506 Сынжерей Glavan boris
"euroconfex" s.r.l. or.Сынжерей, 6201     26004 Сынжерей Independentei
  Director   94140 Сынжерей Independentei
"fabrica de vinuri" s.a. or.biruinta, 6201 Punct vinificatie   61232 Biruinta Independentei
"fabrica de vinuri" s.a. or.Сынжерей, 6201 Anticamera   22308 Сынжерей Independentei
  Comun   24307 Сынжерей Independentei
  Contabil sef   23939 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea   22847 Сынжерей Independentei
  Director   22444 Сынжерей Independentei
  Fax   22708 Сынжерей Independentei
  Inginer sef   23853 Сынжерей Independentei
  Laborator   24349 Сынжерей Independentei
  Paza   24204 Сынжерей Independentei
"fabrica de vinuri" s.a. s.chiscareni, 6216 Punct vinificatie   41381 Chiscareni Chchiscareni /satul/
"fabrica de vinuri" s.a. s.chiscareni, 6216 Punct vinificatie   41381 Chiscareni Chiscareni /satul/
"fabrica de vinuri" s.a. s.prepelita, 6236     52346 Prepelita Prepelita /satul/
"faitec" s.r.l. statia reducere a presiunii gazului s.alexandreni, 6211 Operator de serviciu   60364 Alexandreni Alexandreni /satul/
"feciorii lupacescu" i.i. s.Сынжерей noi, 6238 Contabilitatea   73299 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
  Director   73388 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"filantropie" organizatie nonguvernamentala s.pepeni, 6234 Biroul de informatica   42902 Pepeni Pepeni /satul/
"fincombanc" s.a. or.Сынжерей, 6201 Director   26030 Сынжерей Independentei
"flagel-lux" s.r.l. s.chiscareni, 6216     55930 Chiscareni Chiscareni /satul/
"floribel" s.r.l. s.dobrogea veche, 6222     92592 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
"fortuna-bezzub" i.i. or.Сынжерей, 6201     93939 Сынжерей Independentei
"furculita mihail" i.i. s.radoaia, 6237     37347 Radoaia Radoaia /satul/
"gaz-traf-grup" s.r.l. s.grigoresti, 6211 Serviciul de urgenta   60244 Grigoresti Grigoresti/satul/
  Statie reducere gaz - operator de serviciu   60361 Grigoresti Grigoresti/satul/
"gelibert" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Director   23002 Сынжерей Baltului
  La intrare   26147 Сынжерей Baltului
  Menager   25151 Сынжерей Baltului
  Secretar   24990 Сынжерей Baltului
"ghips-biruinta" s.r.l. or.biruita, 6202 Anticamera   20410 Biruinta Independentei
  Dispecer gaz   60404 Biruinta Independentei
"goldstar-cons" s.r.l. fabrica de conserve or.Сынжерей, 6201 Director   21111 Сынжерей Ureche grigore
"gospodaria comunala" or.biruinta, 6202     61356 Biruinta Biruinta
"grawe carat asigurari"i.m. s.a. or.Сынжерей,6201 Sef   26259 Сынжерей Independentei
"hermes" al i.i "ciobanu ana-comert" or.Сынжерей, 6201 Comun   21435 Сынжерей Independentei
  Depozit   92140 Сынжерей Independentei
"ideia-dascalciuc" i.i. or.Сынжерей, 6201 Comun   21830 Сынжерей Independentei
"inarita-exim" s.r.l.societate comerciala or.Сынжерей, 6201 Director   93427 Сынжерей Plamadeala alexandru
"indmetalcongaz" i.m. or.Сынжерей, 6201     93478 Сынжерей Independentei
"inspectia de stat in constructii" or. Сынжерей, 6201 Comun   26213 Сынжерей Independentei
"inspectoratul ecologic de stat" or.Сынжерей, 6201 Inspector   24059 Сынжерей Independentei
"instalemix-prim" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun   21718 Сынжерей Independentei
"intehagro" inspectorat de stat or.Сынжерей, 6201 Inspector   22391 Сынжерей Independentei
"intreprinderea pentru reparatia si desarvirea tehnicii agricole" s.grigorovca, 6225 Comun   51728 Grigorauca Grigorauca /satul/
"italstil" s.r.l. or.Сынжерей, 6202 Director   26192 Сынжерей Independentei
"iuco-gaz" s.r.l. s.pepeni, 6234 Administratia   92704 Pepeni Pepeni /satul/
"knauf-gips" s.r.l. or.biruinta, 6202 Contabilitatea   61731 Biruinta Stamati constantin
  Depozit   61218 Biruinta Stamati constantin
  Director   60542 Biruinta Stamati constantin
  Energetic   60543 Biruinta Stamati constantin
  Tehnicieni   61690 Biruinta Stamati constantin
"lantehagro" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Director   21748 Сынжерей Ocolirii
"laur goras" i.i. s.chiscareni, 6216 Comun   41241 Chiscareni Chiscareni /satul/
"logitex future" s.r.l. s.chiscareni, 6216 Contabilitatea   41081 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Director   41080 Chiscareni Chiscareni /satul/
"lucoare" s.a. or.Сынжерей, 6201 Comun   24383 Сынжерей Independentei
"lumina-grosu" i.i. s.pepeni, 6234     42566 Pepeni Pepeni /satul/
"madinim lia" s.r.l. s.chiscareni, 6216 Director   41199 Chiscareni Chiscareni /satul/
"mag-mgn grup" s.c. s.r.l. s.pepeni, 6234 Comun   72333 Pepeni Pepeni /satul/
"magma culacov" i.i. or.Сынжерей, 6201     25116 Сынжерей Voinitchi eugen
  Depozit   21776 Сынжерей Voinitchi eugen
"marea" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Atelier   22542 Сынжерей Glavan boris
  Contabilitatea   22237 Сынжерей Glavan boris
  Depozit   22239 Сынжерей Glavan boris
  Moara   24099 Сынжерей Glavan boris
"mariana chitan" i.i. or.Сынжерей, 6201 Comun   21500 Сынжерей Voinitchi eugen
  Depozit   21700 Сынжерей Voinitchi eugen
  Magazin"mariana" Comun 94488 Сынжерей Independentei
    Comun 94499 Сынжерей Independentei
"mariana chitan" i.i. s.chiscareni, 6216 Comun   55955 Chiscareni Chiscareni /satul/
"materiale forestiere de constructie" s.a. or.biruinta, 6202 Sef depozit   61545 Biruinta Independentei
"maxconfort" s.r.l. s.radoaia, 6237 Director   67165 Radoaia Radoaia /satul/
  Fax   92999 Radoaia Radoaia /satul/
"metalistul" s.a. or.Сынжерей, 6201 Director   23431 Сынжерей Viilor
"mileniul-iii" club-internet asociatie durabila s.chiscareni, 6216     41888 Chiscareni Chiscareni /satul/
"moldasig" s.r.l. or.Сынжерей, 6201     26070 Сынжерей Independentei
"moldova agroindbank" s.a. or.Сынжерей, 6201 Casier   24273 Сынжерей Independentei
  Contabil-sef   22704 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea   22385 Сынжерей Independentei
  Director   22590 Сынжерей Independentei
  Sectia de credite   22072 Сынжерей Independentei
"moldova" al "consumcoop" or.Сынжерей, 6201 Produse alimentare   24397 Сынжерей Independentei
"moldova-astrovaz" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Director   21620 Сынжерей Independentei
"moldovatransgaz" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun   94204 Сынжерей 1 mai
"moldovatransgaz" s.r.l. s.grigoresti, 6211 Statie reducere gaz - operator de serviciu   61657 Grigoresti Grigoresti/satul/
"moldtelecom" s.a. or.Сынжерей, 6201 Anticamera   22370 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea   22270 Сынжерей Independentei
  Director(a.cucos)   21570 Сынжерей Independentei
  Inginer birou retele rurale   24500 Сынжерей Independentei
  Inginer birou retele urbane   21940 Сынжерей Independentei
  Inginer calitate   20204 Сынжерей Independentei
  Inginer protectia muncii si tehnica securitatii   23049 Сынжерей Independentei
  Magazinier   24565 Сынжерей Independentei
  Paza   24345 Сынжерей Independentei
  Programator   21904 Сынжерей Independentei
  Resurse umane   23049 Сынжерей Independentei
  Sef serviciul tehnic(v.dodul)   21188 Сынжерей Independentei
  Biroul centralizat reparatii Electromecanic superior 22171 Сынжерей Independentei
    Operator 119 Сынжерей Independentei
    Operator 20203 Сынжерей Independentei
    Reparatii aparate de telefone 24511 Сынжерей Independentei
  Biroul trafic telefon,telegraf,punctul de convorbiri,xerox,fax Fax 21384 Сынжерей Independentei
    Operatori 22006 Сынжерей Independentei
  Biroul vinzari (instalari) Operator persoane fizice 21902 Сынжерей Independentei
    Operator persoane juridice 21901 Сынжерей Independentei
    Serviciul internet 26262 Сынжерей Independentei
    Serviciul max dsl 20206 Сынжерей Independentei
    Specialist birou vinzari 21690 Сынжерей Independentei
  Serviciul comercial Sef serviciului comercial(iu.cujba) 21842 Сынжерей Independentei
    Tehnician evidenta in telecomunicatii 92020 Сынжерей Independentei
"morins-con" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun   24869 Сынжерей Stefan cel mare
  "morins-con" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Fortan 26095 Сынжерей Bagrin s.
"morins-con" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 "morins-con" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Fortan 26095 Сынжерей Bagrin s.
"multival" s.r.l.(spirt zavod) or.biruinta, 6202 Administratia   60160 Biruinta Biruinta
  Depozit   60444 Biruinta Biruinta
  Director   60163 Biruinta Biruinta
      93691 Biruinta Biruinta
  Inginer-sef(confectionarea mobilei)   60165 Biruinta Biruinta
  Jurist   93692 Biruinta Biruinta
  Laboratoria   93690 Biruinta Biruinta
  Termopan   60164 Biruinta Biruinta
"n.malanciuc" biroul de avocati or.Сынжерей, 6201 Avocat   23268 Сынжерей Independentei
"nord-gaz" Сынжерей s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   21733 Сынжерей Independentei
  Director   21753 Сынжерей Independentei
  Serviciu de urgenta   94105 Сынжерей Independentei
"oficiul de stare civila " or.Сынжерей, 6201 Seful   22256 Сынжерей Presei
  Specialisti   24309 Сынжерей Presei
"olser-zonal"s.r.l. s.sloveanca, 6212 Director   92306 Sloveanca Sloveanca /satul/
"orhdonc" s.r.l.statia de alimentare cu petrol or.Сынжерей, 6201 Operator de serviciu   24378 Сынжерей Independentei
"orhdonc" s.r.l.statia de alimentare cu petrol s.chiscareni, 6216     41203 Chiscareni Chiscareni /satul/
"orient" al s.r.l. "vinamex" or.Сынжерей, 6201 Comun   26205 Сынжерей Independentei
      26206 Сынжерей Independentei
"pansea-agro" s.r.l. s.radoaia, 6237 Director   37890 Radoaia Radoaia /satul/
"parc-tehservice" s.r.l. or.biruinta, 6202 Sectia deservire   60381 Biruinta Independentei
"parohia romano-catolica nasterea sfinta" s.grigorauca, 6225 Administratia   51482 Grigorauca Grigorauca /satul/
"partidul comunistilor din republica moldova" or.Сынжерей, 6201 Reprezentant   25353 Сынжерей Independentei
"partidul democrat al moldovei" or.sinerei, 6201     24548 Сынжерей Presei
"partidul liberal democrat din moldova" or.Сынжерей,6201     26080 Сынжерей Independentei
"partidul popular crestin democrat" filiala or.Сынжерей, 6201     21532 Сынжерей Crihan anton
"partidul social democrat al rm" filiala or.Сынжерей, 6201     94144 Сынжерей Presei
"partidul uniunea centrista din moldova" or.Сынжерей 6201     23638 Сынжерей Independentei
"plai Сынжерейan" publicatie periodica or.Сынжерей, 6201 Redactor   21722 Сынжерей Independentei
"plastal" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Director   24544 Сынжерей Independentei
  Menager   24768 Сынжерей Independentei
"plastpat-compani" s.r.l. s.grigorauca, 6225 Director   51555 Grigorauca Grigorauca /satul/
"posta moldovei" i.s. or.biruinta, 6202 Sef oficiu postal   61233 Biruinta Independentei
"posta moldovei" i.s. or.Сынжерей, 6201 Casier   22082 Сынжерей Independentei
  Contabil sef   23145 Сынжерей Independentei
  Director   22250 Сынжерей Independentei
  Director exploatare   22005 Сынжерей Independentei
  Sef oficiu postal   24282 Сынжерей Independentei
  Sef sectie pensii   22092 Сынжерей Independentei
  Sef sectie presa   23645 Сынжерей Independentei
  Sef sectie sortare   23079 Сынжерей Independentei
"posta moldovei" i.s. s.alexandreni, 6211 Sef oficiului postal   61330 Alexandreni Alexandreni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.balasesti, 6212     92030 Balasesti Balasesti/satul/
"posta moldovei" i.s. s.bilicenii noi, 6213 Sef oficiu postal   32233 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
"posta moldovei" i.s. s.bilicenii vechi, 6214 Sef   33330 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
"posta moldovei" i.s. s.bursuceni, 6215 Sef oficiu postal   56330 Bursuceni Bursuceni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.chiscareni, 6216     41282 Chiscareni Chiscareni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.ciuciuieni, 6217     50330 Ciuciuieni Ciuciuieni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.copaceni, 6218     30330 Copaceni Copaceni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.coscodeni, 6219     36330 Coscodeni Coscodeni/satul/
"posta moldovei" i.s. s.cotiujenii mici, 6220     93233 Cotiujenii mici Cotiujenii mici /satul/
"posta moldovei" i.s. s.cubolta, 6221     58330 Cubolta Cubolta/satul/
"posta moldovei" i.s. s.dobrogea veche, 6222     59330 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
"posta moldovei" i.s. s.draganesti, 6223     39330 Draganesti Draganesti /satul/
"posta moldovei" i.s. s.dumbravita, 6224     43230 Dumbravita Dumbravita /satul/
"posta moldovei" i.s. s.grigorauca, 6225     51330 Grigorauca Grigorauca /satul/
"posta moldovei" i.s. s.heciul nou, 6226     57330 Heciul nou Heciul nou /satul/
"posta moldovei" i.s. s.iezarenii vechi, 6227     34330 Iezarenii vechi Iezarenii vechi /satul/
"posta moldovei" i.s. s.izvoare, 6226     38338 Izvoare Izvoare /satul/
"posta moldovei" i.s. s.marinesti, 6229     53763 Marinesti Marinesti /satul/
"posta moldovei" i.s. s.mihailovca, 6230     35330 Mihailovca Mihailovca /satul/
"posta moldovei" i.s. s.mindrestii noi, 6231     45351 Mindrestii noi Mindrestii noi /satul/
"posta moldovei" i.s. s.nicolaevca, 6232     41371 Nicolaevca Nicolaevca /satul/
"posta moldovei" i.s. s.octiabriscoe, 6233     31396 Octeabriscoe Octeabriscoe /satul/
"posta moldovei" i.s. s.pepeni, 6234     42330 Pepeni Pepeni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.petrovca, 6235     35550 Petrovca Petrovca/satul/
"posta moldovei" i.s. s.prepelita, 6236     52330 Prepelita Prepelita /satul/
"posta moldovei" i.s. s.radoaia, 6237     37334 Radoaia Radoaia /satul/
"posta moldovei" i.s. s.Сынжерей noi, 6238     73330 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"posta moldovei" i.s. s.slobozia-chiscareni, 6239     41372 Slobozia-chiscareni Slobozia-chiscareni /satul/
"posta moldovei" i.s. s.tambula, 6241     31325 Tambula Tambula /satul/
"posta moldovei" i.s. s.taura veche, 6240     55330 Taura veche Taura veche /satul/
"posta moldovei" i.s. s.tipletesti, 6242     44393 Tipletesti Tipletesti /satul/
"posta moldovei" i.s. s.valea norocului, 6243     38330 Valea norocului Valea norocului /satul/
"protion-agro" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Brigada de tractoare   93677 Сынжерей Independentei
  Depozitul de cereale   93660 Сынжерей Independentei
  Ditector   22471 Сынжерей Independentei
"protuvim-agro" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun   21559 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea   21242 Сынжерей Independentei
  Director   24241 Сынжерей Independentei
  Sef brigada de cimp   92957 Сынжерей Independentei
"punctul de reglare agazelor" Comun   58684 Cubolta Cubolta/satul/
"racu nicolai" g.t. s.copaceni, 6218 Director   30777 Copaceni Copaceni /satul/
"radioul local" s.r.l. s.chiscareni, 6216 Redactor   41155 Chiscareni Chiscareni /satul/
"radoianca" s.r.l. s.radoaia, 6237 Contabilitatea   37317 Radoaia Radoaia /satul/
  Director   37310 Radoaia Radoaia /satul/
  Ferma de vaci   92969 Radoaia Radoaia /satul/
  Mecanic sef   37351 Radoaia Radoaia /satul/
"red-nord" retelele electrice de distributie or.biruita, 6202 Operator de serviciu   61597 Biruinta Independentei
"red-nord" retelele electrice de distributie or.Сынжерей, 6201 Anticamera   20300 Сынжерей Viilor
  Birou informatii   23259 Сынжерей Viilor
  Contabilitatea   22404 Сынжерей Viilor
  Dispecerat   22477 Сынжерей Viilor
  Linia ferbinte   20306 Сынжерей Viilor
"red-nord" retelele electrice de distributie s.chiscareni, 6216 Operator de serviciu   41280 Chiscareni Chiscareni /satul/
"red-nord" retelele electrice de distributie s.pepeni, 6234     42399 Pepeni Pepeni /satul/
"registru" biroul evidenta si documentare a populatiei (sectia de pasapoarte) or.Сынжерей, 6201 Inspectori   21822 Сынжерей Independentei
      21838 Сынжерей Independentei
  Seful   21000 Сынжерей Inindependentei
"registru" biroul evidenta si documentare a populatiei (sectia de pasapoarte) or.Сынжерей, 6201 Seful   21000 Сынжерей Independentei
"roma" s.r.l. s.bilicenii vechi, 6227 Abator   93615 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
"rongalit" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun   24890 Сынжерей Independentei
"rosiori-lux" s.r.l. s.chiscareni, 6216     93854 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Contabil-sef   41343 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Contabilitatea   41344 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Inginer   41252 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Mecanic-sef   41201 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Secretar   41341 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Sef brigada nr.1   94251 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Sef depozit central   41346 Chiscareni Chiscareni /satul/
"rovilem" s.r.l. s.brejeni, 6217 Director   93173 Brejeni Brejeni/satul/
"ruvimax-prim" s.r.l. or.Сынжерей, 6201     21809 Сынжерей Independentei
"sanatatea" - post de radio cu emisie prin unde radio al centrului de promovare a sanatatii si educatie pentru sanatate "sanatatea" - sediu teritorial - filiala, or.Сынжерей, 6201 Emisie directa   21736 Сынжерей Testemiteanu nicolae
"sandu vasile" i.i. s.heciul nou, 6226 Director   57395 Heciul nou Heciul nou /satul/
"sectia de politie" s.alexandreni, 6211 Inspector   60463 Alexandreni Alexandreni /satul/
"sectia de politie" s.coscodeni, 6219     36713 Coscodeni Coscodeni/satul/
"sectia de politie" s.heciul nou, 6226     57668 Heciul nou Heciul nou /satul/
"sectia de politie" s.petrovca, 6235     30804 Petrovca Petrovca/satul/
"sectia de politie" s.Сынжерей noi, 6238     73322 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"sectie de politie" s.bilicenii noi, 6213     92039 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
"sectie de politie" s.ciuciueni, 6217     50566 Ciuciuieni Ciuciuieni /satul/
"sectie de politie" s.copaceni, 6218     30885 Copaceni Copaceni /satul/
"sectie de politie" s.cotiujenii mici, 6220     93706 Cotiujenii mici Cotiujenii mici /satul/
"sectie de politie" s.dobrogea veche, 6222     59843 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
"sectie de politie" s.dumbravita, 6224     43577 Dumbravita Dumbravita /satul/
"sectie de politie" s.grigorovca, 6225     51523 Grigorauca Grigorauca /satul/
"sectie de politie" s.iezarenii vechi, 6227     34589 Iezarenii vechi Iezarenii vechi /satul/
"sectie de politie" s.izvoare, 6226     38513 Izvoare Izvoare /satul/
"sectie de politie" s.tambula, 6241     92034 Tambula Tambula /satul/
"semedar-agro" s.r.l. s.coada iazului, 6214 Contabilitatea   94280 Coada iazului Coada-iazului /satul/
  Director   33610 Coada iazului Coada-iazului /satul/
"semincierul unic" s.r.l. s.izvoare, 6226 Contabilitatea   38345 Izvoare Izvoare /satul/
  Director   38321 Izvoare Izvoare /satul/
"servcom-chiscareni" i.m. s.chiscareni, 6216     94370 Chiscareni Chiscareni /satul/
"silvestru" s.a. s.coscodeni, 6219 Comun   36109 Flaminzeni Flaminzeni
"siminoc" s.a. s.bilicenii noi, 6213     32372 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
"siminoc" s.a. s.Сынжерейi noi, 6238     73400 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"singerar" s.a. or.Сынжерей, 6201     23658 Сынжерей Testemiteanu nicolae
"societatea orbilor" or.Сынжерей, 6201 Sef   24279 Сынжерей Independentei
"societatea vinatorilor si pescarilor din rm" s.copaceni, 6217 Presedinte   30315 Copaceni Copaceni /satul/
"speranta caterinciuc" i.i. s.Сынжерейi noi, 6238 Anticamera   73100 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
  Director/fax   73384 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"spicul" al"combinatul de panificatie Сынжерей" s.a. or.Сынжерей, 6201 Comun   24380 Сынжерей Independentei
"stapelia-exim" s.r.l. ziarul raional "ecoul nostru" or.Сынжерей, 6201 Redactor   22675 Сынжерей Independentei
  Specialisti   22390 Сынжерей Independentei
"sudzucker-moldova" s.a.( fabrica de zahar ) s.alexandreni, 6202 Anticamera, fax   60180 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Centrala termoelectrica   60376 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Contabil pe materie prima   60384 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Depozit   60452 Alexandreni Alexandreni /satul/
      61400 Alexandreni Alexandreni /satul/
      61648 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Depozit lubrifianti   61352 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Director / anticamera   60380 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Director tehnic   60389 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Inginer-tehnica securitatii   61474 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Jurist   60391 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Laborator   60390 Alexandreni Alexandreni /satul/
      61536 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Poarta centrala   61171 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Poarta pentru transport   61191 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Sectia control   60383 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Sectia materie prima   60393 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Sectia metrologie   60385 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Sectia planificare   60387 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Sectia resurse umane   60395 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Sef serviciu personal   60379 Alexandreni Alexandreni /satul/
"svet ghenadii" g.t. s.petrovca, 6235 Director   35551 Petrovca Petrovca/satul/
"svetlana-trandafilov" i.i. or.biruinta, 6202 Comun   61823 Biruinta Independentei
"tati-exim" s.r.l. s.grigorovca, 6225 Director   94055 Grigorauca Grigorauca /satul/
"tehno-oil" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Anticamera   22288 Сынжерей Ocolirii
  Contabilitatea   22646 Сынжерей Ocolirii
  Director comercial   23039 Сынжерей Ocolirii
  Fax   23150 Сынжерей Ocolirii
  Operator de serviciu   94279 Сынжерей Ocolirii
"telemedia grup" s.a. s.octeabriscoe, 6233 Administratia   92945 Octeabriscoe Octeabriscoe /satul/
"teleradio-moldova" or.Сынжерей, 6201 Reporter   23161 Сынжерей Independentei
"tirex-petrol" s.a. statia de alimentare cu petrol s.radoaia, 6237 Operator de serviciu   92944 Radoaia Radoaia /satul/
"tofan si c" i.i. s.bilicenii vechi, 6214 Director   33650 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
  Moara   33775 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
"tofan si c" i.i. s.grigorauca, 6225 Sef brigada   51489 Grigorauca Grigorauca /satul/
"tonov rodica" i.i. s.Сынжерей noi, 6238 Director   92051 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
"tutun-ctc" s.a. magazin de firma or.Сынжерей, 6201 Comun   23004 Сынжерей Crihan anton
"unite" s.a.(moldtelecom) or.Сынжерей, 6201 Consultant vinzari telefonie mobila   21115 Сынжерей Independentei
"uniunea conducatorilor auto din republica moldova" or. Сынжерей, 6201 Director   21892 Сынжерей Colhoznicilor
"universal" al "cooperativa de consum Сынжерей" or.Сынжерей, 6201 Produse alimentare   22857 Сынжерей Independentei
"vad-crin" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Comun   21504 Сынжерей Independentei
"vadcrin" s.r.l. s.chiscareni, 6216     41494 Chiscareni Chiscareni /satul/
"valmeh-com" s.r.l. s.chiscareni, 6216     41370 Chiscareni Chiscareni /satul/
"vast-protect" s.a. (selihozhimia) or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   22938 Сынжерей Independentei
  Director   22790 Сынжерей Independentei
"vast-protect" s.a. filiala or.biruinta, 6202 Sef depozit   61620 Biruinta Independentei
"verisvin" s.r.l. s.draganesti, 6223 Comun   94242 Draganesti Draganesti /satul/
  Sectia producere alcool   39222 Draganesti Draganesti /satul/
"vetservis" s.a. farmacia veterinara or.Сынжерей, 6201 Comun   22521 Сынжерей Crihan anton
"victoriabanc" s.a. or. Сынжерей, 6201 Casa   26011 Сынжерей Independentei
  Contabil sef   26008 Сынжерей Independentei
  Director   26007 Сынжерей Independentei
  Economist   26010 Сынжерей Independentei
  Sectia credite   26009 Сынжерей Independentei
"victoriabanc" s.a. or. Сынжерей, 6201 Sectia credite   26009 Сынжерей Independentei
  "victoriabanc" s.a. or.Сынжерей, 6201 Comun 26094 Сынжерей Glavan boris
"virtim-lux" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   25282 Сынжерей Independentei
  Director   25272 Сынжерей Independentei
  Taxi la comanda   26026 Сынжерей Independentei
"virtim-lux" s.r.l. s.grigorauca, 6225 Director   51207 Grigorauca Grigorauca /satul/
"virtuozimpex" s.r.l. s.bilicenii vechi, 6214     33552 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
"vivas-jmurciuc" i.i. s.grigorovca, 6225 Sef   93815 Grigorauca Grigorauca /satul/
"vocatie" s.r.l. or.biruinta, 6202 Director   61994 Biruinta Independentei
"zamahin vasili" i.i. or.Сынжерей, 6201     21517 Сынжерей Independentei
"zarafa" i.i.(gheizer) or.Сынжерей, 6201 Administratia   21719 Сынжерей Glavan boris
"zidarul iscusit" s.a. or.biruinta, 6202 Contabilitatea / fax   60388 Biruinta Biruinta
  Director   61388 Biruinta Biruinta
***garatuit*** "drumuri-Сынжерей" s.a. or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   23636 Сынжерей Independentei
  Director   93699 Сынжерей Independentei
  Dispecerat   24543 Сынжерей Independentei
  Inginer   22040 Сынжерей Independentei
Agentia teritoriala pentru ocuparea fortei de munca or.Сынжерей, 6201 Director   25102 Сынжерей Independentei
  Specialisti   23867 Сынжерей Independentei
  Telefon pentru someri   21751 Сынжерей Independentei
Arhiva or.Сынжерей, 6201 Sef   22051 Сынжерей Independentei
Azilul pentru batrini "sfintul gheorghe" s.draganesti, 6223 Medic de serviciu   39678 Draganesti Draganesti /satul/
Bar "acord" al i.i."usatii in c" or.Сынжерей, 6201 Comun   24436 Сынжерей Glavan boris
Bar"saigon" al i.i."usatii in c" or.Сынжерей, 6201     21691 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Biblioteca or.Сынжерей, 6201 Biroul de informatica   21417 Сынжерей Stefan cel mare
  Director   22753 Сынжерей Stefan cel mare
Biblioteca s.bilicenii vechi, 6214 Bibliotecara   33670 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
Biblioteca s.chiscareni, 6216 Director   41086 Chiscareni Chiscareni /satul/
Biblioteca s.Сынжерейi noi, 6238 Comun   94035 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
Biroul vamal Бэлць or.Сынжерей, 6201 Seful biroului   22401 Сынжерей Independentei
Biserica catolica "nazarineanul" s.grigorauca, 6225 Administratia   51609 Grigorauca Grigorauca /satul/
Biserica crestinilor evanghelisti baptisti or.Сынжерей, 6201 Biserica   21683 Сынжерей Sadoveanu mihai
Cafenea "fortuna-bezzub" al i.i."fortuna-bezub" or.Сынжерей, 6201 Comun   22233 Сынжерей Glavan boris
Cafenea "prestigiu" al i.i."prestigiu - teron" or.biruinta, 6202     61698 Biruinta Independentei
Cafenea"agroregina"al s.r.l."consulado" or.Сынжерей,6201 Pizza   21122 Сынжерей Independentei
Cafenea"beciul vechi" al cooperativei de consum vranesti or.Сынжерей, 6201 Comun   24395 Сынжерей Glavan boris
Cafenea"consumcoop vranesti" al cooperativei de consum vranesti s.copaceni, 6218     30598 Copaceni Copaceni /satul/
Cafenea"exspres" al cooperativei de consum vranesti or.Сынжерей, 6201     24255 Сынжерей Independentei
Cafenea"ghiocel" al cooperativei de consum vranesti or.Сынжерей, 6201     94233 Сынжерей Independentei
Cafenea"la rascruce" al cooperativei de consum vranesti or.Сынжерей, 6201     24252 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Cafenea"luceafarul" al cooperativei de consum vranesti or.Сынжерей, 6201     22162 Сынжерей Independentei
Cafenea"marea" s.r.l. or.Сынжерей, 6201     22781 Сынжерей Glavan boris
Caminul scolii profesionale polivalente or.biruinta, 6202     61776 Biruinta Independentei
Cefenea "consumcoop vranesti" al cooperativei de consum vranesti s.grigorauca, 6225     51304 Grigorauca Grigorauca /satul/
Centrala telefonica s.cozesti, 5839 Montorul   56216 Cozesti Cozesti /satul/
Centrul de medicina preventiva or.Сынжерей, 6201 Anticamera   23398 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Contabilitatea   22993 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Director   22003 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sef laborator   24254 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sef sectie dezinfectii   22782 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Centrul de plasament "raza soarelui" or.Сынжерей, 6201 Comun   26225 Сынжерей Independentei
Centrul de pregatire a specialistilor pentru armata nationala , scoala auto [dosaaf] or.Сынжерей, 6201 Centrul de instruire   21950 Сынжерей Independentei
  Director   23450 Сынжерей Independentei
Centrul de reabilitare a copiilor cu dizabilitati fizice "luminita" al"caritas" or.Сынжерей, 6201 Medic de serviciu   25160 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Centrul militar or.Сынжерей, 6201 Comandantul centrului militar   26261 Сынжерей Independentei
  Comisar   25100 Сынжерей Independentei
  Comun   21929 Сынжерей Independentei
Centrul pentru persoane in etate "agape" or.Сынжерей, 6201     26280 Сынжерей Independentei
  Sef   92751 Сынжерей Independentei
Clinica stomatologica a centrului medicilor de familie or.Сынжерей, 6201 Comun   23443 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Clubul sportiv "spicul" or.Сынжерей, 6201 Antrenor   23069 Сынжерей Independentei
  Director   22763 Сынжерей Independentei
Comisariatul de politie or.Сынжерей, 6201 Cancelaria   23265 Сынжерей Independentei
  Comisar   22880 Сынжерей Independentei
  Comisar-adjunct   22109 Сынжерей Independentei
  Comisar-adjunct, ordinea publica   23471 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea   23382 Сынжерей Independentei
  Politia criminala   22780 Сынжерей Independentei
      23953 Сынжерей Independentei
  Politia economica   22093 Сынжерей Independentei
  Politia rutiera   22188 Сынжерей Independentei
  Practica administrativa   22065 Сынжерей Independentei
  Sectia analiza si control   22400 Сынжерей Independentei
  Sectia anchetare   23084 Сынжерей Independentei
  Sectia evidenta   22235 Сынжерей Independentei
  Sectia politiei orasanesti   23402 Сынжерей Independentei
  Sef politie criminala   23058 Сынжерей Independentei
  Unitatea de garda   22980 Сынжерей Independentei
Consiliul electoral de circumscriptie or.Сынжерей, 6201 Comun   26292 Сынжерей Independentei
Consiliul republican de expertiza medicala a vitalitatii [raisobes] or.Сынжерей, 6201 Medic de serviciu   23649 Сынжерей Voinitchi eugen
Directia teritoriala control administrativ or.Бэлць filiala Сынжерей or.Сынжерей, 6201 Comun   26130 Сынжерей Independentei
Farmacia bugetara (centrul medicilor de familie) or.Сынжерей, 6201 Comun / etaj 2   24702 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Farmacia bugetara (la spital) or.Сынжерей, 6201 Comun   22742 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Farmacia extrabugetara (centrul medicilor de familie) or.Сынжерей, 6201 Comun / etaj 1   21715 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Geadinita "albinuta" s.sloveanca, 6212 Sefa   92607 Sloveanca Sloveanca /satul/
Gimnaziul s.alexandreni, 6211 Biroul de informatica   60153 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Director   61368 Alexandreni Alexandreni /satul/
Gimnaziul s.balasesti, 6212 Biroul de informatica   74018 Balasesti Balasesti/satul/
  Director   92029 Balasesti Balasesti/satul/
Gimnaziul s.bilicenii noi, 6213 Biroul de informatica   32373 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
  Director   32346 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
Gimnaziul s.bilicenii vechi, 6214 Biroul de iformatica   92996 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
  Director   33478 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
Gimnaziul s.bocancea schit, 6224 Biroul de calculatoare   93924 Bocancea-schit Bocancea -schit /satul/
  Director   43440 Bocancea-schit Bocancea -schit /satul/
Gimnaziul s.bursuceni, 6215 Biroul de informatica   93926 Bursuceni Bursuceni /satul/
Gimnaziul s.chiscareni, 6216     41602 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Director   41398 Chiscareni Chiscareni /satul/
Gimnaziul s.ciuciueni, 6217 Sala internet   94220 Ciuciuieni Ciuciuieni /satul/
Gimnaziul s.ciuciuieni, 6217 Director   50317 Ciuciuieni Ciciuciuieni /satul/
Gimnaziul s.ciuciuieni, 6217 Director   50317 Ciuciuieni Ciuciuieni /satul/
Gimnaziul s.coada iazului, 6214 Biroul de informatica   93879 Coada iazului Coada-iazului /satul/
  Director   33668 Coada iazului Coada-iazului /satul/
Gimnaziul s.copaceni, 6218 Biroul de informatica   30729 Copaceni Copaceni /satul/
  Director   30341 Copaceni Copaceni /satul/
Gimnaziul s.cotiujenii mici, 6220 Biroul de informatica   93138 Cotiujenii mici Cotiujenii mici /satul/
  Director   93109 Cotiujenii mici Cotiujenii mici /satul/
Gimnaziul s.dobrogea veche, 6222 Biroul de iformatica   59322 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
  Director   59319 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
Gimnaziul s.draganesti, 6223 Biroul de informatica   39663 Draganesti Draganesti /satul/
  Director   39315 Draganesti Draganesti /satul/
Gimnaziul s.dumbravita, 6224 Biroul de informatica   93925 Dumbravita Dumbravita /satul/
  Director   43278 Dumbravita Dumbravita /satul/
Gimnaziul s.grigorauca, 6225 Biroul de informatica   51581 Grigorauca Grigorauca /satul/
  Director   51319 Grigorauca Grigorauca /satul/
Gimnaziul s.heciul nou, 6226 Biroul de informatica   57555 Heciul nou Heciul nou /satul/
  Director   57311 Heciul nou Heciul nou /satul/
Gimnaziul s.heciul vechi, 6211 Biroul de informatica   54316 Heciul vechi Heciul vechi /satul/
  Director   54067 Heciul vechi Heciul vechi /satul/
Gimnaziul s.iezarenii vechi, 6227 Biroul de informatica   93914 Iezarenii vechi Iezarenii vechi /satul/
  Director   34344 Iezarenii vechi Iezarenii vechi /satul/
Gimnaziul s.izvoare, 6226 Biroul de informatica   92951 Izvoare Izvoare /satul/
Gimnaziul s.marinesti, 6229 Biroul de informarica   53003 Marinesti Marinesti /satul/
  Director   53903 Marinesti Marinesti /satul/
Gimnaziul s.mihailovca, 6230 Biroul de informatica   92930 Mihailovca Mihailovca /satul/
Gimnaziul s.mindrestii noi, 6231     93896 Mindrestii noi Mindrestii noi /satul/
  Director   45352 Mindrestii noi Mindrestii noi /satul/
Gimnaziul s.petrovca, 6218 Biroul de informatica   35661 Petrovca Petrovca/satul/
  Director   35681 Petrovca Petrovca/satul/
Gimnaziul s.prepelita, 6236 Biroul de informatica   52587 Prepelita Prepelita /satul/
  Director   52392 Prepelita Prepelita /satul/
Gimnaziul s.sacarovca, 6223 Biroul de informatica   92948 Sacarovca Sacarovca /satul/
  Director   39643 Sacarovca Sacarovca /satul/
Gimnaziul s.slobozia-magura, 6215 Biroul de informatica   93916 Slobozia-magura Slobozia-magura /satul/
Gimnaziul s.sloveanca, 6212     92287 Sloveanca Sloveanca /satul/
  Director   92090 Sloveanca Sloveanca /satul/
Gimnaziul s.tambula, 6241 Biroul de informatica   93895 Tambula Tambula /satul/
  Director   31298 Tambula Tambula /satul/
Gimnaziul s.taura veche, 6240     55367 Taura veche Taura veche /satul/
Gimnaziul s.tiplesti, 6211 Biroul de informatica   44114 Tiplesti Tiiplesti /satul/
Gimnaziul s.tipletesti, 6211     44115 Tipletesti Tipletesti /satul/
Gimnaziul s.valea-norocului, 6226 Biroul de iformatica   92949 Valea norocului Valea norocului /satul/
Gospodaria comunala or.Сынжерей, 6201 Cazangeria   23289 Сынжерей Viilor
  Contabilitatea   24371 Сынжерей Viilor
  Inginer   24372 Сынжерей Viilor
  Sectia achitari   24390 Сынжерей Viilor
  Sectia control   24249 Сынжерей Viilor
Gradinita "albinuta" s.bilicenii vechi, 6214 Sefa   33925 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
Gradinita "albinuta" s.heciul nou, 6226 Sef   57456 Heciul nou Heciul nou /satul/
Gradinita "andries" s.heciul vechi, 6211     54394 Heciul vechi Heciul vechi /satul/
Gradinita "andries" s.iezarenii vechi, 6227 Comun   34287 Iezarenii vechi Iezarenii vechi /satul/
Gradinita "andries" s.pepeni, 6234 Sef   42612 Pepeni Pepeni /satul/
Gradinita "floricica" s.vranesti, 6201     65311 Vranesti Vranesti /satul/
Gradinita "ingerasul" or.biruinta, 6202     61477 Biruinta Independentei
Gradinita "izvoras" s.coscodeni, 6219     36711 Coscodeni Coscodeni/satul/
Gradinita "licurici" s.dumbravita, 6224     43272 Dumbravita Dumbravita /satul/
Gradinita "matrioschi" s.petropavlovca, 6225     94102 Petropavlovca Petropavlovca /satul/
Gradinita "prichindel" s.chirileni, 6223 Sefa   92587 Chirileni Chirileni /satul/
Gradinita "romanita" s.radoaia, 6237 Sef   37436 Radoaia Radoaia /satul/
Gradinita "romanita" s.Сынжерейi noi, 6238     73233 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
Gradinita "solnisco" s.dobroea veche, 6222     59316 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
Gradinita 1 or.Сынжерей, 6201     24289 Сынжерей Vieru igor
Gradinita 4 or.Сынжерей, 6201     24381 Сынжерей Independentei
Gradinita 5 or.Сынжерей, 6201     24376 Сынжерей Glavan boris
Gradinita 6 or.Сынжерей, 6201     24398 Сынжерей Independentei
Gradinita s.balasesti, 6212 Sefa   74232 Balasesti Balasesti/satul/
Gradinita s.bilicenii noi, 6213 Sef   92017 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
Gradinita s.chiscareni, 6216     41066 Chiscareni Chiscareni /satul/
Gradinita s.copaceni, 6218     30630 Copaceni Copaceni /satul/
Gradinita s.cubolta, 6221     58665 Cubolta Cubolta/satul/
Gradinita s.draganesti, 6223 Sefa   92586 Draganesti Draganesti /satul/
Gradinita s.izvoare,6226     92428 Izvoare Izvoare /satul/
Gradinita s.mindrestii noi, 6213 Sef   92018 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
Inspectoratul energetic de stat filiala or.Сынжерей, 6201 Inspector   23109 Сынжерей Viilor
Inspectoratul fiscal de stat or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   22887 Сынжерей Independentei
  Posta electronica   21475 Сынжерей Independentei
  Sef sectie control   22686 Сынжерей Independentei
  Sef sectie deservire   22337 Сынжерей Independentei
  Sef sectie evidenta   22987 Сынжерей Independentei
  Sef sectie impozitare   23944 Сынжерей Independentei
  Seful   22690 Сынжерей Independentei
Inspectoratul general de supraveghere fitosanitara or.Сынжерей, 6201 Comun   22032 Сынжерей Independentei
  Sef   22733 Сынжерей Independentei
Inspectoratul teritorial de munca or.Сынжерей, 6201 Inspector   24177 Сынжерей Independentei
Intreprinderea de stat "centrul zonal pentru ameliorarea si reproductia animalelor" or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   21767 Сынжерей Independentei
  Director   23533 Сынжерей Independentei
Judecatoria raionala or.Сынжерей, 6201 Cancelaria   24569 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Contabilitatea   21613 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Judecator   21769 Сынжерей Testemiteanu nicolae
      22639 Сынжерей Testemiteanu nicolae
      23371 Сынжерей Testemiteanu nicolae
      24559 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Presedinte   23436 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Liceul "a.agapie" s.pepeni, 6234 Director   42694 Pepeni Pepeni /satul/
Liceul "a.ruso" s.Сынжерей noi, 6238     53367 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
  Sala de calculatoare   53579 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
Liceul "d.Кантемир" or.Сынжерей, 6201 Biroul de informatica   21399 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Director   24359 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Liceul "luceafarul" or.biruinta, 6202 Biroul de informatica   60411 Biruinta Independentei
  Director   61661 Biruinta Independentei
Liceul "luceafarul" or.biruinta, 6202 Director   61661 Biruinta Independentei
Liceul "m.eminescu" or.Сынжерей, 6201 Cartofon   21816 Сынжерей Independentei
  Director   23257 Сынжерей Independentei
Liceul "n.casso" s.chiscareni, 6216 Biroul de informatica   41064 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Director   41259 Chiscareni Chiscareni /satul/
Liceul "p.halipa" s.cubolta, 6221 Biroul de informatica   94034 Cubolta Cubolta/satul/
  Director   58332 Cubolta Cubolta/satul/
Magazin 24 al "cooperativa de consum Сынжерей" or.Сынжерей, 6201 Produse alimentare   24367 Сынжерей Independentei
Magazinul de flori or.Сынжерей, 6201 Comun   24866 Сынжерей Independentei
Manastirea "sfintului apostol petru si pavel" s.bocancea- schit, 6224     93933 Bocancea-schit Bocancea -schit /satul/
Manastirea adormirii maicii domnului s.coada-iazului, 6214     33690 Coada iazului Coada-iazului /satul/
Ocolul silvic or.Сынжерей, 6201 Seful   22263 Сынжерей Independentei
Ocolul silvic s.alexandreni, 6211     61633 Alexandreni Alexandreni /satul/
Ocolul silvic s.bilicenii vechi, 6214     33349 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
Ocolul silvic s.chiscareni, 6216     41244 Chiscareni Chiscareni /satul/
Ocolul silvic s.coscodeni, 6219 Contabilitatea   36400 Coscodeni Coscodeni/satul/
  Seful   36277 Coscodeni Coscodeni/satul/
Oficiul cadastral teritorial or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   26251 Сынжерей Independentei
  Registrator   22094 Сынжерей Independentei
  Seful   23769 Сынжерей Independentei
Oficiul de executare a deciziilor judiciare or.Сынжерей, 6201 Executori   23587 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Seful   22779 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Oficiul postal s.cozesti,5839 Sef   56233 Cozesti Cozesti /satul/
Piata centrala Сынжерей "consumcoop vranesti" or.Сынжерей, 6201 Comun   23547 Сынжерей Glavan boris
Primaria or.biruinta, 6202     60498 Biruinta Biruinta
  Contabilitatea   61236 Biruinta Biruinta
  Perceptor fiscal   60196 Biruinta Biruinta
  Primar   61643 Biruinta Biruinta
  Secretar   60565 Biruinta Biruinta
Primaria or.Сынжерей, 6201 Centrul de zi "dezna"   26152 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea   21834 Сынжерей Independentei
      93656 Сынжерей Independentei
  Contabilitatea sef   23576 Сынжерей Independentei
  Fax   21777 Сынжерей Independentei
  Perceptori fiscali   24275 Сынжерей Independentei
  Primar   22480 Сынжерей Independentei
  Secretar   23406 Сынжерей Independentei
  Sectia impozitare   21837 Сынжерей Independentei
  Specialist relatii cu publicul   24294 Сынжерей Independentei
  Vice-primar   24260 Сынжерей Independentei
Primaria s.alexandreni, 6211 Contabilitatea   61468 Alexandreni Alexandreni /satul/
  Primar   61691 Alexandreni Alexandreni /satul/
Primaria s.balasesti, 6212 Comun   74227 Balasesti Balasesti/satul/
  Primar   92341 Balasesti Balasesti/satul/
  Secretar   74249 Balasesti Balasesti/satul/
Primaria s.bilicenii noi, 6213 Contabilitatea   32238 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
  Primar   32236 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
Primaria s.bilicenii vechi, 6214 Contabil sef   33333 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
  Contabilitatea   33331 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
  Primar   33901 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
Primaria s.bursuceni, 6215     56324 Bursuceni Bursuceni /satul/
Primaria s.chiscareni, 6216 Contabil sef   92102 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Contabilitatea   41484 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Primar   41249 Chiscareni Chiscareni /satul/
Primaria s.ciuciuieni, 6217 Biroul de informatica   92992 Ciuciuieni Ciuciuieni /satul/
  Contabilitatea   50440 Ciuciuieni Ciuciuieni /satul/
  Primar   50419 Ciuciuieni Ciuciuieni /satul/
Primaria s.copaceni, 6218     30325 Copaceni Copaceni /satul/
  Secretar   30331 Copaceni Copaceni /satul/
Primaria s.coscodeni, 6219 Contabilitatea   36331 Coscodeni Coscodeni/satul/
  Primar   36333 Coscodeni Coscodeni/satul/
Primaria s.cotiujenii mici, 6220     93120 Cotiujenii mici Cotiujenii mici /satul/
  Secretar   93110 Cotiujenii mici Cotiujenii mici /satul/
Primaria s.cubolta, 6221 Primar   58321 Cubolta Cubolta/satul/
  Secretar   58348 Cubolta Cubolta/satul/
Primaria s.dobrogea veche, 6222 Primar   59360 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
  Secretar   59398 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
Primaria s.draganesti, 6223 Contabilitatea   39331 Draganesti Draganesti /satul/
  Primar   39316 Draganesti Draganesti /satul/
  Secretar   39642 Draganesti Draganesti /satul/
Primaria s.dumbravita, 6224 Contabilitatea   43133 Dumbravita Dumbravita /satul/
  Primar   43132 Dumbravita Dumbravita /satul/
Primaria s.grigorauca, 6225 Contabilitatea   51690 Grigorauca Grigorauca /satul/
  Primar   51680 Grigorauca Grigorauca /satul/
Primaria s.heciul nou, 6226 Contabilitatea   57368 Heciul nou Heciul nou /satul/
  Primar   57331 Heciul nou Heciul nou /satul/
Primaria s.iezarenii vechi, 6227     34318 Iezarenii vechi Iezarenii vechi /satul/
  Secretar   34319 Iezarenii vechi Iezarenii vechi /satul/
Primaria s.izvoare, 6226 Primar   38448 Izvoare Izvoare /satul/
  Secretar   38447 Izvoare Izvoare /satul/
Primaria s.pepeni, 6234 Primar   42335 Pepeni Pepeni /satul/
  Secretar   42396 Pepeni Pepeni /satul/
Primaria s.prepelita, 6236 Contabilitatea   52592 Prepelita Prepelita /satul/
  Primar   52325 Prepelita Prepelita /satul/
  Secretar   52331 Prepelita Prepelita /satul/
Primaria s.radoaia, 6237 Contabilitatea   37381 Radoaia Radoaia /satul/
  Primar   37441 Radoaia Radoaia /satul/
  Secretar   37345 Radoaia Radoaia /satul/
  Vice-primar   37739 Radoaia Radoaia /satul/
Primaria s.Сынжерейi noi, 6238 Contabil sef   73367 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
  Contabilitatea   73273 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
  Internet   93894 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
  Perceptor fiscal   73501 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
  Primar   73317 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
  Secretar   73371 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
Primaria s.tambula, 6241 Contabilitatea   31519 Tambula Tambula /satul/
  Primar   31347 Tambula Tambula /satul/
Primaria s.taura veche, 6240     55387 Taura veche Taura veche /satul/
Procuratura raionala or.Сынжерей, 6201 Procuror   22360 Сынжерей Testemiteanu nicolae
      22465 Сынжерей Tetestemiteanu nicolae
Procuratura raionala or.Сынжерей, 6201 Procuror   22465 Сынжерей Testemiteanu nicolae
      23646 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Procuror adjunct   26264 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Procuror general   22990 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Secretar   23235 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Punctul medical or.biruinta, 6202 Medic de serviciu   61893 Biruinta Independentei
  Sef   60346 Biruinta Independentei
Punctul medical s.alexeuca, 6220 Medic de serviciu   93151 Alexeuca Alexeuca /satul/
Punctul medical s.balasesti, 6212     92762 Balasesti Balasesti/satul/
Punctul medical s.bilicenii noi, 6213     32333 Bilicenii noi Bilicenii noi /satul/
Punctul medical s.bilicenii vechi, 6214     33373 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
Punctul medical s.bobletici, 6219 Medic de sericiu   36679 Bobletici Bobletici /satul/
  Salvarea(urgenta)   36342 Bobletici Bobletici /satul/
Punctul medical s.bocancea-schit, 6224 Medic de serviciu   43420 Bocancea-schit Bocancea -schit /satul/
Punctul medical s.brejeni, 6217     50450 Brejeni Brejeni/satul/
Punctul medical s.bursuceni, 6215     56283 Bursuceni Bursuceni /satul/
Punctul medical s.chirileni, 6223     39378 Chirileni Chirileni /satul/
Punctul medical s.chiscareni, 6216     41345 Chiscareni Chiscareni /satul/
Punctul medical s.ciuciuleni, 6217     50394 Ciuciuieni Ciuciuieni /satul/
Punctul medical s.coada iazului, 6214     33712 Coada iazului Coada-iazului /satul/
Punctul medical s.copaceni, 6218     30342 Copaceni Copaceni /satul/
Punctul medical s.coscodeni, 6219     36396 Coscodeni Coscodeni/satul/
Punctul medical s.cotiujenii mici, 6220     93149 Cotiujenii mici Cotiujenii mici /satul/
Punctul medical s.cotovca, 6222     92963 Cotovca Cotovca/satul
Punctul medical s.cozesti, 5839 Medicul de familie   56249 Cozesti Cozesti /satul/
Punctul medical s.cubolta, 6221 Medic de serviciu   58350 Cubolta Cubolta/satul/
Punctul medical s.dobrogea veche, 6222     59302 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
Punctul medical s.draganesti, 6223     39259 Draganesti Draganesti /satul/
Punctul medical s.dumbravita, 6224     43190 Dumbravita Dumbravita /satul/
Punctul medical s.grigorauca, 6225     51347 Grigorauca Grigorauca /satul/
Punctul medical s.grigoresti, 6211     61038 Grigoresti Grigoresti/satul/
Punctul medical s.gura-oituz, 6220     93152 Gura-oituz Gura oituz /satul/
Punctul medical s.heciul nou, 6226     57554 Heciul nou Heciul nou /satul/
Punctul medical s.heciul vechi, 6211     54065 Heciul vechi Heciul vechi /satul/
Punctul medical s.iezarenii vechi, 6214     34333 Iezarenii vechi Iezarenii vechi /satul/
Punctul medical s.izvoare, 6226     38372 Izvoare Izvoare /satul/
Punctul medical s.lipovanca, 6213     21795 Lipovanca Lipovanca /satul/
Punctul medical s.marasesti, 6227     58519 Marasesti Marasesti/satul/
Punctul medical s.marinesti, 6229     53720 Marinesti Marinesti /satul/
Punctul medical s.mihailovca, 6230     35217 Mihailovca Mihailovca /satul/
Punctul medical s.mindrestii noi, 6231     45309 Mindrestii noi Mindrestii noi /satul/
Punctul medical s.nicolaevca, 6232     55491 Nicolaevca Nicolaevca /satul/
Punctul medical s.octiabriscoe, 6233 Medec de serviciu   31315 Octeabriscoe Octeabriscoe /satul/
Punctul medical s.pepeni, 6234 Medic de serviciu   42343 Pepeni Pepeni /satul/
Punctul medical s.petropavlovca, 6225     51579 Petropavlovca Petropavlovca /satul/
Punctul medical s.petrovca, 6235     35657 Petrovca Petrovca/satul/
Punctul medical s.prepelita, 6236     52120 Prepelita Prepelita /satul/
Punctul medical s.radoaia, 6237 Medic de sericiu   37335 Radoaia Radoaia /satul/
Punctul medical s.romanovca, 6234 Medic de serviciu   92764 Romanovca Romanovca /satul/
Punctul medical s.sacarovca, 6223     93153 Sacarovca Sacarovca /satul/
Punctul medical s.Сынжерейi noi, 6238     53321 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
Punctul medical s.slobozia-chiscareni, 6239     41059 Slobozia-chiscareni Slobozia-chiscareni /satul/
Punctul medical s.slobozia-magura, 6215     56288 Slobozia-magura Slobozia-magura /satul/
Punctul medical s.sloveanca, 6212     92763 Sloveanca Sloveanca /satul/
Punctul medical s.tambula, 6241     31409 Tambula Tambula /satul/
Punctul medical s.taura noua, 6240     55467 Taura noua Taura noua /satul/
Punctul medical s.taura veche, 6240     55318 Taura veche Taura veche /satul/
Punctul medical s.tiplesti, 6211     92766 Tiplesti Tiiplesti /satul/
Punctul medical s.tipletesti, 6211     44497 Tipletesti Tipletesti /satul/
Punctul medical s.trifanesti, 6226     64306 Trifanesti Trifanesti /satul/
Punctul medical s.valea norocului, 6243     38384 Valea norocului Valea norocului /satul/
Punctul medical s.vranesti, 6201     65374 Vranesti Vranesti /satul/
Scoala auxiliara s.razalai, 6234 Director   42695 Razalai Razalai /satul/
Scoala de meserii s.valea-norocului, 6243 Biroul de informatica   92947 Valea norocului Valea norocului /satul/
  Comun   93449 Valea norocului Valea norocului /satul/
  Director   38349 Valea norocului Valea norocului /satul/
Scoala izvoare s.izvoare, 6226     92033 Izvoare Izvoare /satul/
Scoala medie "anton crihan" or.Сынжерей, 6201 Biroul de informatica   21398 Сынжерей Eminescu mihai
  Director   24368 Сынжерей Eminescu mihai
Scoala medie s.coscodeni, 6219 Biroul de informatica   36303 Flaminzeni Flaminzeni
Scoala medie s.cozesti, 5839 Cabinet de informatica   56304 Cozesti Cozesti /satul/
Scoala medie s.radoaia, 6237 Biroul de informatica   37740 Radoaia Radoaia /satul/
  Director   37387 Radoaia Radoaia /satul/
Scoala muzicala or.Сынжерей, 6201     23454 Сынжерей Lautaru barbu
Scoala primara s.alexeuca, 6220 Biroul de informatica   93139 Alexeuca Alexeuca /satul/
Scoala primara s.ciuciueni, 6217 Internet   92348 Ciuciuieni Ciuciuieni /satul/
Scoala primara s.coscodeni, 6219 Cabinet de informatica   93678 Coscodeni Coscodeni/satul/
  Internet scoala primara   93935 Coscodeni Coscodeni/satul/
Scoala primara s.grigoresti, 6211 Director   61085 Grigoresti Grigoresti/satul/
Scoala primara s.gura oituz, 6220 Cabinetul de informatica   63258 Gura-oituz Gura oituz /satul/
Scoala primara s.taura noua, 6240 Biroul de informatica   93923 Taura noua Taura noua /satul/
Scoala primara s.tiplesti, 6242 Internet   44111 Tiplesti Tiiplesti /satul/
Scoala primara s.tipletesti, 6264     44118 Tipletesti Tipletesti /satul/
Scoala profesionala polivalenta or.biruinta, 6202 Biroul de informatica   60345 Biruinta Independentei
  Cancelarie   60515 Biruinta Independentei
  Contabilitatea   60514 Biruinta Independentei
  Director   61358 Biruinta Independentei
Scoala sportiva or.Сынжерей, 6201 Biroul de informatica   21745 Сынжерей Independentei
  Director   22583 Сынжерей Independentei
Sectia de politie or.biruinta, 6202 Inspector   61787 Biruinta Independentei
  Sectia de garda   61202 Biruinta Independentei
Sectia de politie s.bilicenii vechi, 6214 Inspector   33669 Bilicenii vechi Bilicenii vechi /satul/
Sectia de politie s.chiscareni, 6216 Comun   41202 Chiscareni Chiscareni /satul/
  Inspector   55459 Chiscareni Chiscareni /satul/
Sectia de politie s.cubolta, 6227     58333 Cubolta Cubolta/satul/
Sectia de politie s.dobrogea veche, 6222     59389 Dobrogea veche Dobrogea veche /satul/
Sectia de politie s.draganesti, 6223     39335 Draganesti Draganesti /satul/
Sectia de politie s.pepeni, 6234     42305 Pepeni Pepeni /satul/
Sectia de politie s.Сынжерей noi, 6238     53322 Сынжерейi noi Сынжерейi noi
Sectia orasaneasca de politie or.Сынжерей, 6202     26078 Сынжерей Independentei
Sectia orasaneasca de politie or.Сынжерей, 6202 Inspector   26078 Сынжерей Independentei
Sectia situatii exceptionale or.Сынжерей, 6201     21431 Сынжерей Independentei
Serviciul antigrindina s.pepeni, 6234 Serviciul de garda   52025 Pepeni Pepeni /satul/
Serviciul de informatii si securitate al rm r.Сынжерей, 6201 Serviciul de informatii si securitate   23883 Сынжерей Independentei
Serviciul paza de stat or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   23061 Сынжерей Buianov
  Operator de garda   22180 Сынжерей Buianov
      22607 Сынжерей Buianov
  Seful   22284 Сынжерей Buianov
Serviciul sanitar-veterinar de stat or.Сынжерей, 6201 Comun   21963 Сынжерей Asachi gheorghe
  Contabilitatea   21474 Сынжерей Asachi gheorghe
  Director   23279 Сынжерей Asachi gheorghe
  Fax   21852 Сынжерей Asachi gheorghe
Serviciul sanitar-veterinar de stat s.chiscareni, 6216 Medic de serviciu   55500 Chiscareni Chiscareni /satul/
Serviciul sanitar-veterinar s.cubolta, 6221 Medic   92065 Cubolta Cubolta/satul/
Sindicatele educatiei si stiintei din r.moldova or.Сынжерей, 6201 Comitetul sindical   23747 Сынжерей Independentei
Societatea benevola antiincendiara or.Сынжерей, 6201 Presedinte   24475 Сынжерей Victoriei
Spitalul raional or.Сынжерей, 6201 Cabinetul consiliere si testarea voluntarilor   26102 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Casa   21676 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Cazangerie   21934 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Contabil-sef   23746 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Contabilitatea   24553 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Economist   24959 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Laborator de urgenta   21377 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Medic-sef   22448 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Medic-sef adjunct   24886 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Morga   21913 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Radiologie   21434 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Reanimarea medic   22387 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia cadre   25198 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia chirurgie   25173 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia consultativa chirurgie   26278 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia de boli infectioase   22493 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia de examinare   24809 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia de internare   22838 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia dermatologica   23076 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia endoscopie   22502 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia ginecologica   24041 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia maternitate   23496 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia neurologie   26013 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia pediatrie   23737 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia terapie   26012 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Sectia traumatologie   21714 Сынжерей Testemiteanu nicolae
  Spitalul raional or.Сынжерей, 6201 Endocrenolog 92743 Сынжерей Testemiteanu nicolae
    Infectionist 92741 Сынжерей Testemiteanu nicolae
    Oftolmolog 92745 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Statia de asistenta medicala urgenta or.biruinta, 6202 Medic de serviciu   61203 Biruinta Independentei
Statia de asistenta medicala urgenta or.Сынжерей, 6201     22867 Сынжерей Testemiteanu nicolae
Statia de asistenta medicala urgenta s.draganesti, 6223     39385 Draganesti Draganesti /satul/
Statia de asistenta medicala urgenta s.pepeni, 6234     42003 Pepeni Pepeni /satul/
Statia de pompare a apei al"sudzucker-moldova" s.a. fabrica de zahar s.tiplesti, 6242 Comun   44424 Tiplesti Tiiplesti /satul/
Tabara de odihna "emanuil" or.Сынжерей, 6201 Director   21640 Сынжерей Independentei
Tabara de odihna s.petrovca, 6235 Comun   35699 Petrovca Petrovca/satul/
Televiziunea prin cablu "paritcom" s.r.l. or.Сынжерей, 6201 Director   24577 Сынжерей Independentei
Trezoraria teritoriala or.Сынжерей, 6201 Contabilitatea   23861 Сынжерей Presei
  Director   24536 Сынжерей Presei
  Specialisti   21416 Сынжерей Presei
Unitatea profesionala de pompieri or.birunta, 6202 Operator de serviciu   61201 Biruinta Independentei
Unitatea profesionala de pompieri or.Сынжерей, 6201 Seful   22001 Сынжерей 1 mai
  Serviciul de urgenta   901 Сынжерей 1 mai
Uniunea fermierilor privati or.Сынжерей, 6201 Presedinte   25166 Сынжерей Independentei
 
Info1188.ru информационная служба предоставляет информацию о телефонных номеров Молдовы, частных лиц и государственных учреждений по полных и неполных данных. Если вы хотите узнатъ номер телефона физических лиц должны знать : Фамилия,Имя,Отчество, а если Юридические Лица необходимо знать только:Название компани и адрес... Статистика сайта: Физические лица: 951932, Компании: 84126. Обратите внимание! Для расширенного поиска номера телефонов на странице, нажмите на клавиатуре Ctrl + F