position-stickright

Телефонный справочник МолдовыТелефоны Кэушень
Скачать Телефонный справочник Молдовы.

Телефонный справочник Кэушень Юридические Лица



Название

Часть

Подразделение

Номер телефона

Город-Село

Улица

" elevator kelley grains "s.a. ,4329 Administratia   92083 Zaim Zaim /satul/
  Paza   92231 Zaim Zaim /satul/
"a.s.puskin" liceul teoretic, 4300 Director   22276 Кэушень Pacii
  Laboratorul de informatica   21068 Кэушень Pacii
      21776 Кэушень Pacii
"adva com" s.r.l., 4300 Comun   21760 Кэушень Pacii
"aftenii victor" i.i., 4324     77348 Tanatari Tanatari /satul/
"agapie maria" i.i., 4300     23750 Кэушень Stefan cel mare
"agro-Кэушень" asociatia producatorilor agricoli, 4300 Contabilitatea   24157 Кэушень Eminescu mihai
  Director   21532 Кэушень Eminescu mihai
  Specialisti, fax   21663 Кэушень Eminescu mihai
"agropiese tgr grup" s.r.l. intreprindere mixta, 4300 Director, fax   26736 Кэушень Tighinei
  Sala de vinzari   26183 Кэушень Tighinei
"alecsandri vasile" liceul teoretic din s. copanca, 5716 Anticamera   50428 Copanca Copanca /satul/
  Director   50418 Copanca Copanca /satul/
"alexandru radislav" i.i., 4300 Comun   22675 Кэушень Mateevici alexei
"alter ego", centrul de reabilitare sociala a copiilor delincventi (de drept comun), 4300     23236 Кэушень Кантемир dimitrie
"ambulanta" asistenta medicala de urgenta or.Кэушень, 4300 Urgenta   903 Кэушень Gagarin
"andries zop" i.i., 4300 Comun   26370 Кэушень Tighinei
"anguiama" s.r.l., 4314     57367 Firladeni Firladeni /satul/
"antaris-avr" s.r.l. atelier de croitorie s.cirnatenii noi, 7717     94927 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
"apa canal Кэушень" intreprinderea municipala, 4300 Anticamera   21208 Кэушень Pietre vechi
  Contabil-sef   22504 Кэушень Pietre vechi
  Contabilitatea   22637 Кэушень Pietre vechi
  Director   22907 Кэушень Pietre vechi
  Inginer-sef   23361 Кэушень Pietre vechi
  Maistrii   22279 Кэушень Pietre vechi
  Sectia resurse umane   24474 Кэушень Pietre vechi
  Statia de epurare ( str.m.eminescu,24/3)   22380 Кэушень Pietre vechi
  Statia de epurare (str. alba iulia,50)   23839 Кэушень Pietre vechi
  Statia de epurare (str.alba iulia,50 )   25321 Кэушень Pietre vechi
  Statia de pompare (str.a.mateevici,162)   22362 Кэушень Pietre vechi
"aran" s.r.l.,4300 Comun   93393 Кэушень Tighinei
  Moara s.zaim, 4329 Comun 72500 Zaim Zaim /satul/
"arca lui noe" clubul ecologic, 4300 Sef   23262 Кэушень Mateevici alexei
"armas tamara" i.i., 4300 Comun   21719 Кэушень Pacii
"aroma" s.r.l., 4300     22153 Кэушень Eminescu mihai
      23036 Кэушень Eminescu mihai
"aroma" s.r.l.,4300     25384 Кэушень Poleanicikin
"aspiag-service" s.cirnatenii noi, 7717     94915 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
"auratus" s.r.l., 4300     23928 Кэушень Eminescu mihai
"autofar baza" s.a. or.Кэинарь, 7700     32638 Кэинарь Padurilor
"autoprim service" s.a.,4300     25995 Кэушень Poleanicikin
"avicola fennix" s.r.l.,4221     93364 Gradinita Gradinita /satul/
"bagrin maria" notar privat, 4300 Anticamera   23031 Кэушень Mateevici alexei
  Comun   23070 Кэушень Mateevici alexei
"banca de economii" b.c. agentia 68 filiala o.Кэушень, 4300 Operatori   23246 Кэушень Кантемир dimitrie
"banca de economii" b.c. filiala 18 or.Кэушень, 4300 Contabil-sef   22385 Кэушень Eminescu mihai
  Contabilitatea   24395 Кэушень Eminescu mihai
  Director   23431 Кэушень Eminescu mihai
  Paza   21093 Кэушень Eminescu mihai
  Sala de operatiuni si schimburi   23256 Кэушень Eminescu mihai
      25387 Кэушень Eminescu mihai
  Serviciul decontari   24130 Кэушень Eminescu mihai
"banca de economii" s.a. reprezentanta 18/012 s.Тараклия, filiala 18 or.Кэушень , 7730 Sala de operatiuni   61318 Тараклия Тараклия/satul/
"banca de economii" s.a. reprezentanta 18/029 or.Кэинарь filiala 18 or.Кэушень , 7700 Casa valutara   32044 Кэинарь Trandafirilor
  Paza   33365 Кэинарь Trandafirilor
  Sala de operatiuni   32660 Кэинарь Trandafirilor
  Sef   33165 Кэинарь Trandafirilor
"banca de economii"b.c. filiala 18 or.Кэушень Operatori   21763 Кэушень Pacii
"banca de economii"b.c. filiala s.copanca,5716     50544 Copanca Copanca /satul/
"banca sociala"b.c., reprezentanta 55, 4301 Casa / casa de schimb valutar (csv)   24269 Кэушень Eminescu mihai
"baza de transport auto 36" s.a. or. Кэушень, 4300 Anticamera   25195 Кэушень Alba iulia
  Contabilitatea   25505 Кэушень Alba iulia
  Director, fax   25599 Кэушень Alba iulia
  Sectia mecanici   25593 Кэушень Alba iulia
  Sef serviciul de exploatare   25699 Кэушень Alba iulia
"baza de transport auto 5" s.a. or. Кэушень, 4300 Contabilitatea   26570 Кэушень Tighinei
  Director, fax   26606 Кэушень Tighinei
  Paza   25966 Кэушень Tighinei
"belsug" asociatia obsteasca, 4300 Director   23158 Кэушень Mesterul radu
"bias - trans" s.r.l.,4300 Adminisratia   92133 Кэушень Tighinei
  Operator   92155 Кэушень Tighinei
"bias-trans" s.r.l., 4300 Dispecerat   92222 Кэушень Tighinei
      93355 Кэушень Tighinei
"biroul vamal Бендеры", or.Кэинарь, 7702 Inspector vamal   32285 Кэинарь, loc.st.cf Gara feroviara
"bitania" s.r.l., 4319 Comun   93103 Hagimus Hadgimus /satul/
"bogatmos" s.r.l. autoparcare, 7730 Brigada 1 de tractoare   94780 Тараклия Тараклия/satul/
  Brigada 2 de tractoare   94779 Тараклия Тараклия/satul/
  Brigada 3 de tractoare   94785 Тараклия Тараклия/satul/
  Sef   61145 Тараклия Тараклия/satul/
"bogatmos" s.r.l. gospodaria agricola s.Тараклия, 7730 Contabilitatea   60340 Тараклия Тараклия/satul/
  Depozit de legume   94786 Тараклия Тараклия/satul/
  Director   61230 Тараклия Тараклия/satul/
      94778 Тараклия Тараклия/satul/
  Sef depozit   61352 Тараклия Тараклия/satul/
"bucuria" al i.i."sirghi-grup" , 4300 Comun   24390 Кэушень Кантемир dimitrie
"business market" s.r.l., 4300     21007 Кэушень Eminescu mihai
"bvn-com" s.r.l., 4329     92692 Zaim Zaim /satul/
      93693 Zaim Zaim /satul/
"calea ferata din moldova or.Кэушень" intreprinderea de stat, statia Кэушень, 4300 Sectorul marfar   26354 Кэушень Tighinei
  Sef   92565 Кэушень Tighinei
"calea ferata din moldova or.Кэушень" intreprinderea de stat, statia zaim, 4329     92136 Zaim Zaim /satul/
"camelot" magazinul 1 al s.r.l. "fructalia", 4300 Comun   25980 Кэушень Unirii
"camelot" magazinul 4 al s.r.l. "fructalia" , 4300     92844 Кэушень Eminescu mihai
"camelot" magazinul 7 al s.r.l. "fructalia", 4300 /corectat 20.08.08/ Comun 26049 Кэушень Unirii
"camelot" magazinul 8 al s.r.l. "fructalia" , 4300 Comun   23752 Кэушень Gagarin
"camelot" s.r.l magazinul 5, 4323     41200 Salcuta Salcuta /satul/
"camelot" s.r.l., 4300 Administratia   92513 Кэушень Poleanicikin
  Comun   26308 Кэушень Poleanicikin
"camelot" s.r.l., 4300 Comun   26308 Кэушень Poleanicikin
      26842 Кэушень Poleanicikin
  Contabil-sef   26038 Кэушень Poleanicikin
"capatina-n" i.i.,4300 Comun   92493 Кэушень Kogalniceanu mihail
"caraus valeriu" i.i Moara   53750 Cirnateni Cirnateni /satul/
"caraus-trans-com" s.r.l., 4300 Comun   93170 Кэушень Kogalniceanu mihail
"Кэушень" publicatia periodica, intreprindere de stat, 4300 Redactor-sef   22282 Кэушень Pacii
  Redactorii   22550 Кэушень Pacii
"Кэушень-centru" comunitatea religioasa a martorilor lui iehova, 4300 Comun   23518 Кэушень Pacii
"cazacioc g." s.r.l. Тараклия, 7730 Sectia comert   61356 Тараклия Тараклия/satul/
"cazacioc g." s.r.l.(1001 maruntisuri) Тараклия, 7730     61246 Тараклия Тараклия/satul/
"cazacioc g." s.r.l., 7730 Contabilitatea   60452 Тараклия Тараклия/satul/
"ceramica" s.a., 4300 Director   22994 Кэушень Tighinei
  Paza   22369 Кэушень Tighinei
"cereal-lux" s.r.l., 4300 Comun   92792 Кэушень Kogalniceanu mihail
"chisc-agro" cooperativa agricola,4300 Contabilitatea   50542 Copanca Copanca /satul/
  Sef   50271 Copanca Copanca /satul/
"colinarg-agro" s.r.l.,gospodarie agricola, 4313 Director, contabilitatea   53406 Кэушень 2 pacii
"coloana mobila mecanizata de constructie a drumurilor 6", 4300 Comun   27032 Кэушень Stefan cel mare
"colsult-infoagro" asociatia obsteasca or.Кэинарь, 7700 Consultant regional / fax   32308 Кэинарь Trandafirilor
  Director   32433 Кэинарь Trandafirilor
"comercial-grup"s.r.l., 4300     92253 Кэушень Kogalniceanu mihail
"conaxsanic"s.r.l. Comun   24126 Кэушень Eminescu mihai
      24129 Кэушень Eminescu mihai
"confort" al s.r.l."maxistal" , 4300     22836 Кэушень Eminescu mihai
"conlitmas-export" s.r.l., 4300 Administratia   21704 Кэушень Eminescu mihai
"consum coop" or.Кэинарь, 7700 Contabilitatea   32141 Кэинарь Mateevici alexei
"coopcomert-centru" consumcoop tighina, 4300 Comun   24369 Кэушень Eminescu mihai
"corporatia de finantare rurala" s.a., 4300     22002 Кэушень Eminescu mihai
"cretu" i.i. , 4300 Director, fax   21230 Кэушень Pietre vechi
"cricova-vin" al s.r.l."romatim" , 4300 Comun   21028 Кэушень 1 gagarin iurii
"cvin-com" s.r.l., 4300     26905 Кэушень Unirii
"dec-trans grup" s.r.l., 4300     26188 Кэушень Tighinei
      26491 Кэушень Tighinei
"dentmed-prim" s.r.l.,4300     22806 Кэушень Stefan cel mare
"dima victor" i.i., 4300     21416 Кэушень Eminescu mihai
"dimitrie Кантемир" scoala medie din or.Кэушень, 4300 Director   27661 Кэушень Stefan cel mare
"din-vest" s.r.l., 4300 Comun   22141 Кэушень Basarabiei
"donaris-group" s.a. societate de asigurari-reasigurari filiala Кэушень, 4300     21629 Кэушень Pacii
"dorinta" s.r.l., 4300     23965 Кэушень Pacii
"drumuri Кэинарь" s.a. s.Тараклия, 7730     61109 Тараклия Тараклия/satul/
"drumuri Кэинарь" s.a., 7700 Contabilitatea   32704 Кэинарь Odesei
  Director   32682 Кэинарь Odesei
  Sectia tehnica   32369 Кэинарь Odesei
"drumuri-Кэушень" s.a., 4300 Contabilitatea   25622 Кэушень Tighinei
  Director   26562 Кэушень Tighinei
  Mecanic-sef,paza   26526 Кэушень Tighinei
  Sectia de producere   26465 Кэушень Tighinei
"duanito" s.r.l., 4300 Comun   21699 Кэушень Eminescu mihai
"dumitru gangan" i.i., 4300     21237 Кэушень Кантемир dimitrie
"ecoprod-rosmol" s.r.l., 4300 Contabilitatea, fax   26597 Кэушень Tighinei
  Director   92232 Кэушень Tighinei
  Tehnolog   26992 Кэушень Tighinei
"efect-u" asociatia obsteasca, 4328 Presedinte   42492 Ursoaia Ursoaia /satul/
"elevator kelley grains" s.a., 4311 Administratia   79380 Baccealia Baccealia /satul/
  Comun   79418 Baccealia Baccealia /satul/
"elevator kelley grains" s.a.,4300 Anticamera   25355 Кэушень Tighinei
  Brutaria   25075 Кэушень Tighinei
  Contabil-sef   26457 Кэушень Tighinei
  Contabilitatea   26880 Кэушень Tighinei
  Director   26826 Кэушень Tighinei
  Director-executiv   26326 Кэушень Tighinei
  Director-tehnic   26196 Кэушень Tighinei
  Director-tehnic - fax   26675 Кэушень Tighinei
  Economist   26455 Кэушень Tighinei
  Fax /anticamera   26437 Кэушень Tighinei
  Manager, inginer   26327 Кэушень Tighinei
  Paza   26434 Кэушень Tighinei
  Sectorul 2   26367 Кэушень Tighinei
  Sectorul 3   26376 Кэушень Tighinei
"elex" s.r.l., 4329 Comun   93115 Zaim Zaim /satul/
"eminescu mihai" liceul teoretic, 4300 Anticamera   22645 Кэушень Mateevici alexei
  Director   22393 Кэушень Mateevici alexei
"eminescu mihai" liceul teoretic, filiala 1, 4300     23163 Кэушень Pacii
"eminescu mihai" liceul teoretic, filiala 2, 4300     22735 Кэушень Eminescu mihai
"epicentru"al s.r.l. "ms-business-fam" , 4300 Comun   26535 Кэушень Tighinei
"esentex" s.r.l., 7725 Paza   95906 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
  Sef   95908 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
"eudochia bolocan" i.i., 4300 Comun   25117 Кэушень Unirii
"eurosalvia" s.r.l. firma agricola s.pervomaisc, 7725 Dispecerat   95905 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
  Dispecerat s.alexandrovca   94712 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
  Dispecerat s.coscalia   95734 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
  Dispecerat s.gangura   94713 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
"eximbank" b.c. filiala din or.Кэушень, 4300 Casa   21807 Кэушень Stefan cel mare
  Contabil-sef   21815 Кэушень Stefan cel mare
  Director   21805 Кэушень Stefan cel mare
  Operatori   21749 Кэушень Stefan cel mare
"fabindlapte" s.a., 4300 Contabilitatea   25034 Кэушень Tighinei
  Director   25085 Кэушень Tighinei
  Inginer-sef   25036 Кэушень Tighinei
"farmadem" s.r.l. filiala 1 ,4300 Comun   22549 Кэушень Eminescu mihai
"farmadem" s.r.l., 4300 Contabilitatea   22974 Кэушень Pacii
  Director, fax   23480 Кэушень Pacii
  Sectia de recete   23139 Кэушень Pacii
"fenix" s.r.l., 4300 Comun   22884 Кэушень Alba iulia
"fridjoi" i.i., 4300 Receptia   22291 Кэушень Mateevici alexei
"fructalia" s.r.l., 4300 Comun   22587 Кэушень Eminescu mihai
      23631 Кэушень Eminescu mihai
  Contabilitatea   26049 Кэушень Eminescu mihai
      92375 Кэушень Eminescu mihai
"fructalia" s.r.l., 4300 Contabilitatea   92375 Кэушень Eminescu mihai
"fum-prim" s.r.l., 4300 Administratia   26732 Кэушень Tighinei
"gadjigher valeriu" i.i.,4300 Comun   26989 Кэушень Tighinei
"galadas-com" s.r.l., 4323 Administratia   41721 Salcuta Salcuta /satul/
"gara feroviara" i.s. gara Кэинарь, 7702 Dispecerat   33490 Кэинарь, loc.st.cf Gara feroviara
"garile si statiile auto" i.s. (autogara) or. Кэушень, 4300 Dispecerat/informatia   22302 Кэушень Alba iulia
  Sef   23475 Кэушень Alba iulia
"ghermes-agroservice" s.a., 4329 Comun   72623 Zaim Zaim /satul/
"ghiocel negru" s.r.l., 4300     29007 Кэушень Tighinei
  Operator   29006 Кэушень Tighinei
"ghiocel" tabara de odihna pentru copii s.cirnateni, 4313 Comun   92464 Cirnateni Cirnateni /satul/
"giuvaier" magazin de bijuterii,4300     23132 Кэушень Stefan cel mare
"glodea larisa" i.i., 4300     92224 Кэушень Frunze
"gospodar" al i.i. "panis nicolai", 4313     53753 Cirnateni Cirnateni /satul/
"grawe carat asigurari" i.m. s.r.l., 4300 Administratia   22040 Кэушень Eminescu mihai
"incorgaz" s.a.,7730 Statia de reducere-evidenta a gazelor naturale   95341 Тараклия Тараклия/satul/
"intehagro" inspectoratul de stat, 4300 Comun   22386 Кэушень Eminescu mihai
"investprivatbank" s.a. filiala or.Кэушень, 4300 Casa   24392 Кэушень Eminescu mihai
  Director   24360 Кэушень Eminescu mihai
  Specialist coordonator   24359 Кэушень Eminescu mihai
"ion creanga"scoala medie or.Кэушень, 4300 Anticamera   26882 Кэушень Unirii
  Director   25012 Кэушень Unirii
  Director-adjunct   93666 Кэушень Unirii
"irex" filiala din r.m. a consiliului pentru cercetari si schimburi internationale, 4300 Comun   23137 Кэушень Eminescu mihai
"iuval-m" s.r.l., 4300     22915 Кэушень Кантемир dimitrie
"izvorasul haiducului" asociatia de economii si imprumut, 4324 Presedinte   77080 Tanatari Tanatari /satul/
"kodak" al patentului " cozac vladimir", 4300 Comun   22616 Кэушень Eminescu mihai
"la taifas" al i.i."talmazan ion" , 4300     26517 Кэушень Alba iulia
"la tamara" al s.r.l."sald-o" , 4300     23695 Кэушень Eminescu mihai
"lady" salon de frumusete, 4300     21786 Кэушень Mateevici alexei
"larisa tarita" i.i ,4300     23899 Кэушень Eminescu mihai
"leontievo - agro" s.r.l., 4221     45221 Gradinita Gradinita /satul/
"leuntea-vin" s.r.l., 4221     45115 Gradinita Gradinita /satul/
"librarie" s.a., 4300     23674 Кэушень Eminescu mihai
  Director,fax   22103 Кэушень Eminescu mihai
"lirucola" s.r.l., 4300 Sef   22841 Кэушень Eminescu mihai
"listex" s.r.l., 4300 Comun   92848 Кэушень Alba iulia
"litas" al i.i "savca eugenia", 4300 Bar   22147 Кэушень Mateevici alexei
  Receptia   22451 Кэушень Mateevici alexei
"litas" magazinul de cosmetica, 4300 Comun   21976 Кэушень Eminescu mihai
"loteria moldovei" sala de jocuri al patent cozac lilia     24263 Кэушень Eminescu mihai
"ludmila" farmacia 142 , 5716     50246 Copanca Copanca /satul/
"lukoil-moldova" s.r.l., 4300 /corectat 26.07.08/ Comun 23549 Кэушень Alba iulia
"lumea incaltamintei" al i.i "vitalie balica" , 4300 Magazinul   21036 Кэушень Eminescu mihai
"magroselect" i.m. s.r.l. or.Кэинарь, 7700 Specialist principal   32566 Кэинарь Trandafirilor
"mateevici alexei" liceul, 4300 Anticamera   22530 Кэушень Mateevici alexei
  Biroul de informatica   24463 Кэушень Mateevici alexei
  Cantina (str.m.eminescu,8)   24238 Кэушень Mateevici alexei
  Director   22635 Кэушень Mateevici alexei
  Director adjunct   22450 Кэушень Mateevici alexei
"mdm" magazinul de maruntusuri, 4300 Comun   21976 Кэушень Eminescu mihai
"menaj" al s.r.l."mihsilnat" , 4300     26419 Кэушень Tighinei
  Contabilitatea   26788 Кэушень Tighinei
"metalic" s.a., 4300     26845 Кэушень Kogalniceanu mihail
  Director   26854 Кэушень Kogalniceanu mihail
"microinvest" s.r.l. organizatia de microfinantare or. Кэушень, 4300 Comun   22863 Кэушень Eminescu mihai
"mihasi-test-auto" s.r.l., 4300     27608 Кэушень Stefan cel mare
"moara succesului" s.r.l., 4300     26357 Кэушень Kogalniceanu mihail
"modern service" s.a., 4300     22480 Кэушень Eminescu mihai
"modern-service" s.a. casa de prestari servicii or.Кэушень, 4300 Contabilitatea   22791 Кэушень Eminescu mihai
  Cosmetolog   22752 Кэушень Eminescu mihai
  Depozit   22808 Кэушень Eminescu mihai
  Director   22148 Кэушень Eminescu mihai
"modern-service" s.a., frizeria pentru barbati, 4300 Comun   22045 Кэушень Eminescu mihai
"moldcarbune" s.r.l., 4300 Baza   26402 Кэушень Tighinei
"moldcell" s.a., 4300 Comun   21947 Кэушень Eminescu mihai
"moldelectrica" intreprinderea de stat filiala Кэушень, 4300 Inspector   26618 Кэушень Alba iulia
  Inspector principal   26337 Кэушень Alba iulia
"moldova-agroindbank" b.c. filiala Кэушень, 4300 Casa   22392 Кэушень Pacii
  Contabil-sef   22308 Кэушень Pacii
  Contabilitatea   22483 Кэушень Pacii
      24165 Кэушень Pacii
  Director   23086 Кэушень Pacii
  Sectia credite   22590 Кэушень Pacii
      22690 Кэушень Pacii
      23980 Кэушень Pacii
"moldova-agroindbank" s.a. b.c.filiala Кэушень or.Кэинарь, 7700 Paza (temporar deconectat)   32590 Кэинарь Trandafirilor
"moldova-astrovaz" s.r.l., 4300 Comun   21670 Кэушень Eminescu mihai
"moldovatransgaz" s.r.l. filiala Кэушень, 4300 Inginer   22855 Кэушень Trei fintini
  Inginer tehnic superior   24403 Кэушень Trei fintini
"moldovatransgaz" s.r.l., 4300 Comun   52435 Saiti Saiti /satul/
"moldovatransgaz"s.r.l.,7717 Paza   94935 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
"moldtelecom" s.a. centrul de telecomunicatii filiala Кэушень, 4300 Administrator de retea   24444 Кэушень Mateevici alexei
  Anticamera, director (a.iacubovshi)   22370 Кэушень Mateevici alexei
  Asistenta tehnica internet   23545 Кэушень Mateevici alexei
  Contabil-sef   23034 Кэушень Mateevici alexei
  Contabilitatea   22255 Кэушень Mateevici alexei
  Inginer pe calitate   23108 Кэушень Mateevici alexei
  Inginer protectia muncii   23270 Кэушень Mateevici alexei
  Inginer sector retele magistrale   23855 Кэушень Mateevici alexei
  Magazioner   21369 Кэушень Mateevici alexei
  Paza   21380 Кэушень Mateevici alexei
      22930 Кэушень Mateevici alexei
  Sector echipament   22508 Кэушень Mateevici alexei
  Sef sector echipament   23654 Кэушень Mateevici alexei
  Sef sector retele   22440 Кэушень Mateevici alexei
  Sef sector retele urbane   21061 Кэушень Mateevici alexei
  Sef serviciu comercial (r. coroi)   21791 Кэушень Mateevici alexei
  Sef serviciu tehnic (v. avramioti)   23575 Кэушень Mateevici alexei
  Specialist resurse umane   21737 Кэушень Mamateevici alexei
"moldtelecom" s.a. centrul de telecomunicatii filiala Кэушень, 4300 Specialist resurse umane   21737 Кэушень Mateevici alexei
  Biroul centrallizat reparatii Operator 119 Кэушень Mateevici alexei
  Biroul decontari, instalari, reperfectari, servicii suplimentare Operator (directia 243) 21750 Кэушень Mateevici alexei
  Biroul trafic telefon, telegraf (convorbiri prin cabine, fax) Fax 22670 Кэушень Mateevici alexei
    Operator 22048 Кэушень Mateevici alexei
    Telegraf 1699 Кэушень Mateevici alexei
  Serviciu clientela (decontari, achitari) Specialist (lucru cu debitorii, directia 243) 21199 Кэушень Mateevici alexei
  Serviciu comercial Sef serviciul comercial 21792 Кэушень Mateevici alexei
    Serviciul informatii 1188 Кэушень Mateevici alexei
    Specialist max dsl 24000 Кэушень Mateevici alexei
    Telefonia mobila "unite" 92696 Кэушень Mateevici alexei
"moldtelecom" s.a. filiala Кэинарь, 7700 Asistenta tehnica internet   32357 Кэинарь Trandafirilor
  Contabil sef (t.cantir)   32770 Кэинарь Trandafirilor
  Contabil(g.borzin)   32506 Кэинарь Trandafirilor
  Depozit   32844 Кэинарь Trandafirilor
  Director(s.cerbusca)   32370 Кэинарь Trandafirilor
      32570 Кэинарь Trandafirilor
      32575 Кэинарь Trandafirilor
  Fax   33270 Кэинарь Trandafirilor
  Inginer calitate   33506 Кэинарь Trandafirilor
  Operator   32106 Кэинарь Trandafirilor
  Operator persoane fizice   32106 Кэинарь Trandafirilor
  Operator persoane juridice   32106 Кэинарь Trandafirilor
  Sef serviciul comercial(t.ignat)   32470 Кэинарь Trandafirilor
  Sef serviciul retele(n.culev)   32108 Кэинарь Trandafirilor
  Serviciul echipament rural   33399 Кэинарь Trandafirilor
  Serviciul echipament urban   33443 Кэинарь Trandafirilor
  Serviciul paza   32455 Кэинарь Trandafirilor
  Serviciul resurse umane   32870 Кэинарь Trandafirilor
  Specialist maxdsl   31118 Кэинарь Trandafirilor
  Specialist serviciu personal   32361 Кэинарь Trandafirilor
  Biroul centralizat reparatii Operator 119 Кэинарь Trandafirilor
    Operator 33508 Кэинарь Trandafirilor
  Biroul trafic telefon,telegraf,punctul de convorbiri,xerox,fax Fax 30179 Кэинарь Trandafirilor
    Operator 33287 Кэинарь Trandafirilor
  Serviciul comercial Sef serviciul comercial(t.ignat) 32470 Кэинарь Trandafirilor
"moldvama grup" intreprinderea de stat, 4300 Comun   26191 Кэушень Tighinei
"nafirt" s.r.l., 7700     33546 Кэинарь Trandafirilor
"navi-plus" s.r.l., 4300 Contabilitatea   26638 Кэушень Tighinei
  Paza   26637 Кэушень Tighinei
"nic-prim" s.r.l., 4300 Dispecerat   23366 Кэушень Stefan cel mare
"nicolenco" i.i., 4300 Comun   26544 Кэушень Tighinei
"niconat" s.r.l.,4300     21344 Кэушень Pacii
"nostim" s.r.l.statia de alimentare cu petrol s.Тараклия, 7730     61321 Тараклия Тараклия/satul/
"oazis" magazinul de vesela, 4300     21825 Кэушень Eminescu mihai
"oficiul cadastral teritorial Кэинарь" filiala i.s. "cadastru", 7700 Specialist principal   32969 Кэинарь Negraia constantin
"onoi valerii ion" gospodaria taraneasca, 4311 Comun   79385 Baccealia Baccealia /satul/
"orange moldova" s.a., 4300     23029 Кэушень Eminescu mihai
"oregon" s.r.l., 4325     56351 Tanatarii noi Tanatarii noi /satul/
"Орхей-vit" s.a. fabrica de conserve or. Кэушень, 4300 Contabilitatea   92337 Кэушень Tighinei
  Depozit   92319 Кэушень Tighinei
  Director, anticamera   25272 Кэушень Tighinei
  Paza   25497 Кэушень Tighinei
"osadcenco vasile" gospodaria taraneasca, 5716 Comun   50118 Copanca Copanca /satul/
"pantelimon erhan" liceul teoretic din s.tanatari, 4324 Director   77280 Tanatari Tanatari /satul/
"patrunjel sergiu" i.i., 4300 Comun   23287 Кэушень Pacii
"peco-27" statia de alimentare cu petrol a i.c.s. "petrom-moldova" s.a. or. Кэушень, 4300     21859 Кэушень Basarabiei
"peco-85" statia de alimentare cu petrol a i.c.s. "petrom-moldova" s.a. sat. zaim, 4329 Comun / paralel   93115 Zaim Zaim /satul/
"persolvit prim" s.r.l. or.Кэинарь, 7700 Contabilitatea   33283 Кэинарь Mateevici alexei
  Depozit   94830 Кэинарь Mateevici alexei
  Director   32163 Кэинарь Mateevici alexei
"petru belciug" notar privat, 4300 Anticamera   22039 Кэушень Mesterul stanciu
"petru dumitrasco" i.i., 4300 Comun   22906 Кэушень Pacii
"pi-caft" firma (la cotofana) Кэинарь, 7700 Depozit   94866 Кэинарь Padurilor
  Director   94888 Кэинарь Padurilor
"piscicola acvatic" s.a., 4300 Comun   26762 Кэушень Alba iulia
"piscicola acvatic"s.a.,4327 Paza   92292 Ucrainca Ucrainca /satul/
"plaromiar" s.r.l.,7714 Comun   94039 Chircaiestii noi Chircaestii noi/satul/
"plastregal" s.r.l., 4300     93122 Кэушень Eminescu mihai
"plopi" asociatia de economii si imprumut,4321 Administrtia   92084 Plop-stiubei Plop-stiubei /satul/
"pomusor" asociatia de economii si imprumut, 4326 Presedinte   78517 Tocuz Tocuz /satul/
"post-prodagro" s.r.l., 4328 Comun   42600 Ursoaia Ursoaia /satul/
"posta moldovei Кэушень" gara Кэинарь, 7702 Oficiul postal   33433 Кэинарь, loc.st.cf Gara Кэинарь/satul/
"posta moldovei Кэушень" or,Кэинарь, 7700     32233 Кэинарь Trandafirilor
"posta moldovei Кэушень" s.baimaclia, 7711     94533 Baimaclia Baimaclia/satul/
"posta moldovei Кэушень" s.chircaestii noi, 7714     94233 Chircaiestii noi Chircaestii noi/satul/
"posta moldovei Кэушень" s.cirnatenii noi, 7717     64233 Cirnateni Cirnateni /satul/
"posta moldovei Кэушень" s.ciuflesti, 7716     65233 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
"posta moldovei Кэушень" s.constantinovca, 7719     69233 Constantinovca Constantinovca /satul/
"posta moldovei Кэушень" s.coscalia, 7720     96633 Coscalia Coscalia /satul/
"posta moldovei Кэушень" s.florica(plop), 7726     94333 Florica Florica /satul/
"posta moldovei Кэушень" s.pervomaisc, 7725     95833 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
"posta moldovei Кэушень" s.surchiceni, 7729 Orficiul postal   95033 Surchiceni Surchiceni/satul/
"posta moldovei Кэушень" s.Тараклия, 7730 Oficiul postal   61233 Тараклия Тараклия/satul/
"povestea" cafenea al cooperativei de consum "tighina", 4300 Comun   21149 Кэушень Eminescu mihai
"pro familia" asociatia psihologilor tighina. centrul maternal,4300 Asistenti sociali, psiholog, coordonator de serviciu   25779 Кэушень Ana si alexandru
  Director   26835 Кэушень Ana si alexandru
"prometeu" liceul teoretic din s. copanca, 5716     50589 Copanca Copanca /satul/
"qbe asito" s.a. companie de asigurare filiala Кэушень,4300 Contabil-sef   23806 Кэушень Pacii
  Contabilitate   22137 Кэушень Pacii
  Director   23945 Кэушень Pacii
  Manager   23904 Кэушень Pacii
"rad & ros"[rad and ros] s.r.l., 4300 Comun   92737 Кэушень Eminescu mihai
"radiocomunicatii" intreprinderea de stat, 4300     92058 Кэушень Frunze
"red-centru" s.a. Кэушень ("union fenosa"), 4300 Dispecerat   20474 Кэушень Alba iulia
      20475 Кэушень Alba iulia
"regalia-adt"s.r.l.,4300 Administratia   26672 Кэушень Tighinei
  Comun   26671 Кэушень Tighinei
"registru" centrul resurselor informationale de stat (inmatriculare), 4300     25935 Кэушень Kogalniceanu mihail
"registru" centrul resurselor informationale de stat (pasapoarte), 4300     26878 Кэушень Kogalniceanu mihail
"registru" centrul resurselor informationale de stat (pasapoarte), 4300 Comun   26878 Кэушень Kogalniceanu mihail
      26883 Кэушень Kogalniceanu mihail
"registru" i.s.centru evidenta si documentarea populatiei, (sectia de pasapoarte) fil.Кэинарь, 7700 Oficiul de pasapoarte   32974 Кэинарь Trandafirilor
  Seful oficiului   33348 Кэинарь Trandafirilor
"romstal-trade" i.m., 4300 Comun   23392 Кэушень Eminescu mihai
  Comun,fax   23209 Кэушень Eminescu mihai
"ruditim" s.r.l., 4328 Comun   92028 Ursoaia Ursoaia /satul/
"saiti-vin" s.a., 4322     52147 Saiti Saiti /satul/
  Director   52284 Saiti Saiti /satul/
  Laboratorul   52246 Saiti Saiti /satul/
  Paza   52282 Saiti Saiti /satul/
"salcic-service" cooperativa de intreprinzatori de prestari servicii agricole, 4323 Presedinte   41100 Salcuta Salcuta /satul/
"salcuta" s.r.l. fabrica de vin, 4323 Director / contabilitatea   41648 Salcuta Salcuta /satul/
  Electrician   41143 Salcuta Salcuta /satul/
  Paza   41486 Salcuta Salcuta /satul/
  Sectia de turnare   41300 Salcuta Salcuta /satul/
  Tehnolog   41279 Salcuta Salcuta /satul/
      41296 Salcuta Salcuta /satul/
  Depozitul din s. zaim Comun 72559 Zaim Zaim /satul/
"salubritate si amenajare" intreprinderea municipala or.Кэушень, 4300 Contabilitatea   22373 Кэушень Stefan cel mare
  Director   23503 Кэушень Stefan cel mare
"sano" al "beldaprim" s.r.l., 4300 Comun   21529 Кэушень Кантемир dimitrie
"sectia de alimentare cu energie electrica Басарабяска", filiala or.Кэинарь, 7700 Dispecerat   33536 Кэинарь, loc.st.cf Gara feroviara
"seminte-agro" s.a., 4300 Contabilitatea   25765 Кэушень Tighinei
  Director   93333 Кэушень Tighinei
  Paza   25138 Кэушень Tighinei
"setup" s.r.l. , 4300 Comun   23241 Кэушень Stefan cel mare
"sevcenco taras" i.i,4300     24459 Кэушень Mateevici alexei
"sibstar" s.r.l., 4300     29050 Кэушень Tighinei
"silvita -prim" s.r.l. gospodaria agricola s.ciuflesti, 7716 Brigada de tractoare   95235 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
  Depozit de cereale   95234 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
  Director, contabilitatea   65236 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
"solgon-i" s.r.l.,4300 Comun   92233 Кэушень Poleanicikin
      92244 Кэушень Poleanicikin
"spectru" organizatie non guvernamentala, 4300     26804 Кэушень Stefan cel mare
"speranta" asociatia obsteasca a pedagogilor si parintilor s.Тараклия, 7730 Director   60402 Тараклия Тараклия/satul/
"speranta-lungu" i.i., 4221 Comun   45086 Gradinita Gradinita /satul/
"spicusor" magazin de produse alimentare a cooperativei de consum "tighina", 4300     22335 Кэушень Eminescu mihai
"spitalul raional Кэушень" institutie medico-sanitara publica, 4300 Anticamera   26094 Кэушень Gagarin
  Cazangeria   25446 Кэушень Gagarin
  Comitetul sindical   26909 Кэушень Gagarin
  Contabil-sef   26471 Кэушень Gagarin
  Director-economist   26524 Кэушень Gagarin
  Economist   26571 Кэушень Gagarin
  Epidemiolog   26585 Кэушень Gagarin
  Farmacia   26486 Кэушень Gagarin
  Inginer metrolog   26585 Кэушень Gagarin
  Medic-sef   26595 Кэушень Gagarin
  Medic-sef adjunct medicina specializata   26478 Кэушень Gagarin
  Morga   26488 Кэушень Gagarin
  Raspunzator pe gospodarie   25925 Кэушень Gagarin
  Reanimatia   26490 Кэушень Gagarin
  Sectia boli infectioase 1   26479 Кэушень Gagarin
  Sectia boli infectioase 2   26500 Кэушень Gagarin
  Sectia cadre   26480 Кэушень Gagarin
  Sectia chirurgie   26481 Кэушень Gagarin
  Sectia de copii   26512 Кэушень Gagarin
  Sectia endoscopie   25014 Кэушень Gagarin
  Sectia ginecologie   26502 Кэушень Gagarin
  Sectia internare   26489 Кэушень Gagarin
  Sectia neurologie   26507 Кэушень Gagarin
  Sectia psihiatrie   26914 Кэушень Gagarin
  Sectia terapie 1   26450 Кэушень Gagarin
  Sectia terapie 2   25976 Кэушень Gagarin
  Sectia transfuziologie   26904 Кэушень Gagarin
  Sectia traumatologie   26454 Кэушень Gagarin
      26485 Кэушень Gagarin
  Sectia urologie   26508 Кэушень Gagarin
      26919 Кэушень Gagarin
  Sef sectia consultativa   26911 Кэушень Gagarin
  Sora superioara   26436 Кэушень Gagarin
"Штефан Водэ-gaz" s.r.l., sectorul Кэушень, 4300 Avarierea   904 Кэушень Pietre vechi
  Contabilitatea   22322 Кэушень Pietre vechi
  Controlorii   23195 Кэушень Pietre vechi
  Depozit (str.tighina,3)   26576 Кэушень Pietre vechi
  Directorul   23684 Кэушень Pietre vechi
  Dispecerat s.gradinita   45238 Кэушень Pietre vechi
  Dispecerat s.tocuz   78908 Кэушень Pietre vechi
  Dispecirat s.copanca   50904 Кэушень Pietre vechi
  Dispecirat s.firladeni   57280 Кэушень Pietre vechi
  Dispecirat s.gradinita   92632 Кэушень Pietre vechi
  Dispecirat s.grigorievca   75243 Кэушень Pietre vechi
  Dispecirat s.hagimus   58252 Кэушень Pietre vechi
  Dispecirat s.saiti   52431 Кэушень Pietre vechi
  Dispecirat s.zaim   72339 Кэушень Pietre vechi
  Inginerii   24183 Кэушень Pietre vechi
  Maistrii de sector   23486 Кэушень Pietre vechi
  Operatori   23630 Кэушень Pietre vechi
  Serviciul de avariere   24171 Кэушень Pietre vechi
"stefan- voda gaz" s.r.l. or.Кэушень, 4300 Avariere   904 Кэушень Pietre vechi
"studio-l" s.r.l., 4300 Comun   23353 Кэушень Eminescu mihai
"succes" s.a., 4300     26605 Кэушень Alba iulia
  Contabil- sef   26678 Кэушень Alba iulia
  Director   26146 Кэушень Alba iulia
  Paza   26499 Кэушень Alba iulia
  Secretar-referent   26201 Кэушень Alba iulia
"suvorov-vin" s.r.l., 4300 Anticamera   25651 Кэушень Tighinei
  Contabilitatea   25785 Кэушень Tighinei
      26429 Кэушень Tighinei
  Director   23355 Кэушень Titighinei
"suvorov-vin" s.r.l., 4300 Director   23355 Кэушень Tighinei
"svimun-prim" cooperativa de producere ,7701 Comun   94839 Кэинарь Soltis ion
"t.schmidt landbau"[smidt landbau] s.r.l., 4329     93146 Zaim Zaim /satul/
"talmazan ion" i.i.,4300 Magazinul de produse alimentare   25525 Кэушень Unirii
"tanca-agroservice" s.r.l., 7720 Sef   96935 Coscalia Coscalia /satul/
"taniac-lg" s.r.l. reprezentanta in s. chircaiesti,4312 Servicii de electromontare   54600 Chircaiesti Chircaesti /satul/
"taniac-lg" s.r.l., 4300 Contabilitatea   26362 Кэушень Tighinei
  Director   26364 Кэушень Tighinei
"taxistar-d"s.r.l.,4300 Dispecerat   93339 Кэушень Poleanicikin
"tehagroterra" s.r.l., 4300 Comun   26995 Кэушень Tighinei
"teleradio-moldova" compania de stat, 4300     23707 Кэушень Mateevici alexei
"theobroma" farmacia 58 or.Кэинарь, 7700 Comun (temporar deconectat)   33140 Кэинарь Trandafirilor
"theobroma" farmacia 58 s.Тараклия, 7730 Comun   61271 Тараклия Тараклия/satul/
"tighina" centrul pentru voluntariat, 4300 Director   23099 Кэушень Mesterul radu
"tighina" cooperativa de consum, magazinul 2, 4300 Comun   22243 Кэушень Кантемир dimitrie
"tighina" i.s. pentru silvicultura , 5716     50382 Copanca Copanca /satul/
"tighina" i.s. pentru silvicultura,4300 Ocolul silvic   92280 Кэушень Mateevici alexei
"tighina" magazin de produse alimentare a cooperativei de consum "tighina", 4300 Comun   22849 Кэушень Eminescu mihai
"tighina-vin" s.r.l., 4300 Contabil- sef   26301 Кэушень Tighinei
  Director-adjunct   25216 Кэушень Tighinei
  Laboratorul   25978 Кэушень Tighinei
  Paza   26299 Кэушень Tighinei
  Sectia de turnare   26621 Кэушень Tighinei
"tirex-petrol" s.a., 4300 Contabil-sef   26361 Кэушень Tighinei
  Contabilitatea   26360 Кэушень Tighinei
  Director   26565 Кэушень Tighinei
  Paza   26358 Кэушень Tighinei
  Statia de alimentare 50 (str.tighina,1)   22781 Кэушень Tighinei
  Statia de alimentare 52 s.hadjimus   92230 Кэушень Tighinei
  Statia de alimentare 54 (str.alba iulia,48)   26004 Кэушень Tighinei
"translogistic" s.r.l.,4300 Comun   92548 Кэушень Tighinei
"triticalex" s.r.l., 4318 Brigada   92500 Grigorievca Grigorievca /satul/
  Contabilitatea   75217 Grigorievca Grigorievca /satul/
  Ferma   93500 Grigorievca Grigorievca /satul/
  Moara   75248 Grigorievca Grigorievca /satul/
  Presedintele, secretara   75002 Grigorievca Grigorievca /satul/
"troianus" magazinul de produse alimentare a cooperativei de consum "tighina", 4300 Comun   26608 Кэушень Tighinei
"tudos" i.i. magazin de produse alimentare, 4300     21072 Кэушень Eminescu mihai
"v.s. export" s.r.l. (pe teritoriul pietei), 7700 Produse alimentare   32151 Кэинарь Mateevici alexei
"v.s. export" s.r.l. ferma de porci, 2077 Comun   94825 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
  Sef   64472 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
"v.s.export" s.r.l. 7700 Contabilitatea   31012 Кэинарь, loc.st.cf Gara Кэинарь/satul/
  Director   31013 Кэинарь, loc.st.cf Gara Кэинарь/satul/
"v.s.export" s.r.l. fabrica de vin s.Кэинарь, 2077 Director / paza   31011 Кэинарь, loc.st.cf Gara Кэинарь
  Laborator   31008 Кэинарь, loc.st.cf Gara Кэинарь
  Paza   31009 Кэинарь, loc.st.cf Gara Кэинарь
"valah" s.r.l., 4300 Administratia   29008 Кэушень Tighinei
"valea leoanei" asociatia de economii si imprumut, 5716 Presedinte   50583 Copanca Copanca /satul/
"valea podului" asociatia de economii si imprumut, 4329 Contabil- sef   72818 Zaim Zaim /satul/
  Presedinte   74160 Zaim Zaim /satul/
"valentina cramarenco", notar privat, 4300 Anticamera   22459 Кэушень Mesterul stanciu
  Comun   21697 Кэушень Mesterul stanciu
"valul lui traian" asociatia de economii si imprumut,4328     42507 Ursoaia Ursoaia /satul/
"veliad-com" s.r.l., 4300     26635 Кэушень Tighinei
      26636 Кэушень Tighinei
"verena-lux" s.r.l., 4300 Contabilitatea   23521 Кэушень Stefan cel mare
"vicon" asociatia obstiasca s.Тараклия ,7730 Director   61219 Тараклия Тараклия/satul/
"victoria gutu" i.i., 4329 Comun   72515 Zaim Zaim /satul/
"victoria" magazinul industrial al coop. consum tighina or.Кэушень,4300     22667 Кэушень Eminescu mihai
"victoriabank" b.c. filiala 5 or. Кэушень, 4300 Casa   21582 Кэушень Stefan cel mare
  Contabil-sef   21585 Кэушень Stefan cel mare
  Director,fax   24552 Кэушень Stefan cel mare
  Sala de operatiuni   24589 Кэушень Stefan cel mare
  Sectia credite   22981 Кэушень Stefan cel mare
"vioricafarm" s.r.l., 4300 Comun   26879 Кэушень Unirii
"vivalen-tim" s.r.l., 4300     21132 Кэушень Eminescu mihai
"vladiox" s.r.l., 4300     22156 Кэушень Eminescu mihai
      92559 Кэушень Eminescu mihai
"zaremcom-prim" s.r.l., 4300     93111 Кэушень Kogalniceanu mihail
  Director,contabilitatea   93112 Кэушень Kogalniceanu mihail
Agentia ecologica centru, 4300 Inspectori   23769 Кэушень Mateevici alexei
  Sef   23767 Кэушень Mateevici alexei
Agentia ecologica regionala or.Кэушень, filiala or.Кэинарь, 7700 Inspector   32533 Кэинарь Stefan cel mare
Agentia nationala de asigurari in medicina, 4300 Anticamera, fax   26503 Кэушень Gagarin
  Consultant   26122 Кэушень Gagarin
  Consultant informatician   26100 Кэушень Gagarin
  Contabil-sef   26131 Кэушень Gagarin
  Medici experti   25281 Кэушень Gagarin
Agentia pentru ocuparea fortei de munca raionul Кэушень, 4300 Sala de autoocupare   23073 Кэушень Mateevici alexei
  Sef/ contabil/ fax   23055 Кэушень Mateevici alexei
  Specialist   23344 Кэушень Mateevici alexei
Agentia sanitar-veterinara si pentru siguranta produselor de origine animala , 4300 Comun   92366 Кэушень Tighinei
Agentia teritoriala Кэушень a companiei nationale de asigurari in medicina filiala or.Кэинарь, 7700 Specialist coordonator   32877 Кэинарь Trandafirilor
Alimentara 1 a cooperativei de consum din s. hagimus, 4319 Comun   58248 Hagimus Hadgimus /satul/
Alimentara 3 a cooperativei de consum din s. hagimus, 4312     54271 Chircaiesti Chircaesti /satul/
Alimentara 4 a cooperativei de consum din s. hagimus, 4328     42267 Ursoaia Ursoaia /satul/
Alimentara 4 a cooperativei de consum s. copanca, 5716     50287 Copanca Copanca /satul/
Alimentara 6 a cooperativei de consum s. copanca, 5716     50526 Copanca Copanca /satul/
Alimentara 8 a cooperativei de consum din s. hagimus, 4314     57284 Firladeni Firladeni /satul/
Arhiva consiliului raional Кэушень,4300     22193 Кэушень Eminescu mihai
Asistenta medicala de urgenta Dispecerat   903 Кэинарь Trandafirilor
Asistenta medicala de urgenta, Кэинарь, 7700 Urgenta   903 Кэинарь Trandafirilor
Asistenta medicala urgenta statia zonala "centru" Кэушень, 4300 Salvarea(urgenta)   903 Кэушень Gagarin
  Urgenta medicala Кэушень   26558 Кэушень Gagarin
      26682 Кэушень Gagarin
  Urgenta medicala o.Кэинарь, 7701 Dispecerat 32203 Кэинарь Trandafirilor
  Urgenta medicala s. copanca, 5716 Dispecerat 50303 Copanca Copanca /satul/
  Urgenta medicala s. tocuz, 4326 Dispecerat 78803 Tocuz Tocuz /satul/
  Urgenta medicala s.Тараклия, 7730 Dispecerat 61359 Тараклия Тараклия/satul/
Asociatia de economii si imprumut s.cirnatenii noi, 7717 Specialist principal   64439 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
Asociatia de economii si imprumut s.cirnatenii noi, 7717 Specialist principal   64439 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
Asociatia de economii si imprumut s.firladeni, 4314 Presedinte   57369 Firladeni Firladeni /satul/
Asociatia psihologolor tighina. centrul asistenta sociala a tinerilor, 4300 Director   26975 Кэушень Ana si alexandru
Asociatia psihologolor tighina. serviciul fomare-integrare profesionala, 4300 Coordonator de proiect   21680 Кэушень Mateevici alexei
Asociatie obsteasca prosperitatea social-economica Кэинарь, 7700 Presedinte   33251 Кэинарь Negraia constantin
Azilul raional de batrini s.tanatari, 4324 Contabil-sef   77551 Tanatari Tanatari /satul/
  Director   77240 Tanatari Tanatari /satul/
  Sora medicala   77550 Tanatari Tanatari /satul/
Azilul raional de batrini, 7700 Contabilitatea   33408 Кэинарь Alexandru cel bun
  Director   33355 Кэинарь Alexandru cel bun
B.c. "banca sociala" s.a. filiala Кэушень, 4301 Contabil- sef   21631 Кэушень Eminescu mihai
  Contabilitatea   22775 Кэушень Eminescu mihai
  Director   22394 Кэушень Eminescu mihai
  Economist   23673 Кэушень Eminescu mihai
  Paza   21000 Кэушень Eminescu mihai
  Programator   21194 Кэушень Eminescu mihai
B.c. "banca sociala" s.a., reprezentanta 72, 4301 Casa de schimb valutar (csv) / transferuri rapide - cerere ar   26885 Кэушень Unirii
B.c."moldindconbank" s.a. filiala din or. Кэушень, 4300 Casa de schimb valutar/csv   23479 Кэушень Mateevici alexei
  Contabilitatea   23345 Кэушень Mateevici alexei
  Sectia credite   24397 Кэушень Mateevici alexei
  Casa de schimb valutar (str. mihail kogalniceanu nr.8)(in incinta sectiei pasapoarte) Economist 25873 Кэушень Kogalniceanu mihail
Biblioteca din s.grigorievca,4318 Comun   75236 Grigorievca Grigorievca /satul/
Biblioteca din s.plop-stiubei, 4321     59207 Plop-stiubei Plop-stiubei /satul/
Biblioteca publica din or.Кэушень, 4300 Director   22066 Кэушень Mateevici alexei
  Relatii cu publicul   22517 Кэушень Mateevici alexei
      23309 Кэушень Mateevici alexei
Biblioteca publica din s. zaim, 4329 Bibliotecara   72284 Zaim Zaim /satul/
Biroul consultatie juridica, 4300 Comun   22256 Кэушень Stefan cel mare
Biroul de proiectari, prospectiuni si servicii din raionul Кэушень, 4300 Specialistii   23729 Кэушень Pacii
Biroul de servicii funerare al patent zolotariov tatiana, 4300 Comun   21515 Кэушень Pietre vechi
Biroul notarial de stat or.Кэушень, 4300 Sef   23714 Кэушень Mateevici alexei
Biroul politiei rutiere raionului Кэушень,4300 Comun   22338 Кэушень Pacii
  Inspectorul pentru practica administrativa   23588 Кэушень Pacii
  Sef   23330 Кэушень Pacii
Biroul vamal Бендеры, 4300 Anticamera   21386 Кэушень Mesterul stanciu
  Casa   21846 Кэушень Mesterul stanciu
  Contabilitatea   22867 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia administrativa - gospodareasca   21052 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia analiza riscurilor   21053 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia de tranzactii economice exetrne   23895 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia economica   23889 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia economie si control financiar   22005 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia informatie   23130 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia informationala si statistica   23780 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia lupta cu contrabanda   22402 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia originea marfii   21051 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia sinteza, prognozarea si evidenta contabila   21050 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia supraveghere   22803 Кэушень Mesterul stanciu
  Sector administrativ   22180 Кэушень Mesterul stanciu
  Sef   22680 Кэушень Mesterul stanciu
      23852 Кэушень Mesterul stanciu
  Sef sectia economii   23451 Кэушень Mesterul stanciu
  Sef sectia informationala   22737 Кэушень Mesterul stanciu
  Sef sectia tranzactii economice externe   22344 Кэушень Mesterul stanciu
  Sef-adjunct   23773 Кэушень Mesterul stanciu
      24309 Кэушень Mesterul stanciu
  Serviciul de garda   22742 Кэушень Mesterul stanciu
  Serviciul juridic   23213 Кэушень Mesterul stanciu
Biserica ortodoxa "acoperamintul maicii domnului", 7717 Telefon de relatii   64296 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
Biserica ortodoxa "cuvioasa paraschiva", 7716 Telefon de pelatii   65366 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
Biserica ortodoxa "sfintul arhanghel mihail si gavril",7701 Telefon de relatii   33252 Кэинарь Mateevici alexei
Biserica ortodoxa"adormirea maicii domnului",7714     94258 Chircaiestii noi Chircaestii noi/satul/
Biserica ortodoxa, 7720     96681 Coscalia Coscalia /satul/
Camera de comert si industrie filiala tighina or. Кэушень, 4300 Contabilitatea,expertii   21711 Кэушень Frunze
  Director   23804 Кэушень Frunze
  Director-adjunct   23697 Кэушень Frunze
  Specialist   22436 Кэушень Frunze
Camera inregistrarii de stat oficiul Кэушень, 4300 Registratorul de stat or.Кэушень   23430 Кэушень Mateevici alexei
  Specialist   23958 Кэушень Mateevici alexei
Caminul al liceul "a. mateevici", 4300 Comun   25817 Кэушень Ana si alexandru
Casa corpului didactic or. Кэушень, 4300 Director   22264 Кэушень Pacii
Casa de cultura raionul Кэушень, 4300     22527 Кэушень Pacii
  Relatii cu publicul   23665 Кэушень Pacii
Casa limbii romane, 4300 Director   21963 Кэушень Eminescu mihai
Casa muzeu "alexei mateevici" Sef   33257 Кэинарь Mateevici alexei
Casa nationala de asigurari sociale or.Кэушень, 4300 Directia calcul drepturilor sociale   24439 Кэушень Mateevici alexei
  Directia pensii   22129 Кэушень Mateevici alexei
  Director   22071 Кэушень Mateevici alexei
  Director-adjunct   22962 Кэушень Mateevici alexei
  Front oficiul directia calcul drepturilor sociale   23528 Кэушень Mateevici alexei
  Front oficiul directia venituri   22326 Кэушень Mateevici alexei
  Sectia evidenta individuala a contributiilor   23816 Кэушень Mateevici alexei
  Sef directia calcul drepturilor sociale   23176 Кэушень Mateevici alexei
  Sef directia venituri   24140 Кэушень Mateevici alexei
Casa teritoriala de asigurari sociale or.Кэинарь, 7700 Comun   32150 Кэинарь Mateevici alexei
Casa valutara al b.c. "banca sociala" s.a. or.Кэушень,4300 Casier   24269 Кэушень Gagarin
Centrul de asistenta si dezvoltare a businessului mic din or. Кэушень, 4300 Comun   21685 Кэушень Mateevici alexei
Centrul de medicina legala filiala Кэушень, 4300 Sef   26903 Кэушень Eminescu mihai
Centrul de medicina preventiva raionul Кэушень, 4300 Analiza terenurilor pentru constructii   26026 Кэушень Ana si alexandru
  Anticamera   26875 Кэушень Ana si alexandru
  Contabilitatea   25099 Кэушень Ana si alexandru
  Laboratorul bacteriologic   25362 Кэушень Ana si alexandru
  Medic-sef adjunct   25487 Кэушень Ana si alexandru
  Medic-sef, fax   25742 Кэушень Ana si alexandru
  Sectia epidemiologie   26894 Кэушень Ana si alexandru
  Sectia management sanitaro-epidemiologic   25766 Кэушень Ana si alexandru
  Sectorul igiena alimentatiei   25367 Кэушень Ana si alexandru
  Sectorul igiena muncii   25378 Кэушень Ana si alexandru
  Sectorul parazitologie si dezinfectie   25364 Кэушень Ana si alexandru
Centrul de posta Кэушень, 4300 Anticamera   22355 Кэушень Mamateevici alexei
Centrul de posta Кэушень, 4300 Anticamera   22355 Кэушень Mateevici alexei
  Contabil-sef   21577 Кэушень Mateevici alexei
  Contabilitatea   22242 Кэушень Mateevici alexei
  Director   22270 Кэушень Mateevici alexei
  Economist   22317 Кэушень Mateevici alexei
  Sala de sortare   22271 Кэушень Mateevici alexei
  Sectia economii, sectia de cadre   22770 Кэушень Mateevici alexei
  Seful sectiei exploatare   22142 Кэушень Mateevici alexei
Centrul de reabilitare Тараклия, 7730 Sef   61499 Тараклия Тараклия/satul/
Centrul didactic din s. salcuta, 4323 Director   41340 Salcuta Salcuta /satul/
Centrul informational tighina or. Кэушень, 4300     23999 Кэушень Mesterul radu
Centrul medicilor de familie "Кэушеньi-vechi", 4300 Comun   27201 Кэушень Stefan cel mare
Centrul medicilor de familie "gara", 4300     26403 Кэушень Tighinei
Centrul medicilor de familie din s. baccealia, 4311     79224 Baccealia Baccealia /satul/
Centrul medicilor de familie din s. chircaiesti, 4312     54224 Chircaiesti Chircaesti /satul/
Centrul medicilor de familie din s. cirnateni, 4313     53234 Cirnateni Cirnateni /satul/
Centrul medicilor de familie din s. copanca, 5716     50363 Copanca Copanca /satul/
Centrul medicilor de familie din s. firladeni, 4314     57240 Firladeni Firladeni /satul/
Centrul medicilor de familie din s. firladenii-noi, 4315     92309 Firladenii noi Firladenii noi /satul/
Centrul medicilor de familie din s. gradinita, 4221     45203 Gradinita Gradinita /satul/
Centrul medicilor de familie din s. grigorievca, 4318     75218 Grigorievca Grigorievca /satul/
Centrul medicilor de familie din s. hagimus, 4319     58246 Hagimus Hadgimus /satul/
Centrul medicilor de familie din s. leuntea, 4223     92612 Leuntea Leuntea /satul/
Centrul medicilor de familie din s. opaci, 4320     73235 Opaci Opaci /satul/
Centrul medicilor de familie din s. plop-stiubei, 4321     92067 Plop-stiubei Plop-stiubei /satul/
Centrul medicilor de familie din s. saiti, 4322     52252 Saiti Saiti /satul/
Centrul medicilor de familie din s. salcuta, 4323     41596 Salcuta Salcuta /satul/
Centrul medicilor de familie din s. tanatari, 4324     77213 Tanatari Tanatari /satul/
Centrul medicilor de familie din s. tanatarii-noi, 4325     56236 Tanatarii noi Tanatarii noi /satul/
Centrul medicilor de familie din s. tocuz, 4326     78290 Tocuz Tocuz /satul/
Centrul medicilor de familie din s. ucrainca, 4327     71232 Ucrainca Ucrainca /satul/
Centrul medicilor de familie din s. ursoaia     42266 Ursoaia Ursoaia /satul/
Centrul medicilor de familie din s. zaim, 4329     72256 Zaim Zaim /satul/
      72280 Zaim Zaim /satul/
Centrul medicilor de familie or.Кэинарь, 7700 Contabilitatea   32851 Кэинарь Alexandru cel bun
  Medic sef,fax   32448 Кэинарь Alexandru cel bun
  Registratura   32484 Кэинарь Alexandru cel bun
Centrul medicilor de familie or.Кэушень, 4300 Anticamera   26973 Кэушень Ana si alexandru
  Contabilitatea   26974 Кэушень Ana si alexandru
  Farmacia   26906 Кэушень Ana si alexandru
  Garaj   26913 Кэушень Ana si alexandru
  Laboratorul clinic   26390 Кэушень Ana si alexandru
  Registratura   25762 Кэушень Ana si alexandru
  Sectia consultativa   26916 Кэушень Ana si alexandru
  Sectia statistica   26708 Кэушень Ana si alexandru
  Sef   26633 Кэушень Ana si alexandru
  Sef de gospodarie   25136 Кэушень Ana si alexandru
  Sef-adjunct   25920 Кэушень Ana si alexandru
  Sora superioara   25763 Кэушень Ana si alexandru
Centrul medicilor de familie s.baimaclia, 7711 Comun   94767 Baimaclia Baimaclia/satul/
Centrul medicilor de familie s.baurci, 7714     95505 Baurici Baurci/satul/
Centrul medicilor de familie s.chircaestii noi, 7714     94015 Chircaiestii noi Chircaestii noi/satul/
Centrul medicilor de familie s.cirnatenii noi, 7717     64519 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
Centrul medicilor de familie s.ciuflesti, 7716 Sora medicala   65225 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
Centrul medicilor de familie s.constantinovca, 7719 Comun   69281 Constantinovca Constantinovca /satul/
Centrul medicilor de familie s.coscalia, 7720     96953 Coscalia Coscalia /satul/
Centrul medicilor de familie s.florica, 7726     94405 Florica Florica /satul/
Centrul medicilor de familie s.pervomaisc, 7725     95857 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
Centrul medicilor de familie s.salcuta noua, 7717     94926 Salcuta noua Salcuta noua /satul/
Centrul medicilor de familie s.surchiceni, 7729     95103 Surchiceni Surchiceni/satul/
Centrul medicilor de familie s.Тараклия, 7730     60339 Тараклия Тараклия/satul/
Centrul militar zonal Кэушень, 4300 Comendant   22890 Кэушень Mateevici alexei
  Deserviciu   22323 Кэушень Mateevici alexei
  Sectia mobilizare   22305 Кэушень Mateevici alexei
  Sectia mobilizare,evidenta resurselor umane   22802 Кэушень Mateevici alexei
  Sectia recrutare si incorporare   22160 Кэушень Mateevici alexei
  Sef compartiment finante   22437 Кэушень Mateevici alexei
  Sef sectia recrutare si incorporare   22529 Кэушень Mateevici alexei
Centrul pentru prevenirea traficului de femei or.Кэушень,4300 Anticamera   23680 Кэушень Stefan cel mare
  Sef   24291 Кэушень Stefan cel mare
Centrul raional de creatie al copiilor si adolescentilor din or. Кэушень, 4300 Director   22351 Кэушень Pacii
Centrul raional de creatie al copiilor si adoliscentilor din or. Кэушень, 4300     22409 Кэушень Mateevici alexei
Clinica veterinara din s.tanatari,4324 Comun   77217 Tanatari Tanatari /satul/
Comisariatul de politie or.Кэушень, 4300 Unitatea de garda   902 Кэушень Mesterul stanciu
Comisariatul de politie raional causani, or.Кэинарь, 7700 Politist de sector   32880 Кэинарь Кэинарь /satul/
      33404 Кэинарь Кэинарь /satul/
  Unitatea de garda   902 Кэинарь Кэинарь /satul/
      32980 Кэинарь Кэинарь /satul/
Comisariatul politiei raionale Кэушень, 4300 Ajutor al comisarului pentru personal si educatie   20213 Кэушень Mesterul stanciu
  Biroul grupei minori si moravuri   20231 Кэушень Mesterul stanciu
  Cancelaria   20221 Кэушень Mesterul stanciu
  Comisar   22880 Кэушень Mesterul stanciu
  Comisar adjunct pe lucrul operativ   20210 Кэушень Mesterul stanciu
  Comisar adjunct pe ordenea publica   20211 Кэушень Mesterul stanciu
  Comisar adjunct pe urmariri penale   20212 Кэушень Mesterul stanciu
  Contabil-sef   20220 Кэушень Mesterul stanciu
  Expert criminalist   20228 Кэушень Mesterul stanciu
  Fax   23856 Кэушень Mesterul stanciu
  Inginer superior al grupei telecomunicatiei   20222 Кэушень Mesterul stanciu
  Inspector al sectiei politii criminale   20218 Кэушень Mesterul stanciu
      20233 Кэушень Mesterul stanciu
      20234 Кэушень Mesterul stanciu
  Inspector superior a politiei judecatoresti   20227 Кэушень Mesterul stanciu
  Inspector superior al grupei de evidenta informatiei operativa   20219 Кэушень Mesterul stanciu
  Inspector superior al sectiei politiei criminale   20217 Кэушень Mesterul stanciu
  Inspector superior grupei autorizari   20224 Кэушень Mesterul stanciu
  Inspectorul politiei criminale   20229 Кэушень Mesterul stanciu
  Ofiter al sectiei urmarire penale   20230 Кэушень Mesterul stanciu
      20232 Кэушень Mesterul stanciu
      20235 Кэушень Mesterul stanciu
Comisariatul politiei raionale Кэушень, 4300 Ofiter al sectiei urmarire penale   20235 Кэушень Mesterul stanciu
      20236 Кэушень Mesterul stanciu
      20238 Кэушень Mesterul stanciu
  Ofiter superior in urmarire penala   20226 Кэушень Mesterul stanciu
  Sef- paza de stat   20240 Кэушень Mesterul stanciu
  Seful biroului de invistigare a fraudelor   20225 Кэушень Mesterul stanciu
  Seful politiei criminale   20215 Кэушень Mesterul stanciu
  Seful sectiei organizare, analiza si control   20214 Кэушень Mesterul stanciu
  Seful sectiei pe ordinea publica   20223 Кэушень Mesterul stanciu
  Serviciul personal si educatie   20216 Кэушень Mesterul stanciu
  Unitatea de garda   902 Кэушень Mesterul stanciu
      20202 Кэушень Mesterul stanciu
Comisia de stat pentru incercarea soiurilor de plante, 4318 Comun   75024 Grigorievca Grigorievca
Confectionarea usilor si ferestrilor din metaloplast al patent cozac lilia, 4300     21423 Кэушень Eminescu mihai
Consiliul raional Кэушень, 4300 Anticamera   22650 Кэушень Eminescu mihai
  Arhitect-sef   23093 Кэушень Eminescu mihai
  Contabil-sef   23007 Кэушень Eminescu mihai
  Fax   23444 Кэушень Eminescu mihai
  Jurist   22853 Кэушень Eminescu mihai
  Paza   22840 Кэушень Eminescu mihai
  Reprezentantul guvernului pe teritoriu raionului Кэушень   22281 Кэушень Eminescu mihai
  Secretarul consiliului raional   22057 Кэушень Eminescu mihai
  Sef sectia administratie publica   23634 Кэушень Eminescu mihai
  Sef sectia administrativ-financiara   21155 Кэушень Eminescu mihai
  Specialist in probleme de privatizare si postprivatizare   22176 Кэушень Eminescu mihai
  Specialist principal al centrului de resurse si asigurare a durabilitatii investitiilor   23784 Кэушень Eminescu mihai
  Specialist principal in probleme de secretariat   22348 Кэушень Eminescu mihai
  Specilalist principal in problemele administratiei publice   22850 Кэушень Eminescu mihai
  Vice-presedinte   22750 Кэушень Eminescu mihai
      23201 Кэушень Eminescu mihai
Cooperativa de consum "tighina" , 4300 Comun   26623 Кэушень Alba iulia
  Sef   26307 Кэушень Alba iulia
Cooperativa de consum "tighina" or. Кэушень, 4300 Contabilitatea   25139 Кэушень Alba iulia
  Depozit   26622 Кэушень Alba iulia
  Merceolog   26043 Кэушень Alba iulia
      26311 Кэушень Alba iulia
  Presedinte   26620 Кэушень Alba iulia
  Sectia cadre   26232 Кэушень Alba iulia
  Sectia mezeluri (str.alba iulia 77)   25959 Кэушень Alba iulia
  Sectia planificare   26029 Кэушень Alba iulia
Cooperativa de consum din s. copanca, 5716 Presedinte   50378 Copanca Copanca /satul/
Cooperativa de consum or.Кэушень, 4300 Contabilitatea   22771 Кэушень Eminescu mihai
  Presedinte   23866 Кэушень Eminescu mihai
  Sectia comert   23740 Кэушень Eminescu mihai
Cooperativa de consum s. hagimus, 4319 Administratia   58254 Hagimus Hadgimus /satul/
Cooperativa de consum s. zaim, 4329 Contabilitatea   72704 Zaim Zaim /satul/
  Depozit   72560 Zaim Zaim /satul/
  Presedinte   72400 Zaim Zaim /satul/
  Sectia comert   72225 Zaim Zaim /satul/
Curtea de apel tighina/Бендеры or.Кэушень, 4300 Anticamera   27613 Кэушень Stefan cel mare
  Contabil-sef   27617 Кэушень Stefan cel mare
  Judecator   27615 Кэушень Stefan cel mare
  Presedintele   27612 Кэушень Stefan cel mare
  Sectia administrativ-judiciara   27616 Кэушень Stefan cel mare
  Vice-presedinte   27614 Кэушень Stefan cel mare
Curtea de conturi a republicii moldova or.Кэушень, 4300 Comun   21573 Кэушень Stefan cel mare
Departamentul de executare a deciziilor judiciare fil.Кэинарь, 7700 Executor judiciar   33556 Кэинарь Negraia constantin
Departamentul de executare a deciziilor judiciare oficiul Кэушень, 4300 Executorii   22584 Кэушень Mateevici alexei
  Sef   21057 Кэушень Mateevici alexei
Depozit al coop. de consum or. Кэушень,4300 Comun   23978 Кэушень Mateevici alexei
Directia agricultura si alimentatie a raionului Кэушень, 4300 Anticamera   23395 Кэушень Eminescu mihai
  Contabilitatea, specialist principal in problemele funciare si consolidare a terenurilor agricole   23670 Кэушень Eminescu mihai
  Sef   22056 Кэушень Eminescu mihai
  Sef-adjunct   22051 Кэушень Eminescu mihai
  Specialist principal in problemele mecanizarii si prestarii serviciilor mecanizate   23770 Кэушень Eminescu mihai
  Specialist principal in problemele planificarii si dezvoltarii productiei animaliere   23642 Кэушень Eminescu mihai
  Specialist principal in problemele planificarii si prognozarii productiei agricole   22062 Кэушень Eminescu mihai
      23363 Кэушень Eminescu mihai
  Specialit principal in problemele protectiei si ameliorarii fertilitatii productiei solului   23402 Кэушень Eminescu mihai
Directia asistenta sociala si protectia familiei a raionului Кэушень, 4300 Contabilitatea, sef sectia deservire la domiciliu   23952 Кэушень Mateevici alexei
  Sef   22548 Кэушень Mateevici alexei
  Specialist principal in problemele familiilor cu copii in situatie de risc   23304 Кэушень Mateevici alexei
  Specialisti   22133 Кэушень Mateevici alexei
  Sustinerea sociala a populatiei   22662 Кэушень Mateevici alexei
Directia cultura raionul Кэушень, 4300 Sef   22648 Кэушень Eminescu mihai
  Specialistii   22486 Кэушень Eminescu mihai
Directia de economie a consiliului raional Кэушень,4300 Sef   23088 Кэушень Eminescu mihai
  Specialistii   23180 Кэушень Eminescu mihai
      24292 Кэушень Eminescu mihai
Directia finante a raionului Кэушень, 4300 Anticamera   22848 Кэушень Eminescu mihai
  Sectia contabilitate bugetara   22268 Кэушень Eminescu mihai
  Sectia elaborarii si administrarii a bugetului   22452 Кэушень Eminescu mihai
      23786 Кэушень Eminescu mihai
  Sef   23384 Кэушень Eminescu mihai
  Sef-adjunct   23286 Кэушень Eminescu mihai
  Specialist pentru prognozarea si administrarea veniturilor, jurist   22293 Кэушень Eminescu mihai
Directia generala invatamint, tineret si sport or.Кэушень, filiala or.Кэинарь, 7700 Specialist coordonator   32453 Кэинарь Кэинарь /satul/
Directia paza de stat raionul Кэушень, 4300 Contabil-sef   23913 Кэушень Mesterul radu
  Inginer   22265 Кэушень Mesterul radu
  Inspectori   21999 Кэушень Mesterul radu
  Pupitru   21666 Кэушень Mesterul radu
      22333 Кэушень Mesterul radu
  Sef   22589 Кэушень Mesterul radu
Directia pentru statistica raionul Кэушень, 4300 Contabilitatea   22998 Кэушень Eminescu mihai
  Sectia recensamintul populatiei   21232 Кэушень Eminescu mihai
  Sectia statistica agriculturii   22454 Кэушень Eminescu mihai
  Sectia statistica financiara   23892 Кэушень Eminescu mihai
  Sectia statistica industriei   23663 Кэушень Eminescu mihai
  Sef   22010 Кэушень Eminescu mihai
  Sef-adjunct   22146 Кэушень Ememinescu mihai
Directia pentru statistica raionul Кэушень, 4300 Sef-adjunct   22146 Кэушень Eminescu mihai
Directia raionala cultura or.Кэушень, 4300 Contabilitatea   23687 Кэушень Eminescu mihai
Directia raionala invatamint, tineret si sport or.Кэушень, 4300 Anticamera   22533 Кэушень Eminescu mihai
  Cabinetul metodic   23374 Кэушень Eminescu mihai
  Contabil-sef   22444 Кэушень Eminescu mihai
  Contabilitatea   23096 Кэушень Eminescu mihai
  Depozit (str. 2 srt-la st.cel mare,10)   22634 Кэушень Eminescu mihai
  Garaj (str.a.mateevici,7)   22950 Кэушень Eminescu mihai
  Inspector programul "salt"   21878 Кэушень Eminescu mihai
  Inspectorii   22292 Кэушень Eminescu mihai
      22535 Кэушень Eminescu mihai
      23097 Кэушень Eminescu mihai
  Inspectorul ocrotirea drepturilor copilului   23471 Кэушень Eminescu mihai
  Sectia de cadre   23095 Кэушень Eminescu mihai
  Sef   22748 Кэушень Eminescu mihai
  Sef-adjunct   22445 Кэушень Eminescu mihai
  Sindicatele   23970 Кэушень Eminescu mihai
Directia situatii exceptionale raionul Кэушень, 4300 Comun   22888 Кэушень Pacii
      25253 Кэушень Pacii
  Sef   23900 Кэушень Pacii
Farmacia 254, 4314 Comun   57214 Firladeni Firladeni /satul/
Farmacia 411, 4329     72299 Zaim Zaim /satul/
Farmacia raionala or.Кэинарь, 7700 Sef   32482 Кэинарь Alexandru cel bun
Farmacia veterinara din or. Кэушень, 4300 Comun   22807 Кэушень Кантемир dimitrie
Federatia nationala a fermierilor din moldova, 4300 Consultatii, fax   23763 Кэушень Mateevici alexei
  Director   22984 Кэушень Mateevici alexei
Fundatia pentru democratie crestina, 4300 Comun   21798 Кэушень Mesterul stanciu
Gimnaziul din s.ciuflesti, 7716 Director   65402 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
Gimnaziul din s.salcuta, 4323     41283 Salcuta Salcuta /satul/
Gimnaziul din s.tanatarii-noi, 4325     56219 Tanatarii noi Tanatarii noi /satul/
Gimnaziul s.firladeni,4314     57257 Firladeni Firladeni /satul/
Gimnaziul s.florica , 7726     94360 Florica Florica /satul/
Gradinita "viorica", 7717 Sef   94983 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
Gradinita 1 or.Кэинарь(linga scoala), 7700     32393 Кэинарь Trandafirilor
Gradinita 1 or.Кэушень, 4300 Comun   23170 Кэушень Stefan cel mare
  Director   21554 Кэушень Stefan cel mare
Gradinita 2 or.Кэинарь (linga biserica), 7700 Sef   33242 Кэинарь Mateevici alexei
Gradinita 2 or.Кэушень, 4300 Comun   23074 Кэушень Stefan cel mare
  Director   22734 Кэушень Stefan cel mare
Gradinita 3 or.Кэушень, 4300     25804 Кэушень Unirii
Gradinita 4 or.Кэушень, 4300     26564 Кэушень Negruzzi constantin
Gradinita 6 or.Кэушень, 4300     27605 Кэушень Mitropolit varlaam
Gradinita 7 or.Кэушень, 4300     25566 Кэушень Poleanicikin
Gradinita din s. ciuflesti, 7716     65401 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
Gradinita din s. copanca, 5716     50511 Copanca Copanca /satul/
Gradinita din s. hagimus, 4319     58578 Hagimus Hadgimus /satul/
Gradinita din s. ucrainca, 4327     71290 Ucrainca Ucrainca /satul/
Gradinita din s. zaim, 4329     72223 Zaim Zaim /satul/
Gradinita din s.baccealia, 4311     93128 Baccealia Baccealia /satul/
Gradinita din s.chircaiesti, 4312     54225 Chircaiesti Chircaesti /satul/
Gradinita din s.cirnateni, 4313     53217 Cirnateni Cirnateni /satul/
Gradinita din s.coscalia, 7720     66498 Coscalia Coscalia /satul/
Gradinita din s.grigorievca, 4318     75132 Grigorievca Grigorievca /satul/
Gradinita din s.tanatari,4324     77580 Tanatari Tanatari /satul/
Gradinita s.constantinovca, 7719 Sef   95966 Constantinovca Constantinovca /satul/
Gradinita s.Тараклия, 7730     61320 Тараклия Тараклия/satul/
I.c.s. "procredit" s.a. filiala in or.Кэушень, 4300 Anticamera   21900 Кэушень Eminescu mihai
  Fax   21799 Кэушень Eminescu mihai
I.m. "tirex-petrol" s.a. statia de alimentare cu petrol si gaz fil.Кэинарь, 7700 Comun   32430 Кэинарь Mateevici alexei
  Comun(temporar deconectat)   32232 Кэинарь Mateevici alexei
Inspectoratul de stat farmaceutic raionul Кэушень, 4300 Inspector   22612 Кэушень Pacii
Inspectoratul de stat in constructii Кэушень, 4300 Comun   21178 Кэушень Mateevici alexei
      21753 Кэушень Mateevici alexei
      21787 Кэушень Mateevici alexei
Inspectoratul energetic de stat 9 Кэушень, 4300     23238 Кэушень Pacii
      26331 Кэушень Pacii
Inspectoratul energetic de stat, 7700 Inspector energetic   32604 Кэинарь Кэинарь /satul/
Inspectoratul fiscal de stat raionul Кэушень, 4300 Administrator de date   21174 Кэушень Pacii
  Anticamera   22248 Кэушень Pacii
  Biroul de consultatie fiscala   22088 Кэушень Pacii
  Fax   22295 Кэушень Pacii
  Jurist   23149 Кэушень Pacii
  Sectia administrare fiscala   22108 Кэушень Pacii
  Sectia administratie fiscala   23849 Кэушень Pacii
  Sectia control fiscal   24198 Кэушень Pacii
  Sectia impozitarea persoanelor fizice   23659 Кэушень Pacii
  Sectia urmarirea platilor   24489 Кэушень Pacii
  Sef   23930 Кэушень Pacii
  Sef-adjunct   23964 Кэушень Pacii
Inspectoratul general de supraveghre fitosanitara si control semincer, 4300 Inspector coordonator   23637 Кэушень Puskin
      23905 Кэушень Puskin
  Sef   22438 Кэушень Puskin
Inspectoratul teritorial de munca Кэушень, 4300 Inspector principal   24136 Кэушень Pacii
Institutul national de standardizare si metrologie filiala Кэушень, 4300 Comun   93185 Кэушень Tighinei
Internet club al patent cozac vladimir, 4300     22121 Кэушень Eminescu mihai
Intreprinderea individuala "bumbu alexei"(vodozabor), 7700 Operator   94836 Кэинарь Кэинарь /satul/
Judecatoria Кэушень, 4300 Cancelaria   22565 Кэушень Stefan cel mare
  Contabilitatea   24342 Кэушень Stefan cel mare
  Grefierii   23861 Кэушень Stefan cel mare
  Judecator   21541 Кэушень Stefan cel mare
      23166 Кэушень Stefan cel mare
      23359 Кэушень Stefan cel mare
      23553 Кэушень Stefan cel mare
      24190 Кэушень Stefan cel mare
  Presedinte   23835 Кэушень Stefan cel mare
Liceul din s. firladeni, 4314 Director   57274 Firladeni Firladeni /satul/
Liceul din s. salcuta, 4323     41247 Salcuta Salcuta /satul/
Liceul teoretic s.Тараклия,7730 Sala de calculatoare   95671 Тараклия Тараклия/satul/
Liceul teoretic"a.mateevici" or.Кэинарь, 7700     32693 Кэинарь Trandafirilor
Magazinul de produse alimentare 1 al cooperativei de consum "Кэушень", 4300 Comun   22642 Кэушень Pacii
Magazinul de produse alimentare 1 al cooperativei de consum "Кэушень", 4300 Comun   22642 Кэушень Pacii
Magazinul de produse alimentare 2 al cooperativei de consum "Кэушень", 4300     22955 Кэушень Mateevici alexei
Magazinul de produse alimentare 4 al cooperativei de consum "Кэушень", 4300     25934 Кэушень Unirii
Magazinul de produse alimentare 6 al cooperativei de consum "Кэушень", 4300     26467 Кэушень Eminescu mihai
Magazinul de produse alimentare din s. saiti a cooperativei de consum "Кэушень", 4322     52244 Saiti Saiti /satul/
Magazinul mixt din s. baccealia a cooperativei de consum zaim, 4311     79239 Baccealia Baccealia /satul/
Magazinul mixt din s. ciuflesti a cooperativei de consum Кэинарь, 7716     95288 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
Magazinul mixt din s. coscalia a cooperativei de consum Кэинарь, 7720     66500 Coscalia Coscalia /satul/
Magazinul mixt din s. grigorievca a cooperativei de consum zaim, 4318 Magazinul 1   75070 Grigorievca Grigorievca /satul/
  Magazinul 2   75101 Grigorievca Grigorievca /satul/
Magazinul mixt din s. opaci a cooperativei de consum zaim, 4320 Comun   73234 Opaci Opaci /satul/
Magazinul mixt din s. salcuta a cooperativei de consum zaim, 4323     41059 Salcuta Salcuta /satul/
      41215 Salcuta Salcuta /satul/
Magazinul mixt din s. tocuz a cooperativei de consum zaim, 4326     78098 Tocuz Tocuz /satul/
      78213 Tocuz Tocuz /satul/
      78804 Tocuz Tocuz /satul/
Magazinul mixt din s. ucrainca a cooperativei de consum zaim, 4327     71284 Ucrainca Ucrainca /satul/
Magazinul mixt din s. zaim a cooperativei de consum zaim, 4329     72686 Zaim Zaim /satul/
Magazinul universal al cooperativei de consum "Кэушень", 4300     21995 Кэушень Eminescu mihai
Manastirea zloti "sfintul gheorghe", 7714 Telefon de relatii   95506 Baurici Baurci/satul/
Maternitatea spitalului raional Кэушень, 4300 Blocul de nastere   26483 Кэушень Gagarin
  Cartofon   20951 Кэушень Gagarin
  Sef   26581 Кэушень Gagarin
Ministerul administratiei publice locale. directia teritoriala centrala administrativa Кэушень, 4300 Anticamera   21550 Кэушень Eminescu mihai
  Consultant jurist   22596 Кэушень Eminescu mihai
  Sef   21535 Кэушень Eminescu mihai
Oficiul cadastral teritorial Кэушень filiala intreprinderii de stat "cadastru", 4300 Contabilitatea, arhiva   21698 Кэушень Mesterul stanciu
  Fax   22132 Кэушень Mesterul stanciu
  Registrator   20686 Кэушень Mesterul stanciu
      20687 Кэушень Mesterul stanciu
  Sectia cadastru   23998 Кэушень Mesterul stanciu
  Sef   22149 Кэушень Mesterul stanciu
Oficiul de stare civila or.Кэушень, 4300 Arhiva   23289 Кэушень Mesterul radu
  Sef   23138 Кэушень Mesterul radu
Oficiul postal "centru", 4300 Sala de operatiuni   22172 Кэушень Mateevici alexei
Oficiul postal 1 "microraion", 4300 Comun   25386 Кэушень Unirii
Oficiul postal 2 "gara feroviara", 4300     26332 Кэушень Tighinei
Oficiul postal 3 "Кэушеньi-vechi", 4300     27602 Кэушень Stefan cel mare
Oficiul postal din s. baccealia, 4311     79233 Baccealia Baccealia /satul/
Oficiul postal din s. chircaiesti, 4312     54233 Chircaiesti Chircaesti /satul/
Oficiul postal din s. cirnateni, 4313     53233 Cirnateni Cirnateni /satul/
Oficiul postal din s. copanca, 5716     50512 Copanca Copanca /satul/
Oficiul postal din s. firladeni, 4314     57233 Firladeni Firladeni /satul/
Oficiul postal din s. firladenii-noi, 4315     56251 Firladenii noi Firladenii noi /satul/
Oficiul postal din s. gradinita, 4221     45233 Gradinita Gradinita /satul/
Oficiul postal din s. grigorievca, 4318     75233 Grigorievca Grigorievca /satul/
Oficiul postal din s. hagimus, 4319     58233 Hagimus Hadgimus /satul/
Oficiul postal din s. leuntea, 4223     45190 Leuntea Leuntea /satul/
Oficiul postal din s. opaci, 4320     73233 Opaci Opaci /satul/
Oficiul postal din s. plop-stiubei, 4321     59233 Plop-stiubei Plop-stiubei /satul/
Oficiul postal din s. saiti, 4322     52233 Saiti Saiti /satul/
Oficiul postal din s. salcuta, 4323     41233 Salcuta Salcuta /satul/
Oficiul postal din s. tanatari, 4324     77233 Tanatari Tanatari /satul/
Oficiul postal din s. tanatarii-noi, 4325     56233 Tanatarii noi Tanatarii noi /satul/
Oficiul postal din s. tocuz, 4326     78233 Tocuz Tocuz /satul/
Oficiul postal din s. ucrainca, 4327     71233 Ucrainca Ucrainca /satul/
Oficiul postal din s. ursoaia, 4328     42233 Ursoaia Ursoaia /satul/
Oficiul postal din s. zaim, 4329     72233 Zaim Zaim /satul/
Oficiul teritorial Бендеры consiliului national pentru asistenta juridica garantata de stat, 4300 Contabil, consultant   24299 Кэушень Stefan cel mare
  Sef, fax   24159 Кэушень Stefan cel mare
Organizatia raionala a veteranilor de razboi, 4300 Comun   22050 Кэушень Eminescu mihai
Organizatia raionala Кэушень a societatii "cernobil" din moldova, 4300     21536 Кэушень Mateevici alexei
Partidul democrat din moldova filiala Кэушень, 4300     21195 Кэушень Eminescu mihai
Partidul social democrat filiala Кэушень, 4300     22414 Кэушень Mateevici alexei
Policlinica raionala or.Кэушень,4300 Cabinet fizioproceduri   26917 Кэушень Ana si alexandru
  Medic dermatovenerolog   26918 Кэушень Ana si alexandru
  Medic fiziopulmonolog   26516 Кэушень Ana si alexandru
  Medic narcolog   26915 Кэушень Ana si alexandru
  Medic oncolog   26920 Кэушень Ana si alexandru
  Medic psihiatru   26910 Кэушень Ana si alexandru
  Registratura   26921 Кэушень Ana si alexandru
Policlinica stomatologica catre spitalulul raional Кэушень, 4300 Sef   26912 Кэушень Ana si alexandru
Postul vamal de la calea ferata or.Кэушень, 4300 Comun   26407 Кэушень Tighinei
  Sef de tura   26353 Кэушень Tighinei
Postul vamal de la terminal or.Кэушень, 4300 Comun   29010 Кэушень Tighinei
Postul vamal din s. firladeni,4314 Sef de tura   57009 Firladeni Firladeni /satul/
Postul vamal din s. hadgimus,43     58456 Hagimus Hadgimus /satul/
Postul vamal din s. saiti,43 Comun   92460 Saiti Saiti /satul/
  Sef de tura   52460 Saiti Saiti /satul/
Primaria baimaclia, 7711 Contabilitatea   62600 Baimaclia Baimaclia/satul/
  Primar   62236 Baimaclia Baimaclia/satul/
Primaria Кэинарь,7700 Contabil sef   32302 Кэинарь Negraia constantin
  Primar   32236 Кэинарь Negraia constantin
  Secretar   33346 Кэинарь Negraia constantin
Primaria chircaiestii noi, 7714 Primar, fax   94236 Chircaiestii noi Chircaestii noi/satul/
  Secretar,contabil sef   94036 Chircaiestii noi Chircaestii noi/satul/
Primaria cirnatenii noi , 7717 Anticamera   64238 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
  Contabilitatea   94942 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
  Primar   64236 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
Primaria ciuflesti , 7716 Contabilitatea   95286 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
  Primar   65223 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
Primaria coscalia , 7720     66238 Coscalia Coscalia /satul/
  Secretar   66236 Coscalia Coscalia /satul/
Primaria municipiului Кэушень, 4300 Anticamera   22233 Кэушень Mesterul radu
  Comun   22442 Кэушень Mesterul radu
  Contabil-sef   23572 Кэушень Mesterul radu
  Contabilitatea   21189 Кэушень Mesterul radu
      22904 Кэушень Mesterul radu
  Jurist   22350 Кэушень Mesterul radu
  Primar   22554 Кэушень Memesterul radu
Primaria municipiului Кэушень, 4300 Primar   22554 Кэушень Mesterul radu
  Secretarul consiliului   22144 Кэушень Mesterul radu
  Specialist in problemele recrutarii si incorporarii   22019 Кэушень Mesterul radu
  Specialist in problemele tineret si sport   23068 Кэушень Mesterul radu
  Specialist in relatii cu publicul   23463 Кэушень Mesterul radu
  Specialist in rpoblemele perceperii fiscale   22267 Кэушень Mesterul radu
  Specialisti in constructii gospodarie comunala si drumuri   22786 Кэушень Mesterul radu
  Specialistii funciari   22458 Кэушень Mesterul radu
  Viceprimar   21679 Кэушень Mesterul radu
Primaria pervomaisc , 7725 Primar,contabilitatea   95836 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
Primaria s. baccealia, 4311 Anticamera   79235 Baccealia Baccealia /satul/
  Contabilitatea   79238 Baccealia Baccealia /satul/
  De serviciu   79236 Baccealia Baccealia /satul/
  Politistul de sector   92220 Baccealia Baccealia /satul/
  Primar   79406 Baccealia Baccealia /satul/
  Secretarul consiliului raional   79586 Baccealia Baccealia /satul/
Primaria s. chircaiesti, 4312 Politistul de sector   54907 Chircaiesti Chircaesti /satul/
  Primarul   54236 Chircaiesti Chircaesti /satul/
  Secretarul consiliului   54272 Chircaiesti Chircaesti /satul/
Primaria s. cirnateni, 4313 Politistul de sector   53736 Cirnateni Cirnateni /satul/
  Primar   53236 Cirnateni Cirnateni /satul/
  Secretarul consiliului, contabilitatea   53133 Cirnateni Cirnateni /satul/
Primaria s. copanca, 5716 /corectat 20.04.2006/ Contabilitatea 50299 Copanca Copanca /satul/
    Politistul de sector 50902 Copanca Copanca /satul/
    Pompieri 50901 Copanca Copanca /satul/
    Primarul 50234 Copanca Copanca /satul/
    Secretarul consiliului 50339 Copanca Copanca /satul/
Primaria s. firladeni, 4314 Anticamera   57238 Firladeni Firladeni /satul/
  Contabilitatea   57286 Firladeni Firladeni /satul/
  Politistul de sector din s. firladeni   57243 Firladeni Firladeni /satul/
  Primar   57236 Firladeni Firladeni /satul/
  Serviciul fiscal, inginer cadastral   57347 Firladeni Firladeni /satul/
Primaria s. gradinita, 4221 Politist de sector   45237 Gradinita Gradinita /satul/
  Primar   45236 Gradinita Gradinita /satul/
Primaria s. saiti, 4322 Contabilitatea   52430 Saiti Saiti /satul/
  Politistul de sector   52502 Saiti Saiti /satul/
  Primar   52236 Saiti Saiti /satul/
Primaria s. salcuta, 4323 Anticamera   41140 Salcuta Salcuta /satul/
  Contabilitatea   41208 Salcuta Salcuta /satul/
  Perceptor fiscal   41236 Salcuta Salcuta /satul/
  Politistul de sector   40149 Salcuta Salcuta /satul/
  Primarul   41184 Salcuta Salcuta /satul/
Primaria s. tocuz, 4326 /corectat 08.04.08/ Contabil-sef 78230 Tocuz Tocuz /satul/
    Politistul de sector 78907 Tocuz Tocuz /satul/
    Primar 78306 Tocuz Tocuz /satul/
    Secretarul consiliului 78210 Tocuz Tocuz /satul/
Primaria s. ucrainca, 4327 Contabilitatea   71249 Ucrainca Ucrainca /satul/
  Politistul de sector   71173 Ucrainca Ucrainca /satul/
  Primarul   71236 Ucrainca Ucrainca /satul/
  Secretarul consiliului   71238 Ucrainca Ucrainca /satul/
Primaria s. ursoaia, 4328 Contabilitatea   42511 Ursoaia Ursoaia /satul/
  Politistul de sector   42528 Ursoaia Ursoaia /satul/
  Primar   42236 Ursoaia Ursoaia /satul/
  Secretarul consiliului   42278 Ursoaia Ursoaia /satul/
Primaria s. zaim, 4329 Contabilitatea   72401 Zaim Zaim /satul/
  Perceptor fiscal   72236 Zaim Zaim /satul/
  Politistul de sector din s. zaim   72078 Zaim Zaim /satul/
  Primar   72240 Zaim Zaim /satul/
Primaria s.grigorievca,4318 Anticamera   75238 Grigorievca Grigorievca /satul/
  Politistul de sector   75175 Grigorievca Grigorievca /satul/
  Primar   75091 Grigorievca Grigorievca /satul/
Primaria s.hagimus,4319 Anticamera   58236 Hagimus Hadgimus /satul/
  Politist de sector   58576 Hagimus Hadgimus /satul/
  Primar   58221 Hagimus Hadgimus /satul/
Primaria s.opaci,4320 Anticamera   73236 Opaci Opaci /satul/
  Politistul de sector   73848 Opaci Opaci /satul/
  Primar   73160 Opaci Opaci /satul/
Primaria s.plop-stiubei,4321 Contabilitatea   59286 Plop-stiubei Plop-stiubei /satul/
  Politistul de sector   59569 Plop-stiubei Plop-stiubei /satul/
  Primar   59285 Plop-stiubei Plop-stiubei /satul/
Primaria s.tanatari,4324 Contabilitatea   77344 Tanatari Tanatari /satul/
  Inspector de sector   77231 Tanatari Tanatari /satul/
  Primar   77236 Tanatari Tanatari /satul/
Primaria s.tanatarii-noi, 4325 Comun   56240 Tanatarii noi Tanatarii noi /satul/
  Politistul de sector   56348 Tanatarii noi Tanatarii noi /satul/
  Primar   56237 Tanatarii noi Tanatarii noi /satul/
Primaria Тараклия, 7730 Contabilitatea   61509 Тараклия Тараклия/satul/
  Primar   61236 Тараклия Тараклия/satul/
  Secretar   61238 Тараклия Тараклия/satul/
Procuratura raionului Кэушень, 4300 Anticamera   23299 Кэушень Mateevici alexei
  Procuror   21581 Кэушень Mateevici alexei
      22263 Кэушень Mateevici alexei
      22377 Кэушень Mateevici alexei
      22896 Кэушень Mateevici alexei
      22956 Кэушень Mateevici alexei
      23151 Кэушень Mateevici alexei
      23295 Кэушень Mateevici alexei
      23667 Кэушень Mateevici alexei
      23778 Кэушень Mateevici alexei
  Procuror la curtea de apel   23668 Кэушень Mateevici alexei
  Procurorul raionului   23556 Кэушень Mateevici alexei
Punctul medical din s. copanca, 5716 Salvarea(urgenta)   50263 Copanca Copanca /satul/
Restaurantul cooperativei de consum "tighina", 4300 Bucatar-sef   22898 Кэушень Mateevici alexei
S.c. "stefan budesteanu" s.r.l.,7701 Comun   94840 Кэинарь Soltis ion
S.c."ms-business-fam", s.r.l., 4300 Contabil   26494 Кэушень Tighinei
  Depozit   29033 Кэушень Tighinei
  Sef   29034 Кэушень Tighinei
Sc "naiada-grup" s.r.l.(la trifan), 7700 Comun   32477 Кэинарь Mateevici alexei
Scoala auto a i.s. "centrul de pregatire a specialistilor pentru armata nationala" filiala din or. Кэушень (dosaaf), 4300 Anticamera   26418 Кэушень Tighinei
  Contabilitatea   26496 Кэушень Tighinei
Scoala auto a i.s. "centrul de pregatire a specialistilor pentru armata nationala" filiala din or. Кэушень (dosaaf), 4300 Contabilitatea   26496 Кэушень Tighinei
  Director   92695 Кэушень Tighinei
Scoala constantinovca s. pervomaisc, 7719     69311 Constantinovca Constantinovca /satul/
      69401 Constantinovca Constantinovca /satul/
Scoala de arte or. Кэушень, 4300 Comun   22209 Кэушень Pacii
Scoala medie din s. chircaiesti, 4312 Director   54219 Chircaiesti Chircaesti /satul/
Scoala medie din s. cirnateni, 4313     53272 Cirnateni Cirnateni /satul/
Scoala medie din s. tocuz, 4326     78235 Tocuz Tocuz /satul/
Scoala medie din s. ucrainca, 4327     71223 Ucrainca Ucrainca /satul/
Scoala medie din s. ursoaia, 4328 Comun   42248 Ursoaia Ursoaia /satul/
  Director   42274 Ursoaia Ursoaia /satul/
Scoala medie din s. zaim, 4329     72292 Zaim Zaim /satul/
Scoala medie din s.opaci,4320     73249 Opaci Opaci /satul/
  Laboratorul de informatica   73479 Opaci Opaci /satul/
Scoala medie din s.plop-stiubei,4321 Director   59255 Plop-stiubei Plop-stiubei /satul/
Scoala medie din s.saiti, 4322     52217 Saiti Saiti /satul/
Scoala medie rusa din s. gradinita, 4221     45235 Gradinita Gradinita /satul/
  Laboratorul de informatica   92614 Gradinita Gradinita /satul/
Scoala medie rusa din s.grigorievca,4318 Director   75296 Grigorievca Grigorievca /satul/
Scoala medie s. baccealia, 4311 Biroul de informatica   79487 Baccealia Baccealia /satul/
  Director   79244 Baccealia Baccealia /satul/
Scoala medie s.baimaclia, 7711     62230 Baimaclia Baimaclia/satul/
Scoala medie s.chircaiestii noi, 7714     94197 Chircaiestii noi Chircaestii noi/satul/
Scoala medie s.cirnatenii noi, 7717     64446 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
Scoala medie s.ciuflest, 7716     65249 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
Scoala medie s.coscalia, 7720 Comun   66455 Coscalia Coscalia /satul/
  Director   96630 Coscalia Coscalia /satul/
Scoala medie s.hagimus,4319     58255 Hagimus Hadgimus /satul/
Scoala medie s.opaci,4320     92085 Opaci Opaci /satul/
Scoala medie surchiceni s.baimaclia, 7711     95088 Surchiceni Surchiceni/satul/
Scoala pervomaisc s.pervomaisc, 7725     95950 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
      95960 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
Scoala primara a liceului s.firladeni, 4314     57380 Firladeni Firladeni /satul/
Scoala profesionala polivalenta Тараклия s.Тараклия, 7730 Contabilitatea   61474 Тараклия Тараклия/satul/
  Director   61210 Тараклия Тараклия/satul/
  Salt   95314 Тараклия Тараклия/satul/
Scoala profesionala-polivalenta din or.Кэушень, 4300 Anticamera   25905 Кэушень Unirii
  Contabilitatea   26863 Кэушень Unirii
  Director   26631 Кэушень Unirii
Scoala sportiva pentru copii si juniori, 4300     22403 Кэушень Eminescu mihai
Scoala Тараклия,s.Тараклия, 7730     61258 Тараклия Тараклия/satul/
Scoala-internat auxiliara din s. tocuz, 4326 Comun   78779 Tocuz Tocuz /satul/
  Director   78236 Tocuz Tocuz /satul/
Sectia antiincendiara, or.Кэинарь, 7700 Dispeceratul   32201 Кэинарь Кэинарь /satul/
  Sef   32339 Кэинарь Кэинарь /satul/
Sectia constructie, gospodarie comunala si drumuri, 4300 Comun   23460 Кэушень Eminescu mihai
Sectorul de graniceri,( zastava) s.Тараклия, 7730 Pichet   61255 Тараклия Тараклия/satul/
Sectorul de politie baimaclia, 7711 /corectat 16.06.2008/ Politist de sector 62602 Baimaclia Baimaclia/satul/
Sectorul de politie chircaiestii noi, 7717   Politist de sector 94050 Chircaiestii noi Chircaestii noi/satul/
Sectorul de politie cirnatenii noi, 7719 Politist de sector   64538 Cirnatenii noi Cirnatenii noi /satul/
Sectorul de politie ciuflesti, 7716     65400 Ciuflesti Ciuflesti /satul/
Sectorul de politie coscalia, 7720     66426 Coscalia Coscalia /satul/
Sectotul de politie pervomaisc, 7730 /corectat 16.06.2008/ Politist de sector 95976 Pervomaisc Pervomaisc /satul/
Sectotul de politie Тараклия, 7730 Politist de sector   61360 Тараклия Тараклия/satul/
Servicii speciale(biroul de reparatie) Dispecerat   119 Кэинарь Trandafirilor
Servicii speciale(politia)     902 Кэинарь Кэинарь /satul/
Servicii speciale(pompierii)     901 Кэинарь Coliban vladimir
Serviciul control financiar si revizie or.Кэушень, 4300 Revizorii   21335 Кэушень Mateevici alexei
  Sef   23016 Кэушень Mateevici alexei
Serviciul de informatii si securitate al rm r.Кэушень, 4300 Serviciul de informatii si securitate   22502 Кэушень Pacii
Serviciul de relatii funciare si cadastru a consiliului raional Кэушень, 4300 Sef   22495 Кэушень Mateevici alexei
Serviciul sanitar veterinar de stat raionul Кэушень, 4300 Clinica veterinara din or.Кэушень   21404 Кэушень Mateevici alexei
  Contabilitatea   22546 Кэушень Mateevici alexei
  Laborator   21696 Кэушень Mateevici alexei
  Medic-sef   23087 Кэушень Mateevici alexei
Serviciul trupelor de graniceri din s. saiti,4322 Comun   52143 Saiti Saiti /satul/
      52441 Saiti Saiti /satul/
Serviciul trupelor de graniceri din s. ucrainca,4327     71101 Ucrainca Ucrainca /satul/
Serviciul trupelor de graniceri din s.tocuz,4326     92158 Tocuz Tocuz /satul/
Silvicultura tighina i.s. or.Кэинарь, 7700 Sef, contabilitatea   32806 Кэинарь Padurilor
Societatea orbilor din or.Кэушень, 4300 Comun   23808 Кэушень Pacii
Societatea vinatorilor si pescarilor din or.Кэушень, 4300     26881 Кэушень Unirii
Statia de combatere a bolilor,coscalia, 7720 Doctor veterinar   96944 Coscalia Coscalia /satul/
Statia de protectie a plantelor, or.Кэинарь,7700 Agronom coordonator   32372 Кэинарь Trandafirilor
Statia veterinara Кэинарь, 7700 Doctor veterinar   32979 Кэинарь Mateevici alexei
Trezorarie teritoriala a ministerului finantelor r.m. or.Кэушень, 4300 Consultant   21830 Кэушень Stefan cel mare
  Contabil- sef   21205 Кэушень Stefan cel mare
  Sef   21991 Кэушень Stefan cel mare
Unitatatea de pompieri or.Кэушень, 4300 Avariere   901 Кэушень Mesterul radu
Unitatea militara 1001 or.Кэушень, 4300 Comun   26466 Кэушень Tighinei
Uniunea conducatorilor auto din republica moldova. filiala Кэушень., 4300     26993 Кэушень Unirii
Uniunea teritoriala a sindicatelor 2090 or.Кэушень, 4300 Contabil-sef   23909 Кэушень Eminescu mihai
  Jurist   23165 Кэушень Eminescu mihai
  Presedinte   22247 Кэушень Eminescu mihai
``rim autotrans" s.r.l., 4300 Dispecerat   22777 Кэушень Eminescu mihai
      92666 Кэушень Eminescu mihai
 
Info1188.ru информационная служба предоставляет информацию о телефонных номеров Молдовы, частных лиц и государственных учреждений по полных и неполных данных. Если вы хотите узнатъ номер телефона физических лиц должны знать : Фамилия,Имя,Отчество, а если Юридические Лица необходимо знать только:Название компани и адрес... Статистика сайта: Физические лица: 951932, Компании: 84126. Обратите внимание! Для расширенного поиска номера телефонов на странице, нажмите на клавиатуре Ctrl + F